Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси що се отнася до портала

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Han Solo написа
    А защо така анонимно??? не е ли по-добре всеки да застава зад думите и решенията си? нали точно заради това регистрацията е задължителна
    А може би има някакви практически причини за това които нямат нищо общо с анонимност, а по-скоро с улеснение когато дадена задача се върши от няколко души? И може би има нужда от по-малко кръстоносни походи и борци за свобода и равноправие тоя форум.
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      Imperial написа
      ........ И може би има нужда от по-малко кръстоносни походи и борци за свобода и равноправие тоя форум.
      :sm186: :sm186: :sm186: неволно се сетих за книгата на Станислав Лем - "Едем"
      may the Force be with you

      Comment


        Пък и всъщност хич не е и анонимно както му се струва на Соло - администратора се занимава само с техническите въпроси около форума, така че няма думи, зад които да стои А за модераторския акаунт беше вече обяснено (ама кой да чете )
        XV mile the sea brode is
        From Turkey to the Ile of Rodez...

        Comment


          Мдаа.. Вариант на: "Един за всички, всички за един"


          .
          ..И кажи ми ти страннико,
          чувал ли си звук,
          по- велик от тропота на хиляди коне!!?...

          Comment


            Някъде долу имаше едно кафевичко за придвижване из форумите. Аз ли нещо не мога да го намеря или него го няма?

            Comment


              10.09.2005 - леко бяха пренаредени част от форумите с цел по-добра прегледност
              www.boinaslava.net

              Comment


                Sir Gray написа
                Пък и всъщност хич не е и анонимно.............
                Чета, ама нали съм си тъпичък по рождение и трябва дълго да ми се обяснява. Да знаеш за тая научна степен дето я имам колко трябваше да се потя
                may the Force be with you

                Comment


                  За Империал

                  :sm186: А къде отиде Офицерския клуб! Нещо не го виждам, или и аз съм изпаднал от коня!?
                  От както е изобретен барута, ангелите не участват в сраженията на хората!

                  Comment


                    Han Solo написа
                    Чета, ама нали съм си тъпичък по рождение и трябва дълго да ми се обяснява. Да знаеш за тая научна степен дето я имам колко трябваше да се потя
                    А, ма то за научните степени и да се чете ли трябвало?! Аз все си мислех, че ги раздават за прослужени години...

                    @танкиста от Харков - те тия работи от бая време ги няма
                    XV mile the sea brode is
                    From Turkey to the Ile of Rodez...

                    Comment


                      Искам да питам защо вече не виждам долу след темите в някои раздел опцията "препрати във форум" или "идете на"? Тази опция беше много удобна, примерно сега във форума на Традиция я има. Ако е възможно нека се върне.
                      Last edited by Shelenberg; 18-09-2005, 01:42.
                      Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                      Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                      Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                      Comment


                        Готово, на мястото си е.
                        www.boinaslava.net

                        Comment


                          На някой друг да му се появяват Script Errors? Аз от вчера не мога да пускам smilies и не ми се отваря Pop-up прозореца за добавяне на attachments.
                          Last edited by dibo; 20-09-2005, 22:28.
                          We don't see things as they are, we see them as we are
                          ---Anais Nin----

                          Comment


                            Пита се къде може да бъде намерен събирателният профил "модератор" с цел изпращане на ЛС (вариантът да го търсим някъде из темите където се е намесил отпада поради времеемкост). А ни трябва защото ми омръзна за щяло и нещяло да бъда предупреждаван, включая че съм използувал "бълбукнат" вмсто потопен, докато други разни потребители масово нарушават форумният правилник (който преди малко препрочетох за опресняване) по отношение на мене. Бях посъветван да доложа на въпросният събирателен субект, но нещо не мога да намеря връзка към него, а упорито рових в последните минути.

                            Comment


                              Всъщност не ти е нужно да търсиш подобна "събирателна връзка". Достатъчно е да влезеш в панела за лични съобщения и в полето за получател да напишеш "модератор".
                              Има и още един вариант - кликваш на връзката "Виж форумните лидери" и оттам избираш "модератор" и "изпрати лично съобщение".
                              Всеки, който чувства форумните си права нарушени по някакъв начин следва да изпраща съобщение по този канал (а не на един или друг член на съвета на форума).

                              И да на помня, това, че някой нарушава правата Ви не е основание и вие да му отвръщате със същото.
                              Last edited by gollum; 24-10-2005, 12:09. Причина: допълнение на мнението

                              Comment


                                Абе къде изчезна CREDOR-a, някой хора могат пак да започнат да пишат на латиница, нищо чудно и аз защото главно ходя по зали.
                                Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                                Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                                Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                                Comment

                                Working...
                                X