Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за форума (т.е. книга за оплаквания и препоръки)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Аз нещо не разбирам - Вие сам бяхте стигнал до извода, че сегашните условия за участие във форума не Ви устройват, нали така? И то още преди месец и нещо, както е видно малко по-нагоре в тази страница. Тогава си казахте мнението, беше Ви отговорено и толкоз. В края на краищата участието в този форум не е универсално човешко право или задължение.
    We don't see things as they are, we see them as we are
    ---Anais Nin----

    Comment


      Desperado написа Виж мнение
      Иначе е забавно, в тема за "оплаквания и препоръки"- препоръките не вървят, ако модераторите са решили еди какво си, а пък оплакванията са подложени на ирония... че за какво е тази тема, сложете и на нея модератор, който да решава какви "констатации, препоръки и оплаквания" могат и не могат да бъдат допускани...
      Преповтаряте едни и същи "препоръки", на които е отговаряно вече 17 пъти. Не е интересно.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        Imperial написа Виж мнение
        Не е интересно.
        Също като темите в този раздел. И си личи.
        Трол по списък.

        Comment


          Desperado написа Виж мнение
          Нима твърдиш, че в уравнението...
          Нищо не твърдя защото не ми пука. Щом на някой хор амечта на живота им е да добият някава виртуална власт и да избиват комплекси, то проблемът е в тях. На който не му харесва тук нетът е пълен с форуми, на всякакви теми и с всякакви пристрастия. Имаше на времто тук един подобен, Тотално засра моркста част, с години имаше по 1-2 поста на месец, главно от заблудени.

          Иначе многократно беше написано- форумът е частен, като такъв важът правилата на домакина, на който не му харесва просто си намира по-гостоприемни и разбрани домакини (разбирай със същите фили/фобии).

          Comment


            Desperado написа Виж мнение
            Също като темите в този раздел. И си личи.
            Осещам как някой те кара насила да пишеш в този форум Скиваш ли и на мене не ми харесва, и затова не пиша, но чета темата за майтапи...впрочем да
            Много важна препоръка:
            слагайте повече картинки с националните балончета, наравят ми се, и аз имам право да гледам нови такива всеки ден. Така че някой да се погрижи.

            Comment


              Gaden Gogi написа Виж мнение
              Иначе многократно беше написано- форумът е частен, като такъв важът правилата на домакина, на който не му харесва просто си намира по-гостоприемни и разбрани домакини (разбирай със същите фили/фобии).
              +1
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Форума е частен и домакина е наложил някакви правила, окей. Но тези правила не са самоцел, а гонят опеделени резултати. Примерно, целта е да се получават качествени исторически дискусии. И след като системата очевидно не работи, вместо да четем оправдания от типа "в България практически няма хора със сериозен интерес към обективния исторически анализ", може би е по-добре да видим някаква ревизия в управлението на форума

                Comment


                  Кухулин написа Виж мнение
                  о системата очевидно не работи
                  Мхм, в целия форум работи, но темата, дет ви сърби, е решаваща... Забележете, моля, че тя още не е историческа.
                  "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                  Comment


                    Е, щом работи, да и пожелаем приятна работа

                    Comment


                      Кухулин, много типично постсъветско го раздаваш, държавата виновна за всичко, мини на модерни военни системи, примерно немски
                      Целта на управата поне според мен е да създаде среда за смислени и качествени дискусии на исторически теми. Това значи да се премахнат прояви на лъжене, обида към други хора във форума, фили/фоби, идеологическа борба и политиканстване. Ако има и ползване на факти, логика и някаква структура в мисълта различна от тези в кръчма или дир.бг е още по-добре. ИМХО управата трябва на първо място да създава тази среда, не да сяда и да пише учебници или хубави приказки. Създаването на форумно съдържание е плод на личната инициатива на всеки един член (не на модераторите, те в ролята си на модератори имат напълно различна функция както казах). Оттам и ако примерно някой се интересува и иска да развива определена историческа тема - нека допринася, а не да чака.
                      „Аз, Драгомир, писах.
                      Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                      Модератор на раздел "Военна Авиация"

                      Comment


                        Пилот написа Виж мнение
                        Целта на управата поне според мен е да създаде среда за смислени и качествени дискусии на исторически теми. Това значи да се премахнат прояви на лъжене, обида към други хора във форума, фили/фоби, идеологическа борба и политиканстване.
                        От такива общи приказки едва ли ще има полза, както вероятно се сещаш. В крайна сметка, форума има за цел да е до известна степен "специален", значи и потребителите, и средата трява да е "специална". Модераторите също трябва да са "специални", а ако не са, по-добре да не се набиват на очи нито с приказки, нито с действия. Разбира се, проблемите са много, просто маркирам някои от тях.

                        Comment


                          Наистина " работи" много добре.... След толкова битки и разчистване раздела за "Българска история" заприлича на Дунавската равнина след 615 г. .........останаха едни " Османски паметници на територията на България". Не че нещо намеквам....сакън. Но не би ли могло да се направи нещо в този раздел и да се оживи пейзажа? Има толкова кадърни хора в този форум, които биха могли да допринесат . Ако "въпросната" система за модерация беше въведена там на времето, нямаше ли да се избегнат много издънки?
                          "Какво ли толкова се е зачела тази свиня? - зачуди се докторът - Кое ли тъй яростно подчертава с молива?"

                          Comment


                            pehotinec написа Виж мнение
                            Наистина " работи" много добре.... След толкова битки и разчистване раздела за "Българска история" заприлича на Дунавската равнина след 615 г. .........останаха едни " Османски паметници на територията на България". Не че нещо намеквам....сакън. Но не би ли могло да се направи нещо в този раздел и да се оживи пейзажа? Има толкова кадърни хора в този форум, които биха могли да допринесат . Ако "въпросната" система за модерация беше въведена там на времето, нямаше ли да се избегнат много издънки?
                            Би могло да се оживи пейзажа. Например с личен пример от твоя страна
                            We don't see things as they are, we see them as we are
                            ---Anais Nin----

                            Comment


                              Имам един въпрос - постовете на модераторите, в Модерна Епоха и Съвремие, проверяват ли се от друг модератор или минават директно?

                              Питам, защото темите пак се задръстват с несъществени постове, като голяма част от последните не са на обикновени потребители.

                              Благодаря предварително!
                              Сънят е слаб заместител на кофеина!

                              Comment


                                ValBo написа Виж мнение
                                Имам един въпрос - постовете на модераторите, в Модерна Епоха и Съвремие, проверяват ли се от друг модератор или минават директно?

                                Питам, защото темите пак се задръстват с несъществени постове, като голяма част от последните не са на обикновени потребители.

                                Благодаря предварително!
                                Как смеят! Предлагам постовете на необикновените потребители да се ограничат до един на ден в МЕиС, ама да са само съществени.

                                Comment

                                Working...
                                X