Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Ся Мунчо ме предизвика да постна един добър стар сексистки виц :

    Две жени се видели на кафе да си поговорят, понеже едната била почнала да излиза с един интелектуалец. И тя разказва:
    - Вчера той ме заведе на опера, след това на ресторант, а след това отидохме у тях.
    - И кво?
    - Ами, пихме вино на свещи, слушахме класическа музика и ядохме изискани сирена.
    - И кво?
    - След това той започна да ме целува и да ме съблича и ме сложи на леглото.
    - И кво?
    - Ами, след това се съблече и той и аз му видях пениса!
    - Яааа? Какво е това "пенис"?!
    - Ами.. интелектуалците го имат.. то е като к---а, ама по-малко!
    Quae fuerant vitia, mores sunt.

    Comment


      #47
      Юлиан Август написа
      Ся Мунчо ме предизвика да постна един добър стар сексистки виц :

      Две жени се видели на кафе да си поговорят, понеже едната била почнала да излиза с един интелектуалец. И тя разказва:
      - Вчера той ме заведе на опера, след това на ресторант, а след това отидохме у тях.
      - И кво?
      - Ами, пихме вино на свещи, слушахме класическа музика и ядохме изискани сирена.
      - И кво?
      - След това той започна да ме целува и да ме съблича и ме сложи на леглото.
      - И кво?
      - Ами, след това се съблече и той и аз му видях пениса!
      - Яааа? Какво е това "пенис"?!
      - Ами.. интелектуалците го имат.. то е като к---а, ама по-малко!
      :tup: :tup: :tup:
      Аре стига със сексизма щот пак ще заключат темата!
      А Мунчо Мунчо ли е или Мунча :p .

      Comment


        #48
        ха ха ха веца е страшен, напомня ми един друг:

        Въпрос: Защожните никоа не могат да се научат как да паркират правилно?

        Отговор: Защото цял живот ги лъжат че това >------------------------------------< е 20 сантиметра
        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

        请您死在地狱般的阵痛
        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
        きさまはしんでくださいませんか
        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

        Comment


          #49
          Юлиан Август написа
          - Ами, след това се съблече и той и аз му видях пениса!
          - Яааа? Какво е това "пенис"?!
          - Ами.. интелектуалците го имат.. то е като к---а, ама по-малко!
          Този виц сигурно е доста стар. Вече никоя жена не ползва и не се интересува от мъжки пениси и от техните размери. По магазините има достатъчно голямо разнообразие от различни размери и материи. А с едни батерии можеш да изкараш дълго време без да има опасност точно когато ти е най хубаво, изведнъж батериите да се разредят.
          Те затова и мъжете си измислят подобни комплексарски вицове.
          Ренесансът в Европа настъпва с края на чумата

          Comment


            #50
            И нещо по-академично, че ще ме вземе някой за простак :

            Една студентка от Техническия университет разказва :
            - Снощи спах с един, оная му работа беше 50 милиметра.
            - Хи-хи-хи - чува се от останалите.
            - Не хи, ФИ ! - казва мацката.
            Quae fuerant vitia, mores sunt.

            Comment


              #51
              И нещо съвсем академично:
              Един професор преспал със своя студентка. След като свършил, той споделил с нея:
              - Учудвам се, че на тази възраст си още девствена.
              - А пък аз ако знаех, че ще ви стане, щях поне да си сваля чорапогащника - отвърнала студентката.
              Ренесансът в Европа настъпва с края на чумата

              Comment


                #52
                аде аз съм форумен десидент, Мунцо - идиот, ама като чета нашата императорска дружинка какви ги пише и чак се изчервявам
                Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                请您死在地狱般的阵痛
                [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                きさまはしんでくださいませんか
                [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                Comment


                  #53
                  Някакъв вирус ли е плъзнал във форума? :sm186:
                  "Че в България — една държава с най-демократични институции — няма граждани, това е всеизвестна истина у нас вече отколе и от нея са дълбоко проникнати всички ония, които трябва да считаме за творци и актьори в отвратителната трагикомедия, наречена „български политически живот“; че в България няма и публика е също такава истина, която всички сарафи и бакали на българското слово отлично са разбрали, но само малцина от жреците на това слово ясно съзнават, а и които я съзнават, крият я от себе си" - д-р Кръстев, 1907-ма.

                  Comment


                    #54
                    Мунчо написа
                    Вече никоя жена не ползва и не се интересува от мъжки пениси и от техните размери. По магазините има достатъчно голямо разнообразие от различни размери и материи. А с едни батерии можеш да изкараш дълго време без да има опасност точно когато ти е най хубаво, изведнъж батериите да се разредят.
                    Те затова и мъжете си измислят подобни комплексарски вицове.
                    Брей! Сигурна (евентуално сигурен ли си) си! Аз съм в този бизнес от самото му начало (за магазините става въпрос не за пенисите ) 90-те години на миналия век . А това "Вече никоя жена не ползва и не се интересува от мъжки пениси и от техните размери." си е яко изхвърляне! Ще ли дадеш някаква статистика? Щото аз мога, а и наближава поредното еротично шоу у София. Мога да те уредя! Дай някакъв адрес (не мейл, а ПК например)и ще ти пратя покана по пощата (на ЛС разбира се). Там ще има много размери, материи и батерии. Но ще видиш, че основната част от дамите не се интересуват от това .

                    Comment


                      #55
                      аха, щото вече са изринали краставиците и морковите на пазара хи хи хи
                      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                      请您死在地狱般的阵痛
                      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                      きさまはしんでくださいませんか
                      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                      Comment


                        #56
                        Вече никоя жена не ползва и не се интересува от мъжки пениси и от техните размери. По магазините има достатъчно голямо разнообразие от различни размери и материи. А с едни батерии можеш да изкараш дълго време без да има опасност точно когато ти е най хубаво, изведнъж батериите да се разредят.
                        Не мож' ги залъга ти жените с такива дрънкулки... и слава богу.
                        "Че в България — една държава с най-демократични институции — няма граждани, това е всеизвестна истина у нас вече отколе и от нея са дълбоко проникнати всички ония, които трябва да считаме за творци и актьори в отвратителната трагикомедия, наречена „български политически живот“; че в България няма и публика е също такава истина, която всички сарафи и бакали на българското слово отлично са разбрали, но само малцина от жреците на това слово ясно съзнават, а и които я съзнават, крият я от себе си" - д-р Кръстев, 1907-ма.

                        Comment


                          #57
                          Май е време направо за Бойна Слава ¹ 2

                          :o
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            #58
                            Фриц, релакс -вземи си почивка на Бахамите или в Куба
                            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                            请您死在地狱般的阵痛
                            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                            きさまはしんでくださいませんか
                            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                            Comment


                              #59
                              Imperial написа
                              Май е време направо за Бойна Слава ¹ 2

                              :o
                              Какво би трябвало да значи това? Мисля, че парирахме и сексизма и феминизма. А БС 2 ще бъде фороми за?

                              Comment


                                #60
                                Мдаа... не е просвета това... пролет е... :twisted:

                                Хех, началото на горното ме подсети нещо от руските смешки:
                                "Първия ни президент беше с инициали ЕБН...
                                Втория - с инициали ВВП - кат че ли понарастна Брутния Вътрешен Продукт /на руски - Внутренний Валовый Продукт/.
                                Третия е с инициали МДА... Това какво ли ще рече?"

                                "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                                Comment

                                Working...
                                X