Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси що се отнася до портала

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Кажи къде и как, т.е. в кои постове си поствал снимки, които не ти излизат?
    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
    Проект 22.06.1941 г.
    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

    Comment


      messire Woland написа Виж мнение
      Кажи къде и как, т.е. в кои постове си поствал снимки, които не ти излизат?

      В международния форум, артилерията ...

      ето как изглежда:Click image for larger version

Name:	Untitled.png
Views:	1
Size:	317.0 КБ
ID:	553321
      Last edited by ZWQRA; 28-05-2016, 22:57.

      Comment


        Има в момента известни технически проблеми. Възможно е да не работи всичко както трябва.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          Дали може имената на администраторите и модераторите да се направят с различен цвят от този на обикновените потребители? Примерно админите да са зелени, модераторите сини, а останалите да сме тъмночервени (както е и сега). Не е нужно да са точно тези цветове де, само давам пример. Просто мисля, че ще бъде по-пригледно. В почти всички други форуми има някаква такава разцветка, с която да се различават хората от различните нива на йерархията.

          Comment


            //offtopic
            На Динаин по възможност да се направи тъмночерен или прозрачен.
            Няма как да изгрее слънце,ако преди това не е имало нощ.Голямата депресия ражда най-големия злодей на всички времена-Хитлер.Но ражда и гении като Айнщайн и Чаплин.Примерно без втория нямаше никога да разберем че Живота е също толкова неизбежен,колкото и Смъртта!И все още вярвам че гениите са повече от сатрапите...

            Comment


              Въпрос към администраторите: доскоро съществуваха ftp папка и събдомейн rambo.boinaslava.net, които използвах от време на време за качване на разни файлове към форума (настолни игри, статии и т.н.). Вече не е достъпен (и през ftp). Въпросът ми, конкретно, е дали папката/събдомейнът и файловете са изтрити или не са достъпни по технически причини.

              Поздрав,

              Рамбо
              Аз не задължава никого със свое мнение.
              По-добре късно, отколкото още по-късно.

              Comment


                Извинявам се, ако не пиша където трябва, интересува ме къде остана т.нар. "Списък на Торн"? Може ли да го извадите и да го окачите някъде на видно място?
                "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                Comment


                  Пиши ми на лично какво беше това, че нямам никакъв спомен
                  XV mile the sea brode is
                  From Turkey to the Ile of Rodez...

                  Comment


                    Click image for larger version

Name:	aaa.jpg
Views:	1
Size:	110.4 КБ
ID:	553986

                    Пак някой си е сложил кофти подпис.

                    Comment


                      Същото и на мен ми излезе още снощи.

                      Click image for larger version

Name:	Untitled.jpg
Views:	1
Size:	64.4 КБ
ID:	553987
                      То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                      Comment


                        Здравейте,
                        опитваме се да разберем защо Гугъл си мисли, че сайтът е опасен - най-вероятно наистина в нечии подпис има линк към сайт, който е в техните черни списъци.

                        Иначе няма нищо страшно, форумите си работят нормално. А ако някой ви поиска номера на кредитната карта, да знаете, че не е от нас. И не го давайте!
                        XV mile the sea brode is
                        From Turkey to the Ile of Rodez...

                        Comment


                          Проблемът е решен, би трябвало това предупреждение да не се появява повече
                          XV mile the sea brode is
                          From Turkey to the Ile of Rodez...

                          Comment


                            Проблемът отново се появи. Някой хора са много упорити.

                            Comment


                              След като вляза в сайта, отгоре вдясно се появява възможност да декларирам, че сайта е безопасен - винаги го правя, но не знам дали помага
                              "Culture is roughly everything we do and monkeys don't."
                              FitzRoy Somerset, 4th Baron Raglan

                              Comment


                                И при мен се появи, пуснах доклад, че не е, но не знам дали ще свърши работа.

                                Comment

                                Working...
                                X