Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добре дошли

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Май сме много "снобарски" форум. Може и да плювате по дир.бгто, ама там всеки може да си каже каквото му е на душата без да изпитва неудобство, че няма да е на "ниво". Тука като погледнеш само темите - дълбоки пиянски размисли за култура и цивилизация, цитиране на и най-малката техническа подробност, гледни точки от всеобщо човешки до всеобщо исторически - и те хваща страх. Какво повече да добавиш?!? Надявам се, че тези с по 0 мнения поне четат с удоволствие и интерес. Но да добавя - никой няма да се сърди и няма да го счита за спам, ако някой каже просто браво, хареса ми! или зададе някой "тъп" въпрос и мисля, че изразявам мнението на целия форум с това.
    XV mile the sea brode is
    From Turkey to the Ile of Rodez...

    Comment


      #47
      Пов ъпросите на спама знаеш към кого да се обръщаш :lol: :twisted:

      Форума е прекрасен, въпреки че не участвам сериозно вече - няма го оня плам .

      Не бива да слизаме "надолу" и да пишем неща, които са под нашето ниво. Ние се развиваме все пак /юзърите като индивиди и техните знания/ :tup:

      Форума не е никак сухарски, виж колко " :lol: " и " :twisted: " има, колко смях пада

      Империла, всичко на теб дължим. БЛАГОДАРИМ ТИ! :tup: :tup: :tup:
      Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

      Comment


        #48
        Форумът е хубав.Приятно бях изненадан,когато се натресох тук без да искам.Два дена съм го гледал преди да се регистрирам.Направи ми впечатление, че тук преобладават младите хора-БРАВО.Значи все още има такива индивиди, които се интересуват от Военна История
        То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

        Comment


          #49
          не само "все още" ами стават все повече

          особено темата "Втора Световна Война" става все по-популярна...
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #50
            Стига сме дъвкали Втората световна.Тя не е всичко.Има къде-къде по-интересни теми за дискусия.
            То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

            Comment


              #51
              Като например? Ми айде формулирай ги ...
              Si vis pacem - para bellum!

              Comment


                #52
                Отдавна се каня аз да подхвана историята от единия край, та до другия, обаче е много писане и по-лошо, иска се доста синтезиране, сиреч мислене, а там аз съм на принципа "най мразим да мислим"
                XV mile the sea brode is
                From Turkey to the Ile of Rodez...

                Comment


                  #53
                  Може би трябва да започнем с добавяне на няколко форума, които да разпределят нещата, дето инак отиват в отдела "Обща история". Parrabelum някъде беше предложил същото - например "Античност", "Средновековие" и т.н. (пък после, ако има достатъчно обилна информация, може и те да се доразделят, както стана с ВСВ).

                  Comment


                    #54
                    олеее! не искам нови форуми за сега....не мисля че има достатъчно теми за тях, поне за сега
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      #55
                      И да искаш и да не искаш положението е такова.А колкото до това, че "няма теми" много се лъжеш.Хайде като ми дойдеш на гости в Събота ще те светна по въпроса
                      То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                      Comment


                        #56
                        Ами добре съм дошъл ..или поне нещо такова

                        надявам се на ползотворно и продължително запознанство

                        Веднага ще заява че не се интересувам много от военна история, тактика, въоръжение и т.н. За разлика от Дипломация и Политология Мога да бъда полезен със много сведения за Италия то Създаването на Рим до Наполеоновите войни и Антична философия - най-вече в областа на Теория на държавното устройство
                        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                        请您死在地狱般的阵痛
                        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                        きさまはしんでくださいませんか
                        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                        Comment


                          #57
                          А добре дошъл и си пиши на воля където ти хареса място има доволно много и разнообразно
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            #58
                            Добре дошъл и от мен.Такива хора като теб също ни трябват
                            То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                            Comment


                              #59
                              :twisted: Хе хе, здравейте! Намери се време да го попрегледам тоя форум. Много е як. :tup: Ще отскачам и за в бъдеще.
                              Ад АД набира акционери.

                              Comment


                                #60
                                Здравейте , аз съм нов във форума , но това не значи че и знанита са ми нови сте се радвам да дискутирам с вас.

                                Comment

                                Working...
                                X