Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси що се отнася до портала

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    в моя телевизор ли е повредата
    Май - не, защото и при мен, някъде от вчера, се появи такъв проблем.

    Comment


      ето пак....
      Last edited by tonev; 15-03-2009, 13:27.
      Всяка алтруистична система е вътрешно нестабилна, защото е отворена за злоупотреби от страна на егоистични индивиди, готови да я експлоатират.

      Comment


        И при мен е така
        и други бъгове дава...
        Всяка алтруистична система е вътрешно нестабилна, защото е отворена за злоупотреби от страна на егоистични индивиди, готови да я експлоатират.

        Comment


          Освен дето продължава да дава бъгове - не мога да поствам.
          "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

          Comment


            При последните ми мнения преди 2-3 дни и днес след натискането на бутона "Пусни мнение" ми изписва, че вече мнението е дублирано и съм пускала такова мнение. Мнението се появява в съответната тема, но не се извежда като ново нито в "Нови мнения", нито на заглавната страница на форума.
            Не че е голям проблем де.

            Comment


              Пиша си аз в темата за добри не военни/исторически филми (http://forum.boinaslava.net/showthread.php?t=6932), но ми даваше някаква грешка при публикуването (съжалявам не я копирах). Три пъти се пробвах да пиша и накрая се отказах. Чак тогава видях, че системата ми отчита написването на тези мнения, показва ги че ги има, но в самата тема ги няма. Странно.
              Като тръгнете да оправяте проблема ще съм благодарен ако изтриете първото и последното ми съобщение в темата.
              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

              Comment


                тест
                XV mile the sea brode is
                From Turkey to the Ile of Rodez...

                Comment


                  При опит да напиша съобщение ми се появява това:

                  Database error in vBulletin 3.7.1:

                  Invalid SQL:

                  REPLACE INTO vb3_postindex
                  (wordid, postid, score, intitle)
                  VALUES
                  (82368, 243846, 1, 0), (5973, 243846, 1, 0), (1197, 243846, 1, 0), (1874, 243846, 1, 0), (1875, 243846, 1, 0), (7053, 243846, 1, 0), (989, 243846, 1, 0), (34954, 243846, 1, 0), (5551, 243846, 1, 0), (448, 243846, 1, 0), (15387, 243846, 1, 0), (7755, 243846, 2, 0), (16763, 243846, 1, 0), (55698, 243846, 1, 0), (178491, 243846, 1, 0), (1669, 243846, 1, 0), (336455, 243846, 1, 0), (1695, 243846, 1, 0);

                  MySQL Error : Incorrect key file for table 'vb3_postindex'; try to repair it
                  Error Number : 1034
                  Request Date : Monday, March 16th 2009 @ 07:01:28 AM
                  Error Date : Monday, March 16th 2009 @ 07:01:29 AM
                  Script : http://forum.boinaslava.net/newreply...streply&t=6225
                  Referrer : http://forum.boinaslava.net/newreply...ote=1&p=243793
                  IP Address : хх.ххх.хх.ххх
                  Username : Odzava
                  Classname : vB_Database
                  MySQL Version : 5.1.30

                  И съобщението го има.
                  Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                  Неизвестен руски адмирал

                  Comment


                    Да, борим го проблема, даже отгоре се виждат тестовете Но май докъм довечера няма да можем да направим нещо.
                    XV mile the sea brode is
                    From Turkey to the Ile of Rodez...

                    Comment


                      Форумът имаше грешка в базата данни, която водеше до грешка при изпращането на ново мнение от рода на споменатото по-горе от Одзава.
                      Мисля, сега го оправихме това и всичко би трябвало да работи нормално.
                      Ако проблемът упорства, моля пишете тук, че да знаем
                      XV mile the sea brode is
                      From Turkey to the Ile of Rodez...

                      Comment


                        А какво правим с липсващите атачмънти?
                        We don't see things as they are, we see them as we are
                        ---Anais Nin----

                        Comment


                          лошо, да не сме затрили нещо? Липсват ли някъде конкретно?

                          ПС. "Оправянето" си беше бая бруталничко, затрихме цяла една таблица. Която уж не е важна, ама... Та ще е неприятно ако се окаже някаква такава гадост
                          XV mile the sea brode is
                          From Turkey to the Ile of Rodez...

                          Comment


                            Ми атачмънтите от последните месеци липсват. Но това си е още от самата поява на проблема, преди няколко дни. На мен по-специално в Библиотеката и Българските генерали ми се губят десетки атачмънти.

                            И не само при мен:

                            За дискусии по всякакви общо-културни, философски, исторически и др. теми, които не се вписват в специализираните форуми


                            - тук вече няма оцелял нито един атачмънт. При мен поне по-древните (на поне 2-3 години) си стоят.
                            We don't see things as they are, we see them as we are
                            ---Anais Nin----

                            Comment


                              ОК ще поискам възстановяване на базата данни.
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                Дали да не се помисли за директория, където да се събират файловете, вместо да се вкарват в базата данни? Ако не друго, поне малко ще се улесни показването им в Google. Не знам с този форум как е, но от два дни си играя с едно Wiki и там има опция дали различните видове файлове да са в базата, или в директория - ако и тук има такова нещо, тъкмо няма да се затрудняват потребителите да се чудят как се качват файлове.

                                Comment

                                Working...
                                X