Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Среща на форума в Добрич

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Не, не !! Събота - 18.00ч. под ел. часовника на центъра. Аз ще държа в ръката си списанието за HELLCAT ! По него ще ме познаете !
    SEMPER AGRESSUS

    Comment


      #17
      Аз най-вероятно ще съм с фланелка на Англия (червена) и името на Оуен на гърба и.

      Comment


        #18
        Значи казвам това което е последно - срещата остава на 12-ти (събота) в 18.00 часа под ел. часовника до ирландския пъб. Аз не знам как ще бъда облечен, но съм постриган първи номер


        Иначе byzantiner и ние ще се почерпим порядъчно ама снимките можеби ще ги правим трезви

        Ей и да не забравите фотоапарат.
        Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

        Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

        Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

        Comment


          #19
          Не е ли по - добре да ползваме следната парола:
          - Вие ли продавате славянски шкаф ?
          - Шкафът е продаден, има никелиран креват!
          - С нощно шкафче ли ?
          - С нощно шкафче !
          SEMPER AGRESSUS

          Comment


            #20
            Срещата премина много добре и при нас. Доста биричка си пийнахме, съдя по това че три пъти ходих до тоалетната макар че тръгна ли един път после спиране няма. Но за съжеление и при нас няма снимки никой не беше взел фотоапарат. Но се надявам скоро когато мислим да посетим военните гробища да си взема моя колко и за нищо да не става и да направя няколко.

            Иначе тука искам да кажа на smith и cracking, че щом не дойдоха другия път първата бира ще е от тях
            Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

            Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

            Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

            Comment


              #21
              Световните информационни агенции съобщават за проведения на 12.08.2006г. в Добрич военноисторически симпозиум под патронажа на Форум Бойна слава - научното събитие на 2006г. Участниците в симпозиума разискваха проблемите на световната военна история в лятната вечерна прохлада на едно от елитните добрички заведения, обгрижвани от престъпно привлекателни, дългокраки и едрогърди сервитьорки ( блондинки, брюнетки и кащанки ). Дебатите бяха съпътствани от леденостудена бира, гарнирана с горещи жени и подбрани мезета. :7_2_103v: Срещата приключи с единодушното приемане на тезисите под наслов "101 причини, поради които мъжете предпочитат бирата и Форум бойна слава пред жените" ! Наздраве :trink39:
              PS= Научно съобщение! Научноизследователската експедиция във Военното гробище музей се отлага до второ нареждане.
              SEMPER AGRESSUS

              Comment

              Working...
              X