Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Любопитно

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Не ми се вярва да е преувеличение (поне не с много) - там традиционно харесват руската класическа литература (поне с такива впечатления съм останал от каквото съм чел и гледал (японско)), включена е в училищните програми и прочее. Но ако е била много популярна (включително съветски автори) през 60-те и 70-те години покрай левите движения, то сега вероятно е нужно нещо допълнително - като преиздаване, популярен местен сериал и прочее.

    Comment


      Baby Breastfed By Vegan Mother Dies

      Кърмачето на майка-веганка умряло от недостиг на витамин A и B12.

      Comment


        Това се случва всекидневно в Индия. Тук понеже става въпрос за Франция а и са бутнали родителите в панделата за по петилетка и е излязла новина. То и вегетарианството е малко шантава работа, ама веганството си а направо ментална девиация. Аз дори вегетарианци съм чувал да обяснават, че веганите са изключително сбъркани същества.
        This is my signature. There are many like it but this one is mine.

        Comment


          Не мога да измисля никакъв коментар за това, който след това да не трябва да измодерирам веднага.
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            А вероятно трябва да се чувствам добре от факта, че дори не знам какво е "веганство" (понякога невежеството е хубаво нещо ).

            Comment


              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Империал, никой не ме е баннал от google (сравнително скоро се досетих, че едва ли става въпрос за някаква секта военни мислители, крайни последователи на Вейган ). Въпросът беше, че успях да оставя коментар, който не е за директна модерация. Наистина, невежеството може да е хубаво нещо, защото глупостта е безкрайна.

                Comment


                  Според някой си, хората щели да изглеждат така в бъдещето.



                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    Imperial написа Виж мнение
                    Според някой си, хората щели да изглеждат така в бъдещето.
                    Няма начин да изглеждат така, светлата кос аи кожа са рецесивни и изчезват, за очите се отнася също

                    Comment


                      Това е ясно. Правено е от художник, който много-много не ги е мислил тия неща.
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        Струва ми се, че и за анатомията много много не е мислил тоз художник .

                        Comment


                          e toй от какво е разбирал тоя? За да се получат такива "бабо защот са ти толкова големи очите" трябва доооста тъмничко да стане... аз така до колкото съм чел тенденцията преди да зачезнем е да става по-светло, и топло...това във връзка с живота на звездите.
                          Изобщо на някой фен ан манга просто му се е рисувало..

                          Comment


                            Интересно защо всички си представят такова нарастване на черепната кутия и го рисуват по картинките. Твърде оптимистично според мен.

                            Comment


                              Кухулин написа Виж мнение
                              Интересно защо всички си представят такова нарастване на черепната кутия и го рисуват по картинките. Твърде оптимистично според мен.
                              E то на девойката не и е нарастнало много

                              Comment




                                Comment

                                Working...
                                X