Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    Абе аз съвсем случайно попаднах на този форум.Мислех си, че ще видя голички снимки на балет "Сатен" :lol:
    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

    Comment


      #62
      ах ти дърт перверзник

      (един приятел беше набеден за такъв от майката на гаджето си та фразата ми се е набила в главата )
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #63
        То нали знаеш,че простотията по хората ходи.Простак-това е хубава дума.Аз я уважавам 8)
        То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

        Comment


          #64


          Айде хаирлия да е
          То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

          Comment


            #65
            Originally posted by "Parabellum"

            То нали знаеш,че простотията по хората ходи.Простак-това е хубава дума.Аз я уважавам 8)

            И аз те уважавам!

            хахахахахаха
            Канцлер на хазната

            Comment


              #66
              искам да си смалиш подписа. Или махни текста, или картинката.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                #67
                Originally posted by "Parabellum"



                Айде хаирлия да е
                Браво, бре!

                Който иска турски и да си изповядва мюсюлманската религия да върви в Турция. Не знам защо ги държат още тези идиотски новини на турски по Канал1 след 17:00. Нямам нищо против турците, но нима нашите сънародници, живеещи в Германия, Франция, Италия, Испания, САЩ, Канада... имат собствени църкви, ходят в български училища, гледат новини на български...?
                Щом малцинствата искат да са равноправни, нека да се опитат да не се различават от нас. Те трябва да разберат, че не ученето на турски или цигански ще им помогне да си намерят работа.
                Получава се парадокс - циганите от Столипиново не си плащат тока, вдигат врява, че искат да им го спрат, отпускат им се помощи, а в същото време само пият и монтират сателитни чинии...
                scharfschutze ®
                _______________________________________
                Мощта на оръжието се умножава по разума на този, който го използва.

                Comment


                  #68
                  Шефе не мой да се сърдиш.Бива ли така? :lol:
                  То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                  Comment


                    #69
                    Originally posted by "Imperial Friedrich"

                    искам да си смалиш подписа. Или махни текста, или картинката.

                    Тинемамикаашкодапраа.

                    (това се казва за по-малко от половин секунда )

                    Шегувам се де Както кажеш, шефе! Ама само не ме карай сега да го правя, щото умирам за сън!
                    Канцлер на хазната

                    Comment


                      #70
                      Матрицата. Тринити лежи в кревата, а Нео трескаво набира мобилния:
                      - Ало, оператор? Зареди програма "Кама Сутра". СПЕШНО!!!

                      :lol: :lol: :lol:
                      XV mile the sea brode is
                      From Turkey to the Ile of Rodez...

                      Comment


                        #71
                        Някой знае ли дали има фалшива бременност? :roll:


                        Жените длъжни да доказват бременност пред шефа

                        07.10.2003
                        Работещите бременни ще са длъжни да доказват състоянието си пред шефа си с медицински документ от акушер-гинеколог. Изискването ще е в сила от януари 2004 г., то ще бъде записано в поправка на Кодекса на труда, пише "Новинар". Досега документ за бременност се изискваше само за последните 45 дни преди раждането, за да излезе жената в платен отпуск.
                        Ако бременната не предостави медицинското, няма да има право да съди началника си, ако я уволни. Освен това той ще може безнаказано да отказва да я пуска на задължителните прегледи, ако са в работно време, обясни юристът на КНСБ Чавдар Христов.

                        Нов отпуск за родители ще се регламентира с друга поправка в трудовия кодекс. Сега майките и татковците имат право на 2 г. платен и още една неплатен отпуск за гледане на дете до 3 г. С промените те ще имат право да ползват 1-годишния неплатен отпуск на части, докато детето навърши 8 г.
                        То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                        Comment


                          #72
                          Айде един нов базик от мен.





                          То че ние сме първи във всичко ясно.Даже и в това
                          То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                          Comment


                            #73
                            Върви евреин по улицата и намира пари. Брои ги - не стигат.

                            :lol: :lol:
                            Dulce et decorum est pro patria mori

                            ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
                            СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
                            НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
                            СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

                            Comment


                              #74
                              я, от мен един арменски:

                              Умира стария арменец и на смъртното си ложе казва:
                              - Деца, пазете евреите!
                              Внуците много учедено го поглеждат и питат:
                              - Ама, как така. Имаш предвид да пазим арменците, нали?
                              - Не, деца, пазете евреите...щото като свършат тях ще ни почнат нас...
                              Ти си това,което е твоето най-голямо желание,
                              каквото е желанието ти,такива са и мислите ти,
                              каквито са мислите ти,такива са делата ти,
                              каквито са делата ти, такава е и съдбата ти.

                              Comment


                                #75
                                идете в Google, в езиковите настройки ше намерите някои безценни работи

                                аз си го направих на македонски


                                Постави го Google за тво¼а почетна страница!
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X