Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси що се отнася до портала

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    може, но трябва да го отвориш директно. ако е вмъкнато, тази опция не е достъпна, затова го отваряш директно (т.е. кликваш върху вмъкнатия обект, така че да се отвори в youtube директно; тогава ще можеш да използваш опцията за гледане на цял екран).
    Last edited by gollum; 15-12-2015, 11:25.

    Comment


      .
      Сънят е слаб заместител на кофеина!

      Comment


        защо не може embedded?
        War, war never changes..

        Comment


          нямам идея, но не може - ограничението не е само за форума, срещал съм го на много други места, където могат да се вмъкват връзки към съдържание от youtube. Въпросът е, че има лесен начин да го избегнеш - просто следваш връзката и го отваряш директно.

          Comment


            Форумът има ли функция чат?
            This is my signature. There are many like it but this one is mine.

            Comment


              Има ли вариант да се увеличи лимита за лични съобщения?


              thorn

              Средновековните църкви в България

              Comment


                И моите удариха лимита още преди една седмица.
                This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                Comment


                  Моите удряха лимита не един и два пъти, но ги разчиствам периодично. Като с писмата е - трябва си информационна хигиена, иначе просто няма как.
                  Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                  Проект 22.06.1941 г.
                  "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                  Comment


                    А не може ли без хигиена


                    thorn

                    Средновековните църкви в България

                    Comment


                      Не знам, администраторите да отговорят, но мястото дали също не е от значение?
                      По принцип това е малко като служебните пощи - навсякъде, където съм работил, има хора, които си поддържат пощите и си знаят кое какво е, разчистват стари писма и т.н. И много, на които мястото все не им стига, защото пазят стари писма от години, които писма надали някога ще им потрябват (реално обикновено трябват само от последните месеци до година).
                      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                      Проект 22.06.1941 г.
                      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                      Comment


                        Вдигнах леко лимита, въпреки че наистина нямам представа за какво са ви 500 стари съобщения...
                        <<..........>>

                        Comment


                          Те в личните съобщения прикачени файлове са забранени в момента,така че и милион да ги направиш-пак няма да натоварят нищо като обем...В моите форуми съм им отпуснал края и навсякъде лимита е хиляди...На мен ми е по-удобно като са много-в смисъл има форуми в които съм от 15години...Някой път се сетя че някой някога ми е давал адрес,телефон,мейл или някаква важна информация и я издиря из старите писма...
                          Иначе трябва да ги прочистваш старите писма от време на време,някои неща които са важни да си ги вардиш на текстови файлове и т.н.А и така като са онлайн тия неща можеш да ги достъпваш отсекъде,от телефон,от чужбина и т.н.
                          В пощата ми има към 55хиляди писма.Без спама,спама го чистя...Кат ми дотрябва нещо-разровя и го намеря.
                          Абе удобство си е,21ви век сме,накъде с тия 100-200лични съобщения все едно сме във времената когато phpbb2 беше на мода...
                          Няма как да изгрее слънце,ако преди това не е имало нощ.Голямата депресия ражда най-големия злодей на всички времена-Хитлер.Но ражда и гении като Айнщайн и Чаплин.Примерно без втория нямаше никога да разберем че Живота е също толкова неизбежен,колкото и Смъртта!И все още вярвам че гениите са повече от сатрапите...

                          Comment


                            защо в модерна епоха и съвремие не ми излиза прозорец ОТГОВОРИ В ТЕМА?

                            Comment


                              korto написа Виж мнение
                              защо в модерна епоха и съвремие не ми излиза прозорец ОТГОВОРИ В ТЕМА?
                              Прочете ли обявлението на сив фон, което излиза над темите?
                              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                              Проект 22.06.1941 г.
                              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                              Comment


                                Може ли да попитам, защо до преди 2 часа в постовете излизаха качените снимки, а сега не - тоест виждат се само линкове без привю на картинките?

                                Или да перефразирам в моя ли телевизор е проблема?

                                Comment

                                Working...
                                X