Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Жени под пагон

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    AK47 написа Виж мнение
    ок, ако ви постна и аз малко може и да ми отговорите
    Отговора е в същата тази тема:

    AK47 написа Виж мнение
    аз ако реша да се занимавам с такива неща ще искам все по такива мисии в арабските страни да ходя, изглежда ми супер интересно, само не знам как се уреждат така, каква им е работата и дали е като по филмите имате ли информация?
    Amonit написа Виж мнение
    Мойто мнение: Жена \ жени като цяло или индивидуално- може би на снимките и в кино изглежда като нечто прелестно, возбуждащо, чаруващо.., ....однако /тут пишу уже по-русски\, не верьте глазам своим, ибо женщина в силовой структуре это Адъ и Израиль...!!! Оставьте все позывы и мечтания у монитора! ))))
    Ако това е била идеята на въпроса де.

    Иначе, малко снимки от фронта:





    Comment


      Тази табелка на палатката малко обидно звучи. Все едно става въпрос за животни. Вместо "мъже", "жени", са написали "самци" и "самки". В момента се къпят "самките", или "женските". Може такава да е военната терминология, но на мен ми звучи малко странно. Ако бяха добавили "soldiers" към "male" и "female" по-щеше да се ядва, ама пак щеше да е смотано.
      This is my signature. There are many like it but this one is mine.

      Comment




        Иранска самка

        Comment


          Amazon написа Виж мнение
          Това специално никога. Представяш ли си някоя от тези красавици да ти е вкъщи? Аз лично бих се комплексирал от факта че жена ми шьофира бомбовоз на стойност един милиард долара. Колкото БВП на доста държави.
          Миии мотивираш се и се набираш по кариерата за да караш самолетовоз за 10 милиарда

          Comment


            Чудо големо дето жената карала Дух. Ако съм и мъж по-скоро ще се притеснявам да не ми я затрият зенитчиците или изтребителите някъде, не щото била шофьор на бомбардировач. Ама пък за момент си представих как отивам да взема децата от детска градина, щото мама е отишла да бомбардира някоя държава на другия край на света
            Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

            Comment


              Наказаха жени от израелската армия заради мръснишки снимки



              Няколко жени, служещи в армията на Израел, получиха тежки дисциплинарни наказания за публикуването на свои полуголи снимки. Те имали неблагоразумието да ги качат в профилите си във Фейсбук, съобщава „Дейли Мейл”.Официалното съобщение на въоръжените сили на Израел подчертава, че поведението на жените е било преценено като недостойно за израелската армия. Не се уточнява какви наказания са били наложени на провинените военнослужещи, но във военната база където те служели, са проведени серия от образователни лекции за предотвратяване на подобни инциденти.

              През последните години израелската армия се налага на няколко пъти да санкционира публикациите на фотографии на военнослужещи в компрометиращи пози.

              Предотвратяват с лекции по морал повторение на случката
              "No beast so fierce but knows some touch of pity."
              "But I know none, and therefore am no beast."

              (Richard III - William Shakespeare)

              Comment


                Sailor_Malan написа Виж мнение
                Ама пък за момент си представих как отивам да взема децата от детска градина, щото мама е отишла да бомбардира някоя държава на другия край на света
                Вземаш ги от градината и им разправяш " и да слушаш тати че виждаш ли мама какво прави с непослушните" след което прилагаш снимков материал за онагледяване.

                Comment




                  Даже фалаша служат. А жените на религиозните също ли скатават службата?


                  thorn

                  Средновековните църкви в България

                  Comment


                    Дори много от нерелигиозните жени се правят на такива, за да скатаят службата...
                    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                    "But I know none, and therefore am no beast."

                    (Richard III - William Shakespeare)

                    Comment


                      О, темата е добила еротичен уклон. Айде тогава да не остана назад, малко от горните палавници:



                      И малко морска пехота:



                      Тая последната има и голи снимки, но тях сами ще си ги търсите
                      Last edited by Thorn; 03-06-2013, 22:03.

                      Comment


                        Морячки мажат хангара на CVN 76:



                        Удивително ми напомня времената, когато мажех бордюрите в Горна баня с вар и мазут

                        Comment




                          Кандахар.

                          Comment


                            Кам ги фотографиите на по-горния пост на Кухулин?
                            Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                            Comment


                              десен бутон>пропъртис>копираш адреса на снимката, слагаш в нов прозорец...не е особенно впечатляващо...за да докара такъв цвят ан лицето или е някъде високо или се е мазотила на тъмно

                              Comment




                                Американка в Саудитска Арабия през 1990 (Пустинен щит). Имало яки скандали с местните по тоя повод.

                                Comment

                                Working...
                                X