Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стадо диви прасета опустоши Силистра

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Стадо диви прасета опустоши Силистра

    Стадо диви прасета опустоши Силистра
    Освирепели, глиганите тичали напосоки и помитали всичко по пътя си. Първата мишена на животните бил крайдунавският хотел "Дръстър". Охраната на комплекса видяла как стадото нахлува в хотела. Гардовете се опитали да ги прогонят, но глиганите се разпръснали и подгонили служителите на хотела. След щурма в хотела дивите животни се пръснали из града. Част от прасетата нахлули в сградата на "Бърза помощ". Лекарите и сестрите в болницата се шокирали, когато видели глиганите в сградата. Те веднага повикали полиция. В центъра на града след минути пристигнали всички налични екипи на полицията и "Гражданска защита". Униформените започнали да гонят дивите прасета с палки и пушки. Животните се разтичали и влезли в пощата, магазини и дори в частни сгради. Едно от животните отнесло входната врата на апартамент и изправило на нокти живеещо там семейство. Друга група глигани пък потрошила полицейска кола и две таксита. След няколко часа истинска борба униформените успели да изгонят прасетата от града. 4 от глиганите са били убити и предадени на горското. Полицията остана на крак и през нощта. Част от прасетата пък се насочили към Русе. Там на крак също са вдигнати всички екипите на "Гражданска защита". Стана ясно, че стадото идва от румънски остров, търсейки спасение от придошлите води на р. Дунав. Новината за животинското нашествие стигна и до ушите на страстния ловец Тончо Токмакчиев. Той събра дружинка авджии и хукна към Силистра.
    Зорница Живкова
    Диляна Иванова
    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

    #2
    И аз чух - започна се нашествието, котео ще сложи край на света такъв, какъвто го познаваме

    Сега като се почнат едни свински истории...

    Претставям си прасета навсякъде из всички градове, как вършеят... Доста забавно ще бъде.

    А месото от глиганите ще бъде дадено на старчески домове...

    Така се прави - те ни навлизат в територията, ние ги изяждаме. :mhehe:

    Comment


      #3
      Да, това и аз го видях, ето едно от тях в атака:

      Comment


        #4
        На нож!

        Обичам ги тия животни :mhehe:

        Comment


          #5
          Малииииииии аз да съм ааааааааааааз.Ядене и стреляне
          То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

          Comment


            #6
            Parabellum написа
            Ядене и стреляне
            Технически погледнато не трябва ли да е обратното? :tup:

            Comment


              #7
              Parabellum написа
              Малииииииии аз да съм ааааааааааааз.Ядене и стреляне
              Да, и аз се сетих за теб как само при новината за разрешеното свободно острелване на диви свине се мяташ на колата и след има няма няколко часа от Велико Търново пристигаш в Силистра, с някоя двуцевка и после събираш мезе за година напред. Че щеше и нас да почерпиш с вино и глиганско, ама язък...

              Comment


                #8
                Тази история я прочетох вчера по обяд на www.focus-news.net като извънредна новина и отначало не можах да повярвам, после като се успокоих и спрях да се хиля, прочетох пак цялата новина и пак ми стана смешно А видеоматериала по бТВ окончателно ме довърши - заслужава да го пуснат по западните телевизии в някое предаване за най-забавните видеоклипове Иначе най-култовото, което успях да намеря, е следното:

                Стадо диви прасета опустоши Силистра
                "Хора, помощ! Върху колата ми има свиня." Това викал по радиостанцията 30-годишен таксиметров шофьор, върху чийто преден капак се приземил глиган. Никой от колегите не обърнал внимание на таксиджията, тъй като решили, че се шегува. Минути по-късно в Силистра настъпил пълен хаос. Над 50 диви прасета щурмували града около 4,30 ч сутринта.
                в. Стандарт – стр. 1

                Comment


                  #9
                  Хайде, хайде, няма точно търновчани да се оплакват, че няма достатъчно прасета за обстрелване из горите. Но пасаран, не и пред мен, която е стреляла диви прасета и гледала хайки още от дете из търновските балкани

                  Две прасета опитаха да влязат в театъра

                  Това е култуво, дивите прасета вече ходят на театър...Като не ходят хората.
                  Last edited by mellisa; 16-04-2005, 15:41. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
                  "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
                  Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

                  Comment


                    #10
                    Като във "Фермата на животните" на Оруел.
                    SEMPER AGRESSUS

                    Comment


                      #11
                      Аз пък точно в тая книга на Оруел, която намирам за един от литературните върхове на 20 в. там прасетата всъщност минаваха и без театър. То това си беше трагедия направо.

                      Comment


                        #12
                        HELLCAT написа
                        Като във "Фермата на животните" на Оруел.
                        Не знам, аз не виждам нищо общо, дори не и прасетата.
                        "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
                        Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

                        Comment


                          #13
                          Бунтът на животните във фермата на мистър Джоунс:

                          "..Първата им реакция беше да препуснат дружно и да обиколят фермата, сякаш за да се уверят, че никъде не се е скрило човешко същество.."
                          SEMPER AGRESSUS

                          Comment


                            #14
                            Това прасетата са всъщност доста интелигентни животни. На село едни мои съседи имаха прасе лятото и то се измъкваше от кочината средно по два пъти на ден

                            Comment


                              #15
                              Бахмааму, те такова чудо не бях виждал!!!
                              Е те това е за Гинес, за СНН и за к`вото още щете!!

                              А пък като се замисля над по-суеверната страна на нещата - какво ли ще да рече туй?

                              Comment

                              Working...
                              X