Съобщение

Collapse
No announcement yet.

25 май 2005 В Скопие: Мисията на Кирил и Методий е антибългарска

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Абе оставете ги, оставете ги, ама албанците налазват мама им шиптърска, ще ме прощавате за израза
    Ето ТУК една скорошна новина която отново ме остави без думи
    На пръв поглед всичко е скалъпено добре, само че аз познавам лично въпросният Георги Младенов и написаното за него е пълна и невероятна измислица :stupid:
    knowledge is power

    Comment


      #17
      Sherlock написа
      Абе оставете ги, оставете ги, ама албанците налазват мама им шиптърска, ще ме прощавате за израза
      Ето ТУК една скорошна новина която отново ме остави без думи
      На пръв поглед всичко е скалъпено добре, само че аз познавам лично въпросният Георги Младенов и написаното за него е пълна и невероятна измислица :stupid:
      Koе точно имаш предвид, та да знам дали да споря или да те поддържам :nut:

      Разцеплението не го е предизвикал той и тук можем да отворим една мнооого голяма тема.....
      Кажи отнапред па ке видим що ке чиним!
      Проблемът на форума :damnyou:

      "Чети историята и като познаеш от нея суетата на тоя свят, научи се да го презираш"
      Паисий Хилендарски

      Comment


        #18
        Ами ей това:
        Основният двигател, вдъхновител и финансов източник за изпълнението на плана бил заможният македонски емигрант Георги Младенов - Гошо
        имам предвид, тъпотия на квадрат, г-н Младенов има влияние, доколкото е емигрант от Македония, който не отрича, че е българин, може би затова е трън в очите на някои хора.
        knowledge is power

        Comment


          #19
          Sherlock написа
          Ами ей това:

          имам предвид, тъпотия на квадрат, г-н Младенов има влияние, доколкото е емигрант от Македония, който не отрича, че е българин, може би затова е трън в очите на някои хора.
          E, тъпичко си е... Но г-н Младенов има влияние не само защото е емигрант. Всъщност един от малкото, които познавам , които открито поддържат Българската идея. Независимо от това как и по какъв начин. Не са много хората, които го правят, за съжаление. Повечето българи, които познавам, включително и на този форум, се очертават като 'национални нихилисти' (макар че това понятие е нереално). Лоша работа! :sm186:
          Проблемът на форума :damnyou:

          "Чети историята и като познаеш от нея суетата на тоя свят, научи се да го презираш"
          Паисий Хилендарски

          Comment


            #20
            Е, повечето хора тука ако са национални нихилисти, са доста добре камуфлирани такива, отвъд точката на разпознаване
            knowledge is power

            Comment

            Working...
            X