Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси що се отнася до портала

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    И чрез e-mail лесно става пращането на файлове. Разменяте си адресите чрез ЛС и готово.

    Comment


      Възможно ли е да се постват видеоклипове и в къкъв максимален размер? Ако е възможно, след това чрез копи и пейст можете да ги гледате на свойте мидиъ плеиъри. Формат АV². Качество - превъзходно, не като тези боклуци от ЮТюб. Тях даже не ща да ги гледам! Имат и звук. Питам, защото допустимите качвани неща, според регламента са до 1 мб, а Дибо качва книги до 200-300 мб. Не може ли да се открие тема, подобна на Библиотеката, наречена Видеотека за подобни файлове?
      Last edited by еМГето; 03-11-2008, 08:51.

      Comment


        Ще помислим по въпроса за решение
        XV mile the sea brode is
        From Turkey to the Ile of Rodez...

        Comment


          Понеже има много време, помислете по въпроса и ако има такава възможност (за видеотека), никак няма да е зле. Предполагам, че и други ще могат да постват.
          Ако с АV² има проблеми, аз мога да ги правя във всеки формат. Като че ли той ми най-харесва, затова предложих него, но може и във всеки друг.
          Аз, обаче мога да правя това само от България. Компютъра ми тук не става. Слаб! Даде ми го една служителка в АТАRI, иначе щеше да го изхвърли на боклука - подменят им компютърната техника. А този и е бил даден в къщи за да може и от дома си да работи, ако с наложи. Проблема е, че не може да се ъпгрейти. Той е на фирмата DELL, а тя с търговска цел ги прави така, че да купиш нов. Например платката е занитена за шасито! Разбирате в какво е проблема. Пък и нямам нужните програми. Намерих тука още 22 записани касети. Забравил съм какво има в тях, но пак исторически неща са. Аз друго не записвам. Всичко друго може да се купи.
          Има още една подробност. Всичко, което имам е на американския стандарт NTSC. Не зная дали това ще е проблем при възпроизвеждането.

          Comment


            Момчета продължавайте да работите по въпроса за Видеотека. Не е лошо да могат да се постват клипове навсякъде, като този, който унищожих по невнимание (за шведския изтребител). Него бих го сложил в раздела за авиацията, вместо във видеотеката.
            Не се плашете за документала на ВВС. Няма да бъде публикуван никъде. Щом може да предизвика патаклами. Дума да не става! То на горката България, сега само патаклами и трябват.

            Comment


              Как мога да редактирам някакво мое малоумно мнение? Не виждам никъде бутон за редакция или нещо такова - всъщност мога да правя такова нещо веднага след като съм постанал нещо си. А като мине време не мога.

              Comment


                За съжаление е така: след определено време, не помня точно колко (дали два дена или десет?), мненията не могат да се редактират вече. Т.е. само модераторите запазват правото си да ги променят. Не знам доколко това е част от системата, но поне при предишната беше въведено от някого (май от Империал, но може и да греша), за да се попречи на потребители да трият всичките си мнения за дълъг период от време (като вместо съдържанието оставят по една точка или нещо подобно). Не знам как сега стои въпросът с това, но в краен случай може чрез модераторските акаунти да се правят подобни редакции - например, изпращам ми новия текст на мнението, даваш ми връзка към него и аз ще го променя.

                ПП Разбира се, не знам доколко все още има смисъл от това правило, но пък може и да е част от техническата система, не знам.

                Comment


                  "Казана дума - хвърлен камък"

                  В тази връзка дали не е възможно емотката "" да се замени примерно с "" или с ""? Някак и липсва емоционална наситеност

                  Comment


                    Е, значи глупостите ще стоят

                    Comment


                      Кой редктира мненията?
                      Току що отговорих на един специалист "пилот" и мнението ми изобщо не се побликува.
                      Може и аз да греша.
                      „Ако се борим, можем да загубим, ако не се борим, сме загубени" - Ханс Улрих Рудел

                      Comment


                        Разчистих спама из "Митове", ЛС от теб не съм получавал.
                        „Аз, Драгомир, писах.
                        Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                        Модератор на раздел "Военна Авиация"

                        Comment


                          Мненията се редактират от модераторите. Списъкът с модераторите може да се види тук. В дясно на всеки под-форум в общата таблица се вижда форумното име на всеки модератор, който стопанисва под-форума.

                          Comment


                            Бъгче.

                            Comment


                              Ъ, да, вероятно нещо с превода ( то и така си има доста неща непреведени )
                              XV mile the sea brode is
                              From Turkey to the Ile of Rodez...

                              Comment


                                Господа,

                                Един бърз въпрос само за ориентиране - в моя телевизор ли е повредата - форума не дава последните мнения и бройките на отговорите...?

                                Поздрави,
                                Добромир
                                Колко бързо изчезва всичко — и самите тела във вселената и споменът за тях във вечността. Каква е природата на всичко сетивно и особено на онова, което ни примамва с удоволствие, плаши с мъка или заслепява тщеславието на хората с празната си външност. Колко евтино, презряно, нечисто и изложено на гибел е то в оценката на умствената способност.

                                МАРК АВРЕЛИЙ, "Към себе си", II, 12

                                Comment

                                Working...
                                X