Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за форума (т.е. книга за оплаквания и препоръки)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Защо не мога да пиша в "Модерна история и съвремие"? Целият форум ли е под "надзор"?

    Comment


      Целият форум не е в режим на предмодерация, ако това имаш предвид.

      Може би постът ти не е бил одобрен, но аз спрях да се занимавам с модериране на раздела.
      Та в момента май има малко недостиг на "модераторско присъствие" във форума.
      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
      "But I know none, and therefore am no beast."

      (Richard III - William Shakespeare)

      Comment


        Някой от модераторите би ли бил така добър да обясни, с какво точно този пост в темата за Украйна нарушава форумните правила или правилата конкретно за тази тема, та не беше пуснат.
        Click image for larger version

Name:	post.jpg
Views:	1
Size:	1.02 МБ
ID:	545893

        Comment


          Към Стан (и останалите, които се тревожат от липсата на новите им постове в темата за Украйна) - като страничен наблюдател, който вижда постовете в опашката за модерация: причината за това "безобразие" е простичка - няма модератори, които да одобряват постовете. Не знам дали това ще се промени скоро.

          Comment


            Би трябвало да се виждат вече
            XV mile the sea brode is
            From Turkey to the Ile of Rodez...

            Comment


              Stan написа Виж мнение
              Разказът на една руска майка, чийто син - войник, е загинал в Украйна, маскиран като опълченец.


              Между другото, жената работи като санитарка и взема заплата от 5 500 рубли, при курс на БНБ 100 рубли за 4 лева, това прави 220 лв. Непознавам санитарки в България, но пък минималната работна заплата тук е 340 лв.
              Какво общо има заплатата на една санитарка в Русия, с темата за войната в Украйна? Не е ли редно, след като статуса на темата е специален, именно такива мнения да не бъдат допускани?

              Comment


                Редно е.
                Имаше опашка от 30-40 мнения, не съм проверявал едно по едно.
                XV mile the sea brode is
                From Turkey to the Ile of Rodez...

                Comment


                  Искам да питам кога ще бъде свален режима на одобряване на постовете в раздел "Модерна Епоха и Съвремие" ?

                  Comment


                    Това с режима на одобряването и наистина дразнещо. Съвсем закономерно е, че хората, които пишат са все по-малко, а дискусиите все по-вяли.
                    Истинската тирания е само тази, която господства несъзнателно над душите, защото е единствената, която не може да се победи. Тиберий, Чингис хан, Наполеон без съмнение са били страховити тирани, но от гроба Мойсей, Буда, Иисус, Мохамед, Лутер са упражнили върху душите деспотизъм с доста по-различна дълбочина.

                    Гюстав Льо Бон

                    Comment


                      Sula написа Виж мнение
                      Това с режима на одобряването и наистина дразнещо. Съвсем закономерно е, че хората, които пишат са все по-малко, а дискусиите все по-вяли.
                      Всъщност напоследък хич не е вяла дискусията, а хората които пишеха, пишат и сега. Просто най-първосигнално пропагандните постове частично се филтрират, макар че все още някои достигат до публичност. Единствената разлика, освен лекото повишение в качеството на дискусията, която виждам е че вместо както преди да четеш мнение по мнение, на веднъж ти се изсипват десетина, някои от които погрешно маркирани като прочетени. Но едното е по-скоро бонус, а другото дори не ме е подразнило.

                      Comment


                        Аз вярвам на очите си, но щом така ви харесва, дерзайте!
                        Истинската тирания е само тази, която господства несъзнателно над душите, защото е единствената, която не може да се победи. Тиберий, Чингис хан, Наполеон без съмнение са били страховити тирани, но от гроба Мойсей, Буда, Иисус, Мохамед, Лутер са упражнили върху душите деспотизъм с доста по-различна дълбочина.

                        Гюстав Льо Бон

                        Comment


                          Отдавна не пиша в темата, но не пречи да чета от време на време. Тя отново е политизирана (мотив заради който бе наложена предмодерация) и то до голяма степен от "този който вече не модерирал". Отново има разсъждения на базата на някакви предпочитания към двете страни от конфликта, които нямат нищо общо с идеята, да се пускат постове изцяло насочени към военната страна на конфликта. Вижда се с просто око от последните две страници. Тези постове очевадно са одобрени?! А модераторите в какъв режим са? За тях има ли филтриране или тцъ? Ако реши да напише пост, то той излиза с натискането на бутона "отговор", пререждайки потребители които чакат ред, примерно за събитие което е станало преди 12 часа (говорим за динамична обстановка в Източна Украйна все пак)... въобще, манджата с грозде е пълна. Хем не се спазват правилата които уж трябваше да важат, хем имаме режим на "опашка"...?!

                          Общо взето, това са наблюдения, не предложения. Да няма погрешно разбрали. Към момента конкретно тази тема в този раздел изглежда отвартно.
                          Трол по списък.

                          Comment


                            Според мен е крайно време премодерирането в раздела "Модерна Епоха и Съвремие" да се премахне.Моля модераторите да помислят,по въпроса.Както се каза събитията са много динамични и с това премодериране само се губи време.

                            Comment


                              iasen ianakiev написа Виж мнение
                              Според мен е крайно време премодерирането в раздела "Модерна Епоха и Съвремие" да се премахне.Моля модераторите да помислят,по въпроса.Както се каза събитията са много динамични и с това премодериране само се губи време.
                              Този режим сега дава възможност предоставят новини и коментари в по-спокойни темп.
                              Это хорошо.
                              Иначе будет больше спама, фейков и споров.
                              Сегодня возможно подпишут соглашение о прекращение огня - возможно страсти немного уменьшатся.
                              http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                              Comment


                                В момента предмодерирането на практика не работи - повечето модератори не са на линия и/или са абдикирали от неблагодарното задължение да следят темата. За това и се натрупват такива "пакети" от неодобрени постове, които после се появяват изведнъж.

                                Реално последните дни аз минавам и одобрявам почти всички постове, като същевременно имам нулев интерес към темата и съответно качеството на моят "филтър" е лошо.

                                Деградирането на темата е отново факт, както и очевидните пристрастия на повечето пишещи там.

                                Ще се обсъди какво може да се оправи (NB: личното ми мнение - нищо, ерго връщане на забраната за актуални силно политизирани теми)
                                XV mile the sea brode is
                                From Turkey to the Ile of Rodez...

                                Comment

                                Working...
                                X