Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    mokria написа Виж мнение
    Мислех ,че изображението ще предизвика лека усмивка при повечето хора тук.
    При мен хич не беше лека... показах го и на жена ми - тя също се смя

    Comment


      Eguo написа Виж мнение
      Да...Хоть азбука у нас одинакова, но чувство юмора видимо различно.
      ами представи си, че Обама е изтипосан така и ще ти стане весело.

      Comment


        Click image for larger version

Name:	safe_image.jpg
Views:	1
Size:	24.3 КБ
ID:	545100

        Comment


          Stan написа Виж мнение
          ами представи си, че Обама е изтипосан така и ще ти стане весело.
          Някои хора изпитваме само отвръщение към азисоподобни физиономии. Но това не пречи за други да са смешни. Разнообразието в хумора е фундаментална човешка черта.

          Comment


            Кратка история на оръжията

            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              Eguo написа Виж мнение
              Да...Хоть азбука у нас одинакова, но чувство юмора видимо различно.
              Прояви малко разбиране. Ние нямаме опит с обожествяване на любими лидери. Единственият който сме имали, даже не беше тъпак и се присмиваше сам на себе си. А онова на снимката е подигравка на природата.
              This is my signature. There are many like it but this one is mine.

              Comment


                Amazon написа Виж мнение
                Прояви малко разбиране. Ние нямаме опит с обожествяване на любими лидери. Единственият който сме имали, даже не беше тъпак и се присмиваше сам на себе си. А онова на снимката е подигравка на природата.
                Дело не в обожествлении любимого лидера. Ни ты не я - не корейцы.
                В Японии есть император, в америке есть президент, в Парагвае есть руководитель.

                Давай разместим фотошоп реального императора японии в женском платье, президента сша на пальме, а руководителя Парагвая с голой задницей.
                В чем юмор? (или сатира). Я не понимаю.

                Видимо на самом деле у меня "цивилизационное отставание" в юморе.

                Понимаю юмор в в общем - блондинки, ковбои, дарт вейдер и .т.д. - т.е обезличенный, или
                коментарии профффесиональных юмористов о каких то персоналиях (политики, артисты и прочее).

                Но просто взять фотографию реального человека, раскрасить его и разместить....
                Смеятся над цветом кожи конкретного человека, ростом, сексуальной принадлежности, количеству волос - это противно, но в принципе понятно.

                Но раскрасить лица - честно, я не понял юмора.
                http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                Comment


                  Click image for larger version

Name:	15704_original.jpg
Views:	1
Size:	133.3 КБ
ID:	545109
                  боец ВСУ в Славянске, 5 июля. Коллиматор установлен задом-наперед, а значит прицелиться невозможно, механический прицел закрыт (т.е. стрельба возможна только "примерно туда"), ремень закреплен на шомполе...
                  +Други забавни моменти като- вятърът съборим Украинското знаме от пилона в Славянск, и го завял...на сметището.

                  Comment


                    Gaden Gogi написа Виж мнение
                    +Други забавни моменти като- вятърът съборим Украинското знаме от пилона в Славянск, и го завял...на сметището.
                    Лошо "джужду". Като изпускането на пушката. Не е на добро.
                    Аз не задължава никого със свое мнение.
                    По-добре късно, отколкото още по-късно.

                    Comment


                      Amazon написа Виж мнение
                      Ние нямаме опит с обожествяване на любими лидери.
                      Това твърдение е много далеч от истината - бугарите имат изключително богат опит в тази сфера, но подобна дискусия не е за този под-форум.

                      Иначе съм съгласен с Егуо. Ким Чен Ън, нарисуван като травестит не предизвиква смях у мен, най-малкото, защото въпросният напудрен образ е лишен от какъвто и да е било контекст, който да изиграе ролята на хуморен медиум.
                      Аз не задължава никого със свое мнение.
                      По-добре късно, отколкото още по-късно.

                      Comment


                        Imperial написа Виж мнение
                        Кратка история на оръжията

                        http://popperfont.net/2014/07/04/a-b...lso-brilliant/
                        Забавно - един вид, историята се повтаря. Може пък, тези деструктивни тенденции да спасяват вселената от студена смърт като я "рестартират" на всеки няколко десетки милиарда години
                        Аз не задължава никого със свое мнение.
                        По-добре късно, отколкото още по-късно.

                        Comment


                          М`да, и на мен не ми е смешно точно по тази причина - няма връзка. Виж, ако го бяха направили в измършавяла версия, да речем - щеше да е интересно поне.
                          Но ако е за въпрос, в тази тема са пускани много неща, смятани за смешки, с най-различни политически лидери. Така че едва ли може да се въведе някакъв реален критерий - хората имат различно чувство за хумор.

                          Comment


                            И аз не мисля, че е смешно - просто мъжко лице с женски грим?

                            Виж, като емо или гот си е друга работа

                            Comment


                              gollum написа Виж мнение
                              Но ако е за въпрос, в тази тема са пускани много неща, смятани за смешки, с най-различни политически лидери. Така че едва ли може да се въведе някакъв реален критерий - хората имат различно чувство за хумор.
                              О да, хуморът е една от най-субективните човешки емоции/възприятия. Лошо няма - просто ми се стори, че, едва ли не, някои хора считат за странно, че има други хора, които не намират това за смешно (точно поради липсата на връзка с каквото и да е било).

                              Долното го нарисува един мой приятел от Кина. Поства го на ФБ.
                              Жена му пита: "коя е тази жена до Ким?"
                              Моят приятел ѝ отговаря: "Ти!!".
                              В този момент аз осъзнавам, че той не се майтапи.

                              Сега, това може да бъде смешно за някои и, за други, не чак толкова. На мен ми е смешно, именно, поради този, скрит за повечето хора факт - че жената, която се прехласва (на рисунката) по Ким Чен Ир е, всъщност, жената на моя приятел

                              Между другото - отзад, "ракетодумите" означават "джуче".

                              Аз не задължава никого със свое мнение.
                              По-добре късно, отколкото още по-късно.

                              Comment


                                Той прошепна: Аз тръгвам...
                                Тя (със сълзи на очите): Всичко ли си взе?..
                                Той я хвана за ръката ...
                                - Беги бръже, на масата има полвинка ракия и ми я донеси
                                "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                                "But I know none, and therefore am no beast."

                                (Richard III - William Shakespeare)

                                Comment

                                Working...
                                X