Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Македонските форуми. Истини, лъжи ииии смях ;).

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Македонските форуми. Истини, лъжи ииии смях ;).

    SizarieldoR написа Виж мнение
    .....
    Спокойно, Скопие направиха скандал на NGM.
    Постнах я в македонските форуми , и по-точно в тема Въстанието на Самуил с/у "бугарите". Сега ако не ме баннат нема кога вече .

    #2
    mitaca написа Виж мнение
    Постнах я в македонските форуми , и по-точно в тема Въстанието на Самуил с/у "бугарите".

    я пусни малко цитати в отделна тема или в майтапи....
    де го тоз форум ?
    Всяка алтруистична система е вътрешно нестабилна, защото е отворена за злоупотреби от страна на егоистични индивиди, готови да я експлоатират.

    Comment


      #3
      tonev написа Виж мнение
      я пусни малко цитати в отделна тема или в майтапи....
      де го тоз форум ?
      Ей го: http://forum.kajgana.com/ (той целия е за майтапи . Получих бан на 16-тия пост щото пишех на български (а ми бяха разрешили ), после минах на шопско-благоевградски диалект и се оказа, че знам македонски език (един потребител ме пита "от дека сум", че говоря "исто" правилен македонски ), като разбира се, пропусках "ъ", или я заменях с "у" или "а", "я" въобще не употребявах, а и вкарвах малкото србски думи дето знам.

      Comment


        #4
        Митак,

        Тия на този сайт са много прости и с промити мозъци! Такава ограниченост отдавна не бях срещал.
        Истинската тирания е само тази, която господства несъзнателно над душите, защото е единствената, която не може да се победи. Тиберий, Чингис хан, Наполеон без съмнение са били страховити тирани, но от гроба Мойсей, Буда, Иисус, Мохамед, Лутер са упражнили върху душите деспотизъм с доста по-различна дълбочина.

        Гюстав Льо Бон

        Comment


          #5
          Sula написа Виж мнение
          Митак,

          Тия на този сайт са много прости и с промити мозъци! Такава ограниченост отдавна не бях срещал.
          Абе така си е, ама се пробвам , а майтапите са за историческата секция де, друго не съм чел

          Comment


            #6
            Митак,
            Изчетох всички страници на македонския форум. Откъде намери нерви да издържиш тия простотии? Да оставим в какво са убедени и какво считат за историческа истина - това не е никаква дискусия, няма аргументи, а грачене!

            Comment


              #7
              T.Jonchev написа Виж мнение
              Митак,
              Изчетох всички страници на македонския форум. Откъде намери нерви да издържиш тия простотии? Да оставим в какво са убедени и какво считат за историческа истина - това не е никаква дискусия, няма аргументи, а грачене!
              Йончев, аз се забавлявам там . А че няма аргументи си е така. В началото имаше едно българче (предполагам) дето веднага превеждаше моите постове на английски (аз в началото се чудех какво става). Това не помогна, изтрити бяха . А сега ме трият направо нищо, че пиша на "исто македонски".
              Браво, аз например не съм чел всичко (освен в темите дето пиша (и дет ме трият)). Но на някои заглавия искренно се забавлявам: Христос е разпнат во Охрид; НЛО и македонските символи (де що има звезда се е на Виргина); Давид, Соломон "исти" македонци и т.н. и т.н. .

              Comment


                #8
                T.Jonchev написа Виж мнение
                това не е никаква дискусия, няма аргументи, а грачене!
                Повечето форуми в интернет са точно такива. Затова такъв зор да поддържаш някакво ниво.

                Comment


                  #9
                  Мани, мани... Тия ме разбиха отвсякъде...

                  Comment


                    #10
                    И аз съм потресен на какво са ги научили тия хора дето преди три поколения умираха да са българи. То да има някаква логика разбирам: намерил си българска книга от 1835 г. дето е написано нещо дето не ти харесва - хубаво! Ама си задай въпроса защо няма македонски книги от този период...

                    Пълна интелектуална пестош.
                    Истинската тирания е само тази, която господства несъзнателно над душите, защото е единствената, която не може да се победи. Тиберий, Чингис хан, Наполеон без съмнение са били страховити тирани, но от гроба Мойсей, Буда, Иисус, Мохамед, Лутер са упражнили върху душите деспотизъм с доста по-различна дълбочина.

                    Гюстав Льо Бон

                    Comment


                      #11
                      Хана написа Виж мнение
                      Повечето форуми в интернет са точно такива. Затова такъв зор да поддържаш някакво ниво.
                      Хана, то и те поддържат някакво "ниво" .

                      Comment


                        #12
                        Македонските форуми. Истини, лъжи ииии смях .

                        Нека модераторите разчистят темата за Британика, като вкарат тук ОТ мненията (все пак Иван Кунчев е прав, че замърсихме темата за, което вина имам и аз ).

                        Comment


                          #13
                          Не съм убеден, че има смисъл от съществуването на такава тема. Затова я заключвам за момента и ще чакам създателя й да разкаже каква е идеята й (на ЛС). Ако сметна, че си струва, то ще я отключа.

                          Comment

                          Working...
                          X