Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Comment




      Comment




        Only in Israel


        Click image for larger version

Name:	35.jpg
Views:	1
Size:	52.5 КБ
ID:	547165


        thorn

        Средновековните църкви в България

        Comment


          Има си рационално зърно в някои конспиративни теории. Например, един от новите украински зам.-министри (поканен от Грузия), се казва Джаба Ебоидзе. Ами според мен, това си е американска намеса, финансирана от Холивуд.
          "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

          Comment


            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
            Проект 22.06.1941 г.
            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

            Comment


              - Мамо, моят Татко е най добрият на света.Заедно си играем,гледаме детски, ядем и си лягаме. Заедно ставаме, заедно се смеем и дори фигурки на пясъка прави с мен.Винаги е усмихнат.На другите деца, бащите не са такива.
              - Така е, защото другите бащи като отидоха на работа си носеха каски.А пък твоят си е беше забравил....

              Comment


                Как звучат литературните заглавия, когато си гладен:

                "100 години пастърма"
                "Война и пир"
                "Синовете на великата печка"
                "Птиците увиват сърми"
                "Мъжът и мусаката интимно"
                "Старецът и мезето"
                "Цялото гладно войнство"
                "Мадам Боб Вари"
                "Много шунка за нищо"
                "10 малки крекерчета"
                "За пръжките и хората"
                "Магьосникът от магданОЗ"
                "Повелителят на мусаките"
                "Пипи дългото кебапче"
                "Шницелът на Леонардо"
                "Баскервилското вурстче"
                "Малката дюнерпродавачка"
                "Зелникът на Бриджит Джоунс"
                "Брулени Кълнове"
                "Патладжанско царство"
                "До Чикаго за Кебап"
                "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                Comment


                  Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                  Проект 22.06.1941 г.
                  "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                  Comment


                    Comment


                      Практически урок в областта на езикознанието и по-точно на втората палатализация:

                      Comment


                        Снимки - http://niki-zlatev.blogspot.com/

                        Comment



                          forum image hosting

                          Comment


                            Карах доста години москвич, чиста 12-ка. Никога не ме остави на пътя. Прибирал съм се само на втора, защото друго не можех да включа, със счупен педал на газта, с пробито платно на бензиновата помпа( една бутилка от масло, пълна с бензин, вързана за антената, като бензина капеше през шлаух дирекно в карбуратора) и още куп проблеми.
                            Преди години служебната Кия умря на магистралата заради един датчик. 50 лв ремонт и части, 300 лв рапатрак :-)
                            Сънят е слаб заместител на кофеина!

                            Comment


                              ValBo написа Виж мнение
                              Карах доста години москвич, чиста 12-ка. Никога не ме остави на пътя. Прибирал съм се само на втора, защото друго не можех да включа, със счупен педал на газта, с пробито платно на бензиновата помпа( една бутилка от масло, пълна с бензин, вързана за антената, като бензина капеше през шлаух дирекно в карбуратора) и още куп проблеми.
                              Преди години служебната Кия умря на магистралата заради един датчик. 50 лв ремонт и части, 300 лв рапатрак :-)
                              Еми - москвича не е лада! Даже съм си мислила, че ги закриха насила - да няма неудобна база за сравнение.
                              "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                              Comment


                                ValBo написа Виж мнение
                                Карах доста години москвич, чиста 12-ка. Никога не ме остави на пътя. Прибирал съм се само на втора, защото друго не можех да включа, със счупен педал на газта, с пробито платно на бензиновата помпа( една бутилка от масло, пълна с бензин, вързана за антената, като бензина капеше през шлаух дирекно в карбуратора) и още куп проблеми.
                                Преди години служебната Кия умря на магистралата заради един датчик. 50 лв ремонт и части, 300 лв рапатрак :-)
                                Нашият москвич пък беше непрекъснато в сервиза. Един път воланът остана в ръцете на баща ми както си караше. :-)
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X