Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблеми

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Проблеми

    Има някакъв проблем в форума днес! Не мога да си видя профила. Не мога да видя активни потребители или нечий друг профил!
    Изглежда има някакъв проблем в настройките!
    НА БОЙНОТО ПОЛЕ БЪЛГАРИЯ

    #2
    Имаше промени в настройките на правата на потребителите. Ще ги прегледам пак.
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #3


      Все още не мога да използвам гореспоменатите функции!
      НА БОЙНОТО ПОЛЕ БЪЛГАРИЯ

      Comment


        #4
        Аз пък имам друг проблем. Докато пиша отговори, не ми се превклю4ват Bulgarian Phonetic и BDS. Остава вклю4ена само Bulgarian Phonetic.
        P.S. Имам същият проблем като Елемаг
        „Аз, Драгомир, писах.
        Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

        Модератор на раздел "Военна Авиация"

        Comment


          #5
          Iskam da si smenq potrebitelskoto ime ot "stagon" na "Stagon", obache ne moga da go namerq po potrebitelskite nastroiki. Nqkoi moje li da dade sywet, pls?

          Comment


            #6
            Имам два проблема, които най-вероятно са свързани.
            След като вляза с потребителското си име, щракам върху връзката "Списък с потребители" от менюто в горната част на екрана. Но вместо списък получавам съобщение, че нямам права за тази операция.
            Викам си, добре, това е нарочно. След това щракам върху името на произволен потребител, за да видя неговия "публичен профил" - и получавам същото съобщение, нямам права.
            Windows XP Pro SP2. Използвам Opera 7.54 с разрешение cookies за forum.boinaslava.net. Същия експеримент направих и с вградения IE (мързи ме да търся кой вариант на 6.0 е), където не са пипани настройки за cookies - или по-точно аз не си спомням - и ефектът беше също толкова, хм, разочароващ.

            Comment


              #7
              Хм, странно, такова пък нещо... Мяза на проблем с кукитата (при мен например пък като вляза първо в форума и виждам новите теми, но в момента в който вляза в някоя подтема и всички биват отбелязани като прочетени ), но ще предам и на отговарящия по настройките да провери кое как.
              XV mile the sea brode is
              From Turkey to the Ile of Rodez...

              Comment


                #8
                bsb написа
                Имам два проблема, които най-вероятно са свързани.
                След като вляза с потребителското си име, щракам върху връзката "Списък с потребители" от менюто в горната част на екрана. Но вместо списък получавам съобщение, че нямам права за тази операция.
                Викам си, добре, това е нарочно. След това щракам върху името на произволен потребител, за да видя неговия "публичен профил" - и получавам същото съобщение, нямам права.
                Windows XP Pro SP2. Използвам Opera 7.54 с разрешение cookies за forum.boinaslava.net. Същия експеримент направих и с вградения IE (мързи ме да търся кой вариант на 6.0 е), където не са пипани настройки за cookies - или по-точно аз не си спомням - и ефектът беше също толкова, хм, разочароващ.
                Абсолютно същият проблем се наблюдава и при мен...
                Recalibrating my lack of faith in humanity...

                https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

                Comment


                  #9
                  И аз имам проблем.

                  Как да изтрия мое мнение? Пробвам с редактиране, но ми се казва, че трябва да запазя поне 1 знак в постинга...
                  "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
                  Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

                  Comment


                    #10
                    mellisa написа
                    И аз имам проблем.

                    Как да изтрия мое мнение? Пробвам с редактиране, но ми се казва, че трябва да запазя поне 1 знак в постинга...
                    Преди можеше - вече не. Сега да трият мнения могат само модераторите.
                    We don't see things as they are, we see them as we are
                    ---Anais Nin----

                    Comment


                      #11
                      Преди можеше - вече не. Сега да трият мнения могат само модераторите.
                      Честно казано, нямах идея че е така. Не ми изглежда много логично, но може би става въпрос за някаква особеност на самата форумна система... ТЪй или инак, ако някой желае да си изстрие собстевно мнение - да ми изпрати ЛС с информация за това къде е мнението и кое е (пореден номер на поста).

                      За проблемът на Albireo и Bsb ще трябва да видим какво ще кажат администраторите.

                      Comment


                        #12
                        Предлагам всеки да прочете Форумен Правилник и Ръководство първо и ще ви станат ясни нещата.
                        Last edited by Imperial; 26-03-2005, 20:50.
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          #13
                          Линка не работи!
                          Dulce et decorum est pro patria mori

                          ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
                          СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
                          НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
                          СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

                          Comment


                            #14
                            Да разбирам ли че никой не поглежда лентата с менюта горе, където то стои на централно място?... :shrug:
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              #15
                              Imperial написа
                              Да разбирам ли че никой не поглежда лентата с менюта горе, където то стои на централно място?... :shrug:
                              Напротив, прочетох Форумния правилник, но в него не се споменава нищо за изтриване на собствени мнения. Говори се единствено за тяхната промяна, което доведе и до въпроса ми.
                              "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
                              Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

                              Comment

                              Working...
                              X