Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Военен парад

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    mehanizatora написа
    Е и вии стига сте припявали армията ни такава армията ни онакава положението ни е чак толкова лошо някои армии са много по зле и от нашата.
    Че какво и на Българската армия макар и малка тя е силна и е призната от много страни на НАТО.
    Българската Армия е в сърцата ни.
    http://vbox7.com/play:eb638c1e
    http://vbox7.com/play:f18d542d

    Comment


      #17
      БНА-БА написа
      Че какво и на Българската армия макар и малка тя е силна и е призната от много страни на НАТО.
      :kill_myse :rock: :1087:


      thorn

      Средновековните църкви в България

      Comment


        #18
        Thorn написа
        :kill_myse :rock: :1087:
        Какво искаш да кажеш с това,че Българската армия е боклук ли.Не е боклук а едно важно учреждение,без което неможе.Макар и малка тя е силна.
        Българската Армия е в сърцата ни.
        http://vbox7.com/play:eb638c1e
        http://vbox7.com/play:f18d542d

        Comment


          #19
          БНА-БА написа
          Иначе аз като военен мога да кажа, че наистина армията ни в момента е на много лошо ниово и продължава да е така. Но предлагам да се отвори специална тема за това, да не разводняваме тази.

          В кое поделение работиш и каква специалност и какъв чин имаш

          По принцип служа в Бургас и съм автоматчик или по точно охранител на конвои такава ни е работата. Но обучение почти нямаме, защото няма пари, но и сега казвам пак почваме да се откланяме от темата за 6 май, за проблемите на нашата армия да пишем другаде, че скоро админите ще ни скастрят.

          Иначе да кажа най-вероятно нашия парад в Бургас ще го дават по СКАТ или ВТК, по вероятно по СКАТ на 6 май от 19,00 часа, когато им почват новините. Аз съм първа редица и имам татуировка на дясната предмишница така може да ме познаете
          Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

          Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

          Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

          Comment


            #20
            Ша го гледам парада.Ами аз предлагам да обсъждаме проблемите на армията в темата Българска Армия.
            Българската Армия е в сърцата ни.
            http://vbox7.com/play:eb638c1e
            http://vbox7.com/play:f18d542d

            Comment


              #21
              Иначе искам от сега да честитя празника на всички военнослужещи и на всички, които носят името Георги, защото в самия ден ще бъда зает с нашия парад и след него пък застъпвам наряд, за това от сега честитя и желая на всички много здраве и успехи.
              Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

              Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

              Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

              Comment


                #22
                Парада ще си струва за зяпане.
                Наблюдавах генералната нощна репетиция. Има Техника.
                Т-72, БМП-1, БМП-23, М1117 :sm113: , МТ-ЛБ, С-300, БМ-21, Д-20+Татра влекач, БTP-60, 2С1, 9К79 :rock: , 9К33 и бронирана Г-класа :mhehe: .
                6 май, 10 часа, София...
                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment


                  #23
                  Мен пък ми чудно защо ги правят тези паради искат уж да покажат че армията ни е силна но така само прикриват истината че армията ни е един боклук и то голям тя и полицията ни е на същото положение сякаш се надпреварват коя ще се срине по бързи аве изобщо армията ни не струва аз съм бил в армията даже познавам някои дето са били в ирак и афганистан просто екипировката е била пълен боклук и е било истински логистичен ад нямало доставки доста дълго време просто мизерията там е била пълна.

                  Comment


                    #24
                    mehanizatora написа
                    Мен пък ми чудно защо ги правят тези паради искат уж да покажат че армията ни е силна но така само прикриват истината че армията ни е един боклук и то голям тя и полицията ни е на същото положение сякаш се надпреварват коя ще се срине по бързи аве изобщо армията ни не струва аз съм бил в армията даже познавам някои дето са били в ирак и афганистан просто екипировката е била пълен боклук и е било истински логистичен ад нямало доставки доста дълго време просто мизерията там е била пълна.
                    За съжеление има доста истина в това, което казваш.
                    Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                    Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                    Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                    Comment


                      #25
                      в москва ще показват су- 34...
                      Всяка алтруистична система е вътрешно нестабилна, защото е отворена за злоупотреби от страна на егоистични индивиди, готови да я експлоатират.

                      Comment


                        #26
                        чe те нямат ли и су - 37.

                        Comment


                          #27
                          Някаква по-подробна информация, кога и къде ще е парада в София от 10:00?
                          Благодаря
                          War, war never changes..

                          Comment


                            #28
                            StrEagle написа
                            Някаква по-подробна информация, кога и къде ще е парада в София от 10:00?
                            Благодаря
                            :vsad:
                            Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

                            Comment


                              #29
                              Аз си мислех с тези, които ще дойдат да се видим в 10 часа пред централният вход на СУ. От ще бъде по-лесно да се избере най -удобното място за гледане, а и не се знае дали няма да бъдат затворени някой улици.

                              tonev написа
                              в москва ще показват су- 34...
                              Парадът в Москва тази година по случай Девети май се очаква да бъде умопомрачаващ. Ако мога задължително ще го запиша, понеже няколко руски телевизии ще предават пряко.
                              Last edited by Калоян; 05-05-2008, 14:45. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

                              Comment


                                #30
                                Не се ебавайте с човека. Въпроса са му е точен.

                                StrEagle написа
                                Някаква по-подробна информация, кога и къде ще е парада в София от 10:00?
                                Благодаря
                                Парад ще може да се наблюдава по булевард "Цар Освободител". Тоест, където и да застанеш от Президентството до СУ все е добре. Официалната част на парада ще е на площад Батенберг, но там няма нищо интересно за гледане.
                                Моята препоръка е да заемеш място между 09:00 и 09:30 някъде по булеварда, че после ще стане блъсканица.
                                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                                Comment

                                Working...
                                X