Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво мислите за групировката skinhead

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Какво мислите за групировката skinhead

    :artil: моля обърнете внимание на положението в БГ

    #2
    Не може

    Не можем да кажем какво мислим скинхедс, понеже цензурата на форума го забранява изрично. Но във всеки случай мислим!
    Проблемът на форума :damnyou:

    "Чети историята и като познаеш от нея суетата на тоя свят, научи се да го презираш"
    Паисий Хилендарски

    Comment


      #3
      Не можем да кажем какво мислим скинхедс, понеже цензурата на форума го забранява изрично. Но във всеки случай мислим!
      :rock: :rock: :rock: :rock: :rock:
      Да живей цензурата :rock: :rock: :rock: :rock:
      А иначе моето мнение за тази групировка е заедно с циганите на сапун :stupid: .И двата етноса са достатъчно умствено ограничени :sm100:
      Но................Цензура витае тук наоколо.Ако искаш пиши ми ЛС за да обменим рецепти , мнения и немски маршове-имам около 300
      То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

      Comment


        #4
        аре стига бе да не би нещо да съм пропуснал
        таз тема не съм я видял
        да ви кажа наи добрият ми приятел от училище е скин
        та за мене са обикновени хора след изучаването на психиката на приятеля си открих че повечето просто обичат да поглъщат големи количества бира и алкохол и да се бият демек по агресивни са (имам малко опит от севрния парк не са ме били просто пихме) а да не збравя
        еб***** също така са доста добри по история на всв
        (и отново скоби и тук имам опит тои непрекъснато поправя госпожата по история)
        а иначе любима фраза е не циганите на сапун а е бира бои е*** ои
        но едно мога да кажа истински скинове във момента няма
        поне според горе посоченият субект
        прякор на субекта :малкото лъвче от надежда 3
        Last edited by piko1; 16-09-2005, 08:19. Причина: цензуриране

        Comment


          #5
          Скинхедс определено имат идеология и цели, за които се борят и далеч не са за игнориране защото по принцип са сериозно и масово движение. Само, че ако фиксираме българските тупани дето се прават на такива и се опитват да приличат на тях, просто нема смисъл да се коментира. Познавам лично доста скинове, но мога да кажа, че едва 2-3-ма от тях са сериозни, знаят за какво се борят и го правят, макар да клонят повече към нацизъм откокото национализъм (изключваме само безмислената агресия, която понякога засяга и невинни жертви - това е почти неизбежно при тях). Но останалите като цяло не правят нищо друго освен да се напиват като свини, да трошат пейките и чешмите по парковете, да досаждат, заплашват и бият останалите хора, да вандалстват по улиците след мачове и да крещят лозунги, които не разбират или не следват. Може ли някой да опровергае това, което всички ние виждаме, че става в днешно време покрай тях?
          (\_/)
          (°_°)
          (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

          Comment


            #6
            това мнение направо премина очалванията ми то напълно допълва моята
            теза наистина отлично мнение

            Comment


              #7
              Аха. Радо е прав в случая. Кратко и ясно ^^

              Хилядният юзър може да драсне нещо по въпроса

              Явно неграмотността във форума значигелно се е повишила щом никой не се сеща да поправи заглавието на темата. Скина явно е бил гладен и пред погледа му са се въртели пирожки

              Къде Парабелум видя два етноса? Единият ми убягва.
              Last edited by Док Холидей; 16-09-2005, 15:16.

              Comment


                #8
                Че те направо са си етноси-нали се борят за права
                То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                Comment


                  #9
                  ха ха какво означава думата етнос ??

                  Comment


                    #10
                    Аз също имам доста познати скинове и наисти абсолютно подържам мнението на Warlord то съвпада с моето. Както се вика взе ми думата от устата
                    Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                    Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                    Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                    Comment


                      #11
                      Какво мисля ли ?
                      Ами само лоши неща си (им) мисля...когято се сещам за тях де. Което се случва достатъчно рядко.
                      Recalibrating my lack of faith in humanity...

                      https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

                      Comment

                      Working...
                      X