Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересни Неща по еВау

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Малко съм позакъснял с отговора - но имам, имам такива акселбанти... екселбанти... както и да е, в различни цветове /бял, жълт, зелен, смесен/ и различни конфгурации /единична и двойна - двойните май са за щабни офицери и генерали/.
    А тази парадната униформа - тия глупаци нищо не разбират, по-рядка е от немските униформи 10 пъти, обаче като няма свастика - и не е интересно Ех само ако поевтинее с още 200 долара... :1087:
    На нож!

    Comment


      #32
      Така като гледам май и този път няма да се продаде, може би трябва да му отправиш предложение на човека, току виж в отчаянието си от неуспешни опити за продажба по еВау склонил. :sm186:

      Comment


        #33
        Това го изкарват български? параден нож, донякъде има прилика с едни загадъчни артилерийски камички, които танкиста пускаше, но не съвсем. Някой има ли представа дали наистина е българко?
        http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...MakeTrack=true

        Comment


          #34
          Това е всички друго но не и комунистически параден нож.Самото острие и дръжка напомнят кавказките кинжали
          То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

          Comment


            #35
            Тези дето танкистът ги показа също наподобяваха кавказки ками донякъде, но приликата и при двете е доста далечна. Понеже танкистът искаше да намери нещо сходно с тези загадъчни артилерийски ками, ето снимки на това, което се продаде по еВау за около $25.
            Attached Files

            Comment


              #36
              снимка, знаете има много такива, ама защо?
              Attached Files

              Comment


                #37
                Шапка

                т.е. фуражка от ВСВ. http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?...sPageName=WD2V

                тъй като гледам само нея я продават за 99$ . Значи онази униформа е:1087: направо без пари....
                Човека си е отворил магазин за всякакви бещица свързани с българската армия, от всякакви времена така като гледам, ордени, кортици...каска (струва 8$ между другото, била оригинална от немските).
                Абе шефа на държавен резерв да не е отворил магазин?
                ето го магазинчето: тук:

                И ако някой може да ми каже откъде ги намират такива работи?
                Bulgarian GULAG sheepskin wool coat as new
                Проблемът на форума :damnyou:

                "Чети историята и като познаеш от нея суетата на тоя свят, научи се да го презираш"
                Паисий Хилендарски

                Comment

                Working...
                X