Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Over 100K templates - make your logo, business card and social media designs in seconds, then download instantly.










    Last edited by messire Woland; 28-11-2012, 18:27.
    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
    Проект 22.06.1941 г.
    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

    Comment


      "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

      Comment






        Comment


          Хляб и сол, параноя и морал



          Извънземен

          Comment


            Attached Files
            "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

            Comment




              Просто изгледайте клипа, ако искате си оставете и звука за да се "потопите" по-пълно в атмосферата
              Политикът трябва да може да предскаже какво ще стане утре, след седмица, след месец и след година. А после да обясни защо това не е станало

              Comment


                This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                Comment


                  Хванали македонец на българската граница - опитвал се да премине нелегално и сега го разпитват:
                  - Како се казуваш? - попитал българският митничар с лош македонски диалект.
                  - Я не се казувам - отговорил македонецът.
                  - Не се ли казуваш, бе?!
                  Бой... След малко:
                  - Како се казуваш?
                  - Я не се казувам.
                  - Не се ли казуваш, бе?!
                  Пак бой... Трети път:
                  - Како се казуваш?
                  - Я не се казувам!
                  Митничарите викнали преводач да го попита как се казва, че явно не разбира от бой. Преводачът:
                  - Како се казуваш?
                  Македонецът:
                  - Я не се казувам.
                  Преводачът:
                  - Еми Яне се казва човекът, к'во го биете...
                  "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                  Comment


                    Най-тъпото в българските вицове за македонци е, че авторите им и бъкел не знаят нито диалекта, нито езика. предният виц го доказва за пореден път, правейки смешни авторите си, както и онзи - за Луната (каквато дума в македонски няма).

                    Comment


                      Ето още малко упражнения по развален западнобалкански :

                      Шефо собрал работниците и им вика:
                      - Имам лоша вест. Ради економската криза е мора да отпушта неко¼ од вас.
                      - Мене не можете, ¼а сам национално малцинство и е ве тужа ако ме отпуштите - вика циго.
                      - £а сам жена. Одма е ве дам на суд поради шовинизам - рекла секретарката.
                      - Само покуша¼те, па е завршите на суд поради расна дискриминаци¼а - ¼авил се и муслимано.
                      - Само проба¼те па е ве суда ради дискирминаци¼а поради годините - рекол 70-годишнио водач на групата.
                      Сега сите погледи се завртели нака¼ младио, бел здрав работник. Он на момент се замислил и тихо рекол:
                      - У последно време ми се чини дека сам ге¼!

                      Comment


                        много яки вицове !

                        Comment


                          кало написа Виж мнение
                          Най-тъпото в българските вицове за македонци е, че авторите им и бъкел не знаят нито диалекта, нито езика. предният виц го доказва за пореден път, правейки смешни авторите си, както и онзи - за Луната (каквато дума в македонски няма).
                          Е, те тези вицове се правят за да са смешни за нас-българите. Какво ти пука, че били на "развален македонски". То е същото и с вицовете за цигани. Колко цигани си чувал да казват "аз съм болна, децата и тя", "ми отмаа два шамара с крак", "ще се самоубеся и ще изчезна безкрайно" и т.н.
                          This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                          Comment


                            Кухулин написа Виж мнение
                            НВД

                            Comment


                              Amazon написа Виж мнение
                              Е, те тези вицове се правят за да са смешни за нас-българите. Какво ти пука, че били на "развален македонски". То е същото и с вицовете за цигани. Колко цигани си чувал да казват "аз съм болна, децата и тя", "ми отмаа два шамара с крак", "ще се самоубеся и ще изчезна безкрайно" и т.н.
                              подобна аналогия е нелогична - първо, ромите говорят български, и второ - често - посочените цитати са от абсолютно реални изказвания. В случая с вицовете, осмиващи македонци, обаче (често от неподкованата с нищо позиция на по-висшестоящи "българи") се проявява пълната некомпетентност на измислящия ги, и то - по темата на самия виц. Може да се приеме и за смешно, но ИМХО е просто много тъпо. Сори, че се налага да пиша това в темата за майтапи.

                              Comment


                                кало написа Виж мнение
                                В случая с вицовете, осмиващи македонци, обаче (често от неподкованата с нищо позиция на по-висшестоящи "българи") се проявява пълната некомпетентност на измислящия ги, и то - по темата на самия виц.
                                Дали е неподкована или не е върос на друг разговор, но със сигурност подобна позиция не ни прави чест, ако и да е неизбежна(ИМО). Мисля да спрем до тук.
                                Last edited by Amazon; 01-12-2012, 20:31.
                                This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                                Comment

                                Working...
                                X