Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за форума (т.е. книга за оплаквания и препоръки)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Сега поразгледах и - да, има (значително) изкуствено увеличаване при стартирането на системата. Това обяснява разликите.

    Comment


      Май не беше добра идея да тествам системата, като гледам колко негативно се приема... Пуснах я, за да изтествам нови функционалности в последната версия на форумния софтуер, чисто технически. Като цяло не знам как точно работи и със сигурност има някакви бъгове.
      Крайната оценка на рейтинга се изчислява, доколкото успях да проследя, от получени гласове + време от регистрацията + брой постове. Обаче с каква тежест тези компоненти участват, не знам. Също, не стартираме на чисто - има вече стойности в базата от преди (никакъв спомен кога и как). Като цяло, не успях да проследя какво точно се случва и мисля, че няма много смисъл от цялото нещо. А, и не знам как да нулирам системата, без да презаписвам стойностите в самата база, което няма как да стане.
      А по принцип, отвъд техническите неща, явно не е готина идея, виждам, че не се приема добре (макар че аз лично като потребител бих се кефил да давам лайкове на постове, които ми харесват). Ще я изключа, преди да се е омазало нещо в базата.

      ПС. Като админ цъках яко лайкове, да видя какво се случва, от там също вероятно идва разлика в квадратчетата
      XV mile the sea brode is
      From Turkey to the Ile of Rodez...

      Comment


        Sir Gray написа Виж мнение
        (макар че аз лично като потребител бих се кефил да давам лайкове на постове, които ми харесват).
        Не може ли да се направи, примерно, да се лайкват постове, но без рейтинг на потребителя? Просто като скролваш през дадена тема, виждаш някой пост с 3 харесвания и си казваш "Хм, явно хората са съгласни с написаното"... и дотам. Така ще се вижда кои постове се харесват, но няма да има обидени заради несправедлив (според тях) рейтинг.

        Comment


          Виждам,че зелените правоъгълници ги няма,дано се възцари спокойствие и мир вече!

          Comment


            Епичен сеир съм изпуснал, иде ми да вия. А докато четях у мен веднага се зароди идеята, че подобна рейтингова система би била хипер-ултра забавна. Трупаш примерно хубав рекърд и той те покрива за 2-3 крупни осирания преди да те занули и чак тогава следват банове А може и да ми се струва забавна, защото гледам петгодишна и сме на един акъл?

            Comment


              Гиго написа Виж мнение
              Не може ли да се направи, примерно, да се лайкват постове, но без рейтинг на потребителя? Просто като скролваш през дадена тема, виждаш някой пост с 3 харесвания и си казваш "Хм, явно хората са съгласни с написаното"... и дотам. Така ще се вижда кои постове се харесват, но няма да има обидени заради несправедлив (според тях) рейтинг.
              Горе-долу това исках да разгледам, какво се предлага като фунции. Но май не става, поне не намерих как да стане така.
              XV mile the sea brode is
              From Turkey to the Ile of Rodez...

              Comment


                А дали има възможност да се изключи отрицателният вот?
                This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                Comment


                  Има, да
                  XV mile the sea brode is
                  From Turkey to the Ile of Rodez...

                  Comment


                    Ако някога все пак пуснете функцията пробно, силно препоръчвам отрицателният вот да се изключи. В други форуми също е направено. Той само внася негативизъм. Има си бутон "моля другарко" за репортване на нарушения и тролове на модераторите.
                    This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                    Comment


                      Привет!

                      Стои ми горе при "Вашите оповестявания" една единичка, като я цъкна и ми излиза "коментар за репутацията", обаче не мога да го отворя, за да не ми стои като непрочетено... Как дА го разкарам?
                      "Я знаю, что после смерти на мою могилу нанесут кучу мусора. Но ветер Истории безжалостно развеет ее"
                      И. В. Сталин

                      Comment


                        Хм, явно е остатък от включената система за репутацията - някой е цъкнал лайк. Но сега е изключена.
                        Много ли те дразни? Че трябва пак да включвам и изключвам?
                        XV mile the sea brode is
                        From Turkey to the Ile of Rodez...

                        Comment


                          Уф, явно е широко разпространен проблем
                          Включвам пак рейтингите с цел хората да могат да си изчистят непрочетените съобщения - моля, не цъкайте нови рейтинги!
                          XV mile the sea brode is
                          From Turkey to the Ile of Rodez...

                          Comment


                            На мен ми седяха известия за 7 оценки, но така и не можах да ги прочета - сега просто са изчезнали известията.

                            ПП Тоя форум много бъгав /оплаквам се/.
                            "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                            "But I know none, and therefore am no beast."

                            (Richard III - William Shakespeare)

                            Comment


                              Sir Gray написа Виж мнение
                              Хм, явно е остатък от включената система за репутацията - някой е цъкнал лайк. Но сега е изключена.
                              Много ли те дразни? Че трябва пак да включвам и изключвам?
                              Няма го вече! Благодаря! Извинявай за излишните занимания!
                              "Я знаю, что после смерти на мою могилу нанесут кучу мусора. Но ветер Истории безжалостно развеет ее"
                              И. В. Сталин

                              Comment


                                Не че Стан ми е бил някога идеала за форумец, обаче някой упорит имбецил му трие вече чукурнайсто мнение от темата за робството. При това сравнително съдържателно мнение. Странно е на фона на мозъчната смърт, която се вихри в останалите постове. Вземете се сопрете.

                                Comment

                                Working...
                                X