Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой какво колекционира?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Съжалявам но неможах да я снимам.Следващата събота най-вероятно.Но снимах нещо друго - доста интересен "меч".Повече прилича на голям нож,но е доста хубав и е от доста качествена стомана въпреки че вече е малко ръждясъл.Баща ми каза че пушката е от преди 1900та година.Разбрах също че има и револвер някъде из къщата.Баща ми ми каза също че като е бил малък в къщата намерил красив бял пистолет в златист кобур,но се похвалил на баба си и тя го заровила някъде в двора(разумно,като се има предвид че пистолета е бил зареден)След години го е намерил,но за съжаления целия е бил ръждясъл,а кобурът изгнил.

    The end of the world came pretty much as we predicted.Atomic spark,struck by human hand raged out of control.Great cities were reduced to dust,burning continents were absorbed by boiling oceans.The spirits of the dead faded in the background radiation that blanked the Earth.

    The 2 minute war - FallOut

    Comment


      BulSoldier написа
      Но снимах нещо друго - доста интересен "меч".Повече прилича на голям нож,но е доста хубав и е от доста качествена стомана въпреки че вече е малко ръждясъл.
      Ами покажи го де....
      Last edited by Parabellum; 24-07-2005, 02:31.

      Comment

      Working...
      X