Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts



    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
    "But I know none, and therefore am no beast."

    (Richard III - William Shakespeare)

    Comment


      Click image for larger version

Name:	naborDoktora.jpg
Views:	1
Size:	25.4 КБ
ID:	547137
      "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

      Comment


        Надпис от Площада на Републиката в Париж: "Да си ислямист и да свършиш в кашерен магазин. Да се опиташ да убиеш вестник и след това за загинеш в печатница. Ако Господ съществува, то той има чувство за хумор."

        Comment


          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            Truth will save the world

            Comment


              "No beast so fierce but knows some touch of pity."
              "But I know none, and therefore am no beast."

              (Richard III - William Shakespeare)

              Comment


                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  Как да бъдем нещастни успешно

                  12. Превъзнасяйте или охулвайте миналото.

                  Превъзнасянето на миналото е да си повтаряте колко добър, щастлив, успешен и смислен е бил животът, когато сте били дете, млад човек или току-що женени. И да съжалявате как всичко оттам нататък е вървяло само надолу.

                  Охулването на миналото също е лесно. Родили сте се на погрешното място в погрешното време, никога не сте получили това, което ви е било нужно, чувствали сте се дискриминирани, никога не сте ходили на летен лагер. Как изобщо сте могли да бъдете щастливи, когато сте имали толкова отвратително минало?

                  Концентрирайте се върху лошите времена. Вманиачавайте се по тях. Ценете ги. Това ще ви гарантира, че независимо какво се случва в настоящето, няма да бъдете щастливи.

                  Упражнение: Съставете си списък с най-важните лоши спомени и го дръжте на място, където да го преглеждате редовно. Веднъж седмично казвайте на някого колко ужасно е било детството ви или колко по-добър е бил животът преди 20 години.
                  "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                  "But I know none, and therefore am no beast."

                  (Richard III - William Shakespeare)

                  Comment




                    Видеото е от 1944 г. - след 01:00 става интересно...
                    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                    "But I know none, and therefore am no beast."

                    (Richard III - William Shakespeare)

                    Comment


                      На 1:33 ми идваше да викна екзорсист

                      А аз днес, както си цъкам носталгично някаква дърта игрица, що да видя:

                      Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	1
Size:	92.2 КБ
ID:	547144

                      Тоя хаймана Валдемар съвсем се е разпасал

                      Comment


                        Truth will save the world

                        Comment


                          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                          "But I know none, and therefore am no beast."

                          (Richard III - William Shakespeare)

                          Comment


                            Бил съм гост на подобни изпълнения. Фирмата продаваше кулокранове.И естествено прасето беше на крана.Ту го изстрелвахме в космоса, ту го паркирахме до скарата. Боса държеше цялото село Първенец да разбере, а мисля че се виждаше и от крайните квартали на Пловдив.Аромата на мръвка която преди час се е движила е по различен.

                            Comment


                              - Може ли да ми пуснеш копие по факса?
                              - Не, от мястото където се намирам, не мога.
                              - Къде си в момента?
                              - В 21ви век.


                              Блъскат се джип и таратайка. от джипа излизат едни тлъсти вратове и се насочват към таратайката. В нея седи един дядо и им казва:
                              - Момчета, почакайте. Ще се обадя на внука, той е директор на птицеферма, ще дойде и ще плати щетите.
                              Ония съгласни. Дядката звъни и след пет минути отнякъде се появяват три хеликоптера, от тях скачат едни барети от по два метра и сгъват мутрите на салфетка за секунди. След като утихнало всичко, към дядото се приближава най-огромният от баретите:
                              - Дядо, колко пъти да ти казвам, че не съм директор на птицеферма, а командир на отряд "Сокол"!
                              Last edited by messire Woland; 17-01-2015, 14:10.
                              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                              Проект 22.06.1941 г.
                              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                              Comment




                                USAF

                                Comment

                                Working...
                                X