Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Click image for larger version

Name:	pics-0006.jpg
Views:	1
Size:	53.1 КБ
ID:	531996
    "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

    Comment


      pnp5q написа Виж мнение
      [ATTACH=CONFIG]19500[/ATTACH]
      Яко Остава само да си представи човек какво следва
      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
      Проект 22.06.1941 г.
      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

      Comment


        Мисля, че Ким е прекалено дребна хапка, за да хване интереса на Чък.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
          "But I know none, and therefore am no beast."

          (Richard III - William Shakespeare)

          Comment





            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              И все пак, новото Ламборгини е епохално и ебавките по негов адрес са плод на закостенялост...
              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

              Comment


                А, не съм се задълбавал, просто ми хареса картинката. По принцип не се интересувам много от коли, които са ми извън възможностите.
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  Imperial написа Виж мнение
                  А, не съм се задълбавал, просто ми хареса картинката. По принцип не се интересувам много от коли, които са ми извън възможностите.
                  Аз се интересувам само от коли, които са ми извън възможностите и това за мен е красиво:



                  Но пък и да имах ˆ3,12 млн. за харчене не знам дали не бих си купил танк... даже няколко, плюс 50 декара пущинак.
                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment


                    Е, аз си падам малко автомобилист и понеже имам малко време гледам само реалистични неща. Всъщност в момента единственото, което следя горе-долу са новини за 2015 Мустанг, засега излизат различни предположения за това как точно ще изглежда. Всичко останало около него звучи страхотно, обаче новата визия може да се окаже доста неприятна. Ще видим.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      А, напомнихте ми - Гагарин навремето е получил подарък една твърде красива колица. Честит празник!
                      "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                      Comment


                        Матра


                        thorn

                        Средновековните църкви в България

                        Comment




                          lol

                          Comment


                            -"Хамир, къде изчезна Мустафа?"
                            -"Ми, как да ти кажа...котката му го изяде."
                            This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                            Comment


                              Этот домен возможно продается. Цену и условия смотрите на нашем сайте http://domeno.ru или на самом домене.

                              Не пропускайте да видите видеото от линка и да прочетете вицовете в края на статията от страничката, за която съм дал линк.
                              Last edited by ; 13-04-2013, 18:44.

                              Comment


                                Amazon написа Виж мнение
                                -"Хамир, къде изчезна Мустафа?"
                                -"Ми, как да ти кажа...котката му го изяде."
                                Това горе е Рамзан Кадиров, което придава специфичен хумор на картинката

                                Ей тука малко по темата - http://lurkmore.to/%D0%A0%D0%B0%D0%BC%D0%B7%D0%B0%D0%BD Между другото, сайта е размазвация, заслужава си прегледа

                                Comment

                                Working...
                                X