Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Среща на форума в Добрич

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Среща на форума в Добрич

    Значи искам да обява както бях запланувал по-рано среща на съфорумниците от Добрич. Значи датата е 12 август (събота) от 14.00 часа пред стария електронен часовник до Ирландския пъб. Не правя срещата пред Ропотамо защото там всеки си прави срещите и трудно ще се познаем. Могат да дойдат и други които желаят разбира се не нужно да са точно от Добрич. Часът може и да се промени да не е точно в 14.00ч. ама тъй като мислим да отидем до Военните гробища по-добре да не е много късно. Ако има някакви промени от моя страна ще кажа предварително. Ако имате други идеи казвайте. И така кои ще идват със сигурност макар че това "със сигурност" не е много удачно за казване тъй като до тогава много работи могат да станат и да се променят, ама долу горе ориентировачно.
    Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

    Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

    Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

    #2
    Аз !
    SEMPER AGRESSUS

    Comment


      #3
      Само ще те помоля тъй като незнам точно кои от форума са от Добрич пък и могат да влизат рядко във форума и да разберат за срещата твърде късно добре е ако познаваш някой да му кажеш лично. Това го казвам и за другите които мислят да идват.
      Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

      Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

      Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

      Comment


        #4
        Току - що говорих с уредника на Военното гробище - музей г-н Симеонов. Ще се уточним допълнително с него за 12 - ти август. Мисля си, че часът на срещата следва да се промени - в по - ранен час, ако ще имаме възможност да посетим Военното гробище или вечерен, ако г -н Симеонов ще отсъства от града. Имам една - две идеи за приятни и спокойни места, където можем да седнем на халба бира и пикантни мезета, обгрижвани от престъпно надарени сервитьорки и да се потопим в дебрите на военната история и пр. теми..
        Last edited by HELLCAT; 30-07-2006, 07:31.
        SEMPER AGRESSUS

        Comment


          #5
          Здравейте!
          Аз въпреки, че не съм редовен в този форум ще дойда и ще ми е приятно да се запознаем!
          Ще дойдем заедно с брат ми и може още един приятел.
          Първото онлайн научно списание !!! BG-Science.info

          Comment


            #6
            Ами май ще си бъдем само ние ама голяма работа. Все пак добре ако някой подържа връзка със СНК и NATAN да им каже за срещата за тях знам че са от Добрич, дори втория на скоро писа че иска среща. Аз мога единствено да им пратя ЛС.

            HELLCAT за час кажи кога ще е удобно аз нямам особени претенции, може сутринта, а може и вечерта. За заведения също където кажете ще отидем пък щом имало каки с големи цици още по-добре
            Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

            Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

            Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

            Comment


              #7
              В събота и неделя Военното гробище не работи, но г-н Симеонов обеща да го отвори специално за нас, стига да е в Добрич. Поради тази причина точния час ще бъде уточнен по - късно. За жалост "каките с големите цици" са се изнесли по заведенията в Албена, така че ще трябва да минем без тях ...
              SEMPER AGRESSUS

              Comment


                #8
                !!!

                Ако не ми мине котка път бройте ме и мен,а за котката си имам въздушна пушка !

                Comment


                  #9
                  Е ще се посъберем аз даже очаквах да бъдем само аз и HELLCAT Иначе пратих ЛС и e-mail на СНК, защото знам че и той е от Добрич. Иначе ако знаете други от форума от Добрич казвайте им за срещата, ако можете.

                  Иначе някой ако има цифров фотоапарат нека го вземе да си направим някоя друга снимка и после ще ги сложим тук да се отчетем пред форумната управа да видят че сме примерни и не пием алкохол Аз имам фотоапарат ама не е цифров пък после трябва да промивам лента, после да пратя снимките на някой който има скенер и тя става дълга и широка.
                  Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                  Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                  Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                  Comment


                    #10
                    1

                    И аз съм от Добрич, но за съжаление няма да мога да дойда.
                    “Целият прогрес и цялата култура на човечеството се базират изключително върху гениалността и енергията на личности, а в никакъв случай не са продукт на “мнозинството”.

                    Comment


                      #11
                      Аз ще дойда на срещата с удоволствие, стига да не ми се случи нещо неочаквано, но не вярвам да стане. Значи, само ако има промяна на часа от засега обявения 14,00 часа да ме информирате на 0888260663, за да знам в колко часа да тръгна от Варна в събота (където мисля да съм в четвъртък и петък). И на този номер вдигам под името Станислав.

                      Comment


                        #12
                        Значи за сега часа и мястото си остават същите - 12 август в 14.00 часа пред стария ел.часовник до ирландски пъб. Единствено часа може само да се промени, но за сега HELLCAT нищо не е казвал по този въпрос така че няма за сега никаква промяна.

                        Иначе за сега се очертава да идват - аз, HELLCAT, smith (плюс брат му и тяхен приятел), NATAN и СНК. За място където ще ходим да пийнем по-бира ще му мислим на място аз лично нямам претенции.
                        Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                        Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                        Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                        Comment


                          #13
                          Нека часът да е 18.00ч. Става ли ?
                          SEMPER AGRESSUS

                          Comment


                            #14
                            Shelenberg написа
                            Иначе някой ако има цифров фотоапарат нека го вземе да си направим някоя друга снимка и после ще ги сложим тук да се отчетем пред форумната управа да видят че сме примерни и не пием алкохол
                            Е, тука в София пък, за сметка на това, се пие, при това от някои персони в доволно огромно количество (тоя, който визирам ше се сети!)

                            THE LABARUM


                            sevot yhtils eht dna ,gillirb sawT`
                            ebaw eht ni elbmig dna eryg diD
                            ,sevogorob eht erew ysmim llA
                            .ebargtuo shtar emom eht dnA

                            Бе сгладне и честлинните комбурси
                            тарляха се и сврецваха във плите;
                            съвсем окласни бяха тук щурпите
                            и отма равапсатваха прасурси.

                            Comment


                              #15
                              smith написа
                              Ще дойдем заедно с брат ми и може още един приятел.
                              Аз съм брат на smith!
                              HELLCAT написа
                              Нека часът да е 18.00ч. Става ли ?
                              Това в събота и пред военното гробище, нали?

                              Comment

                              Working...
                              X