Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за форума (т.е. книга за оплаквания и препоръки)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Правила някакви?
    Или кой каквото си донесе?
    Сънят е слаб заместител на кофеина!

    Comment


      Това хубаво,но мисля че в скоро време не е лошо да се проведе едно стягане на редиците и марш со скок до някоя хижа примерно.Че диванните войски много взеха да затлъстяват и подминаха дори и саудитците.
      Няма как да изгрее слънце,ако преди това не е имало нощ.Голямата депресия ражда най-големия злодей на всички времена-Хитлер.Но ражда и гении като Айнщайн и Чаплин.Примерно без втория нямаше никога да разберем че Живота е също толкова неизбежен,колкото и Смъртта!И все още вярвам че гениите са повече от сатрапите...

      Comment


        Чудя се защо управата просто не отвори една оф-шорна зона, т.е. една тема без каквато и да е модераторска намеса, примерно "Фили" vs. "Фоби" (всякакви) и да пуснат народа да се накърви как си иска. Освен, че бая сеир ще има да изгледаме може и да се окаже един вид възпитателно. Задължително обаче единствено регистрирани потребители да могат да я виждат, че да не лъснат резилите из гугъла

        Comment


          Предложих, не се прие.


          thorn

          Средновековните църкви в България

          Comment


            И какво, бой няма ли да има?
            Жалко!
            Днес един идиот ме засече, докато идвах към офиса, за малко да блъсна пешеходец.
            Тъкмо да изскоча и си викам, трай до неделя, събирай гнева...
            А то бадева
            Сънят е слаб заместител на кофеина!

            Comment


              ValBo написа Виж мнение
              И какво, бой няма ли да има?
              Жалко!
              Днес един идиот ме засече, докато идвах към офиса, за малко да блъсна пешеходец.
              Тъкмо да изскоча и си викам, трай до неделя, събирай гнева...
              А то бадева
              Хе хе, затова или се кара голямо-огромно возила, та на идиотите да им се дърпа лайното (с колата на жената никога не са ме засичали) или ако има читава велоалея - "пляс пляс педалите"

              Comment


                Gaden Gogi написа Виж мнение
                ... "пляс пляс педалите"
                Така де!
                Ако не трябваше да събирам за неделя, точно това щях да права педалчето :-)
                Сънят е слаб заместител на кофеина!

                Comment


                  Thorn написа Виж мнение
                  Предложих, не се прие.
                  Язък, така или иначе е детска градина щеше да е забавно.

                  Comment


                    ValBo написа Виж мнение
                    Така де!
                    Ако не трябваше да събирам за неделя, точно това щях да права педалчето :-)
                    Абе аз велосипедиране визирах

                    Comment


                      Стан написа
                      А има ли чалъм човек да си проверява натрупаните точки или важи правилото на внезапната смърт?
                      Да, влизаш в нечий профил (своя), в дясно имаш няколко "таба" с различни етикети: там, активити, съобщения от посетителите, за мен и прочее, последният е инфракшънс, цъкваш го и гледаш колко точки има. Сега, не съм 100% сигурен дали тези неща се виждат по принцип или ги виждам с моето ниво на достъп.

                      Гоги написа
                      Айде бе, и кога ми се е случвало това за последен път?
                      Гоги, не знам кога ти се е случвало за последен път, откакто не се занимавам с тая работа, не ги следя тези неща. Но преди ти се случваше често, съмнявам се вече да не ти се случва. Въпросът не е "кога последно", а че бая хора го правят и далеч не всеки отнася наказателни точки за това.

                      ---
                      За тема-кръчма за изпускане на налягането - и аз съм правил подобни предложения (наистина, доста отдавна), но не се приеха. Мисля че по едно време даже имаше подобно място. Аргументът е простичък: ако се толерира подобно поведение на едно място, най-вероятно то ще се прехвърли и на останалите. Честно казано, ако има подобен род емоции натрупани, по-добре да се "изпуснат" с една форумна игрица, преди се е получавало.

                      Comment


                        Ето - ловният парк, разделяме се по отбори, раздаваме ръкавици и протектори, и форумната игра започва
                        На модераторите ще се дава правото на един удар без да им се връща
                        Сънят е слаб заместител на кофеина!

                        Comment


                          gollum написа Виж мнение
                          Гоги, не знам кога ти се е случвало за последен път, откакто не се занимавам с тая работа, не ги следя тези неща. Но преди ти се случваше често
                          Т.е си пишеш наизуст. а преди си е за преди. И преди съм отнасял банове. А сега русофилските клоуни си пишат каквито си искат глупости, нарушават грубо и систематично правилника, и нищо, продължават да си ги пишат глупостите. Ето това е разликата.

                          Comment


                            ValBo написа Виж мнение
                            Ето - ловният парк, разделяме се по отбори, раздаваме ръкавици и протектори, и форумната игра започва
                            На модераторите ще се дава правото на един удар без да им се връща
                            В ловен парк ще дотърчи полиция и ще изгърмите по една камара неща. виж някое закътано място на витоша е къде по-добра алтернатива...или пък цивилизованата алтернатива пайнтбол/дофтбол. Тъкмо така някое мършаво жърналистче няма да се чувства онеправдано...не че не може да го треснеш с приклада.

                            Comment


                              Ха-ха , а фереджетата накрая с поясите на шахиди и да се приключи с този форум !

                              Comment


                                Аз съм много навит за пейнтбол, никога не съм пробвал, а винаги ми е било мерак

                                Comment

                                Working...
                                X