Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Форумни впечатления

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    Док Холидей написа
    митак, аз съм защитен, проблем някакъв?
    просто като малък, даниц ме люлял на една форумна среща и ме изпуснал на глава. оттогава всички се чувстват някак виновни за мен и ми следят развитието и много ме пазят. ако искаш да пробиеш, дръж се добре с мен и ще видиш само добро. щото колкото потребители са отхвърчали заради мен, нема толкова регистрирани тук.
    Док-че? Дал си док или си Че или пък Си си ХОЛИДЕЙ??? Кой знай? Аз пък не съм защитен (би ли обяснил кво значи това? бе защитен питам - че не защитен знаем ?) Ако искаш и аз мога дате люлея и не по само по една тема. По отношение на форумните срещи се извинявам на Голум исках да дойда, но 20 минути преди срещата трябваше да отида в чешкия клуб (бе поне наблизо бехме). Казвай на следващата среща можем (ако искаш и да те люлея) да пийнем по една бира. По отношение на Даниц: е не ме е люлял и се надявам в доминацията да не ме люлее. Пък и съм сигурен, че няма да падна на глава (а и на гръб). Бе нямам навика да падам. НО това си е май ОТ.

    Comment


      #92
      mitaca написа
      Док-че? Дал си док или си Че или пък Си си ХОЛИДЕЙ??? Кой знай? Аз пък не съм защитен (би ли обяснил кво значи това? бе защитен питам - че не защитен знаем ?) Ако искаш и аз мога дате люлея и не по само по една тема. По отношение на форумните срещи се извинявам на Голум исках да дойда, но 20 минути преди срещата трябваше да отида в чешкия клуб (бе поне наблизо бехме). Казвай на следващата среща можем (ако искаш и да те люлея) да пийнем по една бира. По отношение на Даниц: е не ме е люлял и се надявам в доминацията да не ме люлее. Пък и съм сигурен, че няма да падна на глава (а и на гръб). Бе нямам навика да падам. НО това си е май ОТ.
      Те това е типичен скорпионски хумор :1087:
      Не 7, а 77 пъти по 7...

      http://www.mathematicalanthropology.org/

      Тук неща са такива, каквито са и няма да се променят. - Голъм

      Comment


        #93
        Ето, пак аз съм онеправдания - Импереца пак деликатно ме гони . Обяви форума отново за военно исторически - какво да правим ние бедните подтиснатите културоведи и политолози

        Ква ви тук демокрация
        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

        请您死在地狱般的阵痛
        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
        きさまはしんでくださいませんか
        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

        Comment


          #94
          Ами това е, понеже Зиези подходи прекалено мистично към въпроса и заради него цялата тематика се блокира, за съжаление . Сега ще трябва да си говорим за Зиг Зауер и Берета
          Не 7, а 77 пъти по 7...

          http://www.mathematicalanthropology.org/

          Тук неща са такива, каквито са и няма да се променят. - Голъм

          Comment


            #95
            Darkas написа
            Ами това е, понеже Зиези подходи прекалено мистично към въпроса и заради него цялата тематика се блокира, за съжаление . Сега ще трябва да си говорим за Зиг Зауер и Берета

            Не не не, за Молтке, Шлифен и Клаузевиц!!! :tup: :tup: :tup:
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              #96
              mitaca написа
              Док-че? Дал си док или си Че или пък Си си ХОЛИДЕЙ??? Кой знай? Аз пък не съм защитен (би ли обяснил кво значи това? бе защитен питам - че не защитен знаем ?) Ако искаш и аз мога дате люлея и не по само по една тема. По отношение на форумните срещи се извинявам на Голум исках да дойда, но 20 минути преди срещата трябваше да отида в чешкия клуб (бе поне наблизо бехме). Казвай на следващата среща можем (ако искаш и да те люлея) да пийнем по една бира. По отношение на Даниц: е не ме е люлял и се надявам в доминацията да не ме люлее. Пък и съм сигурен, че няма да падна на глава (а и на гръб). Бе нямам навика да падам. НО това си е май ОТ.
              готин, на теб няма да ти обяснявам какво е защитен. ако се надприказваме ще разбереш ) Не бих казал, че е скорпионски хумор. )) Имаме доста напъвания )) Ако много ме обичаш, можеш да ме видиш само на форумни срещи. Лични аудиенции не са предвидени.

              Comment


                #97
                Imperial написа
                Не не не, за Молтке, Шлифен и Клаузевиц!!! :tup: :tup: :tup:
                Между другото, попаднах на два толкова различни превода на една ключова глава от "За войната", че се чудя дали някой от отбиращите немски не ще да се изкаже кой е по-автентичен.
                Сър Грей?

                Comment


                  #98
                  Док Холидей написа
                  готин, на теб няма да ти обяснявам какво е защитен. ако се надприказваме ще разбереш ) Не бих казал, че е скорпионски хумор. )) Имаме доста напъвания )) Ако много ме обичаш, можеш да ме видиш само на форумни срещи. Лични аудиенции не са предвидени.
                  Хмм...., ревизирах си мнението. Не ми пука кой и за какво е защитен! Но ти го каза - има защитени. По отношение на надприказването - честно не го разбрах. Но аз си имам обяснение: по 1 000 теми ще те надприкажа (вервай ми), но най-вероятно по 10 000 теми ти (стига да се навия да приказвам, което не е много вероятно). Хумора си е мой - не е скорпионски (нищо, че колегата е видял кога съм роден и си е направил съответните грешни изводи). Нема да искам лични ауденции, щот и аз не давам (е са само за засукани............ нема да продължа щот ще ме обвинят в сексисъм). Е добре ще си направя труда да дойда на следващата форумна среща (стига някой, който и да е да няма нищо против).

                  Comment


                    #99
                    Imperial написа
                    Направо си за бан с такова изказване. :kill_myse
                    Бан заради един въпрос?! Хайде сега... Пък и тука му беше мястото - нали темата е със заглавие "Форумни впечатления".

                    Comment


                      Какво лошо има да се играят игри? Това е начин да изразиш амбицията си да си първи (примерно) и по - нататък с времето тази амбиция може да се прехвърли в работата, само че не е задължително да е изцяло.
                      Не 7, а 77 пъти по 7...

                      http://www.mathematicalanthropology.org/

                      Тук неща са такива, каквито са и няма да се променят. - Голъм

                      Comment


                        Хайде да оставим предпочитанията към една или друга игра за отделна тема, а тази да се върне към предназначението си - коментари и впечатления от форума (книга за оплаквания и, хъм, похвали ).

                        В тази връзка се забавлявах с едни подобни коментари за този форум от историческия форум на дир.бг, които Воланд пусна в "Майтапи" .

                        Comment


                          gollum написа
                          Хайде да оставим предпочитанията към една или друга игра за отделна тема, а тази да се върне към предназначението си - коментари и впечатления от форума (книга за оплаквания и, хъм, похвали ).
                          Готово
                          XV mile the sea brode is
                          From Turkey to the Ile of Rodez...

                          Comment


                            Е, да, форумът малко "позатихна" напоследък, но пък времето е ваканционно, отпускарско - някои хора са се разбягали по почивки (Byzantiner пък се стяга да учи по тежка чужбина), така че и това играе роля. После ще връхлетим с нови тези и идеи .

                            Comment


                              Разлика между тракийска, гръцка и римска керамика

                              Форумно впечатлен съм от "елегантния" начин, по който беше прокудена единствената римлянака в БС. А дали не можеше да се направят някои уточнения или да се преформулира въпросът и темата да си остане?:sm186:
                              Ако пък проблемът е, че някой пише за антични грънци, вместо за танкове и атомни подводници, защо не вземете ясно да го упоменете? Ако наистина това е проблемът, може би е добре да кажете най-сетне на хората в прав текст по какви теми е позволено да се пише и по какви е забранено да се пише в БС, за да не се получават недоразумения.
                              Vox Clamantis in Deserto
                              Last edited by IMPERATOR CÆSAR AVGVSTVS; 20-11-2007, 22:34.

                              "oderint, dvm metvant" (Caivs Cæsar Avgvstvs Germanicvs)
                              It's so easy to be wise. Just think of something stupid to say - and then don't say it.

                              Comment


                                Преформулирай я и я пусни наново

                                П.П. Настоявам за специално отношение към особата ми като към единствена прабългарка, славянка, а даже и византийка във форума.
                                Last edited by Хана; 20-11-2007, 23:15.

                                Comment

                                Working...
                                X