Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стадо диви прасета опустоши Силистра

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Малее а на село какви са зли прасетата ако знаете ... )

    То са едни стада едни чудесии .... диви и големи ...
    май шопари им се викаше... ама такова чудо не искам да
    го срещам по тъмно.
    "Нима, Създателю,
    съм искал от пръстта човек да ме изваеш,
    мигар аз самият съм те молил
    от мрака да ме извлечеш?"

    Comment


      #17
      Сержант Алексей Воронин написа
      Това прасетата са всъщност доста интелигентни животни. На село едни мои съседи имаха прасе лятото и то се измъкваше от кочината средно по два пъти на ден
      Това може да говори не за високия умствен потенциал на прасетата, а за ниския такъв на стопаните им.
      „Аз, Драгомир, писах.
      Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

      Модератор на раздел "Военна Авиация"

      Comment


        #18
        mellisa написа
        Хайде, хайде, няма точно търновчани да се оплакват, че няма достатъчно прасета за обстрелване из горите. Но пасаран, не и пред мен, която е стреляла диви прасета и гледала хайки още от дете из търновските балкани

        Две прасета опитаха да влязат в театъра

        Това е култуво, дивите прасета вече ходят на театър...Като не ходят хората.
        Мадам аз да ви кажа, че през този ловен сезон 2004/5 , моите колеги от великотърновската ловна дружника отстреляха 60 прасета
        Last edited by Parabellum; 17-04-2005, 02:47. Причина: ми като не умея вече да пиша правилно
        То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

        Comment


          #19
          Прасетата са отишли в театъра, защото там модерните постановки са си направо прасешки!!!

          И въобще, да знаете, прасетата са слезли в Града за да кажат на хората, че последните вече са станали като тях!

          Comment


            #20
            :lol: :lol: :lol:
            - " Прасетата се вдигнаха на бунт ! "
            - " Не Сир , това е революция ! "
            мненията на двама французи по повод силистренските събития :france:

            Comment


              #21
              "Наш`те победиха!!!"
              "Кои наши?"
              "Утре ще ви кажа!"

              Диалог на силистренски граждани по повод шума на улицата.

              Comment


                #22
                Ааааа, това с театъра ме разби Тая история е просто култова, как не са ни давали в централните емисии на CNN, Euronews и т.н. не знам

                Comment


                  #23
                  Parabellum написа
                  Мадам аз да ви кажа, че през този ловен сезон 2004/5 , моите колеги от великотърновската ловна дружника отстреляха 60 прасета
                  ...A останалите побягнаха и се спряха чак в Силистра!


                  skycycle написа
                  Ааааа, това с театъра ме разби Тая история е просто култова, как не са ни давали в централните емисии на CNN, Euronews и т.н. не знам
                  То си е направо за пиеса! В хода на една нормална театрална пиеса, от тия модерните, дето кой е облечен и кой не не се знае, влита едно диво прасе и почва сблъсък между него и участниците. Излиза и режисьора, почват да спорят и оттам вече оставяме на фантазията на автора. Правят се изводи за свинщината на времето ни и как дивите прасета са запазили природното в себе си, а пък хората нескопосано ги пунтират, точно както ние тука следваме модите.
                  Last edited by ; 18-04-2005, 16:23. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

                  Comment


                    #24
                    Е закъснели сте.
                    Прочетете "Носорог" на Йонеско.

                    Comment


                      #25
                      Erich Von Manstein написа
                      Е закъснели сте.
                      Прочетете "Носорог" на Йонеско.
                      Бряк :grrr:
                      "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
                      Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

                      Comment


                        #26
                        Йонеско рокс дъ майнд.

                        Comment


                          #27
                          Епизод V Прасетата отвръщат на удара
                          „Аз, Драгомир, писах.
                          Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                          Модератор на раздел "Военна Авиация"

                          Comment


                            #28
                            Я, то го имало отпреди! Е ма аз като не знаех, пак съм го измислил

                            Comment


                              #29
                              Абе, вярно ли е, че лова с арбалет е забранен?!
                              (Щото арбалетния болт/стрела може да рекушира в някоя скала)?
                              Ако мислиш за 1 година напред, посей ориз, ако мислиш за 10 години напред, засади дърво, а ако мислиш за 100 години напред - образовай населението!!!

                              Comment

                              Working...
                              X