Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Промоци¼а на „Македони¼а.Милениумски културно-историски факти“

    "Станува збор за студиозна анализа што нуди непристрасен приод кон толкуваœето на македонските историски факти. Во четирите тома об¼ективно е покажано историското, културното, уметничкото развиваœе на македонската цивилизаци¼а, од праистори¼ата до денес и е научно-релевантна студи¼а."

    "Едно од на¼важните открити¼а за човештвото се вели дека е печатницата на Гутенберг, но таа не би постоела доколку ¼а немаше азбуката, односно двете азбуки што ги создадоа светите Кирил и Методи¼, на македонска почва."

    Comment


      Amazon написа Виж мнение
      Само докато навърти 50-тина хиляди километра. После започваш да си задаваш екзистенциални въпроси от типа на "Има ли живот извън сервиза?"
      Ще имаш да вземаш... при правилна поддръжка поне до 250,000 км само сменяш масло и ремък, знаеш го

      Иначе в духа на темата, при един шофьор една кола може да не влиза в сервиз с години, при друг същата кола да бъде скапана за отрицателно време. Един колега само за една година беше скапал две коли - използвана Тойота Авенсис и чисто нова Мазда 6 - предници, калници, брони, паднали тасове, спирачки, скоростни кутии и т.н. Буквално drive it like is stolen. На Маздата беше загубил(!) задната броня на магистралата. А с една колежка (женски пол) имаше следната ситуация (возят се няколко в една кола, на някакво бизнес пътуване, тя кара): един надзърта зад рамото й и пита "Това какво е дето ти свети на таблото?" (светнала е жълтата лампа за маслото). Отговор: (цитирам) - А, това си свети от месец насам, ама не знам откъде се спира...
      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
      "But I know none, and therefore am no beast."

      (Richard III - William Shakespeare)

      Comment


        War, war never changes..

        Comment


          Иначе в духа на темата, при един шофьор една кола може да не влиза в сервиз с години, при друг същата кола да бъде скапана за отрицателно време.
          Абсолютно. В тази връзка е хубаво ако човек има избор и купува употребяван автомобил да избере автоматик. Така е по-малко вероятно някой идиот преди теб да се опитал да вдигне 100 на първа.
          За фаувето се бъзиках само донякъде. Пасата който ти караш е произведен в Германия и си е супер. Пасатите за Северна Америка се сглобяват в Мексико и хората са много недоволни(меко казано, буквално за няколко години фауветата изчезнаха от улиците).
          Европейските и американските модели на Форд също са много различни. Форд редовно са сред първите 3-4 най-надежни производители в годишната класация на "Consumer Reports" заедно с Хонда, Тойота, Нисан и напоследък Волво.
          Разбира се ужасно много зависи и от модела. Преди няколко години Нисан бяха успели да спечелят за най-надежна кола (някакъв модел на Инфинити) и за най ненадежна кола (някакъв пикап) в цялата класацията от 100-тина модела от различни марки.
          This is my signature. There are many like it but this one is mine.

          Comment


            Знам. Нисан не съм карал, но ми се струва дърво. Просто дизайнът не ме кефи. Както и този на Волво. Немските коли ме грабнаха с функционалност.
            "No beast so fierce but knows some touch of pity."
            "But I know none, and therefore am no beast."

            (Richard III - William Shakespeare)

            Comment


              Не помня дали е пускано преди:



              Truth will save the world

              Comment


                Абе ние тук за коли си говорим, какви са тия политнекоректни бабички?!
                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment


                  Едно предложение как да напуснете работа:

                  Истинската тирания е само тази, която господства несъзнателно над душите, защото е единствената, която не може да се победи. Тиберий, Чингис хан, Наполеон без съмнение са били страховити тирани, но от гроба Мойсей, Буда, Иисус, Мохамед, Лутер са упражнили върху душите деспотизъм с доста по-различна дълбочина.

                  Гюстав Льо Бон

                  Comment


                    Sula написа Виж мнение
                    Едно предложение как да напуснете работа:

                    http://vitaminl.tv/video/600?ref=fbs
                    Мен по ме радва напускане на работа както в Боен Клуб.

                    Comment


                      Като е майтап, да е майтап Click image for larger version

Name:	20265168.jpg
Views:	1
Size:	136.4 КБ
ID:	538127

                      Comment


                        Този кърти!

                        Истинската тирания е само тази, която господства несъзнателно над душите, защото е единствената, която не може да се победи. Тиберий, Чингис хан, Наполеон без съмнение са били страховити тирани, но от гроба Мойсей, Буда, Иисус, Мохамед, Лутер са упражнили върху душите деспотизъм с доста по-различна дълбочина.

                        Гюстав Льо Бон

                        Comment


                          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                          "But I know none, and therefore am no beast."

                          (Richard III - William Shakespeare)

                          Comment


                            Елха само с две топки
                            "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                            Comment


                              "Най-тежкият грях спрямо ближните ни не е омразата, а безразличието ни към тях. Това е същността на безчовечността."

                              Джордж Бърнард Шоу

                              Comment




                                thorn

                                Средновековните църкви в България

                                Comment

                                Working...
                                X