Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи (версия бис)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ти какво сега, да не искаш да кажеш, че аз и другите които успяхме да чуем звука, улавяме и ултразвуци?

    "oderint, dvm metvant" (Caivs Cæsar Avgvstvs Germanicvs)
    It's so easy to be wise. Just think of something stupid to say - and then don't say it.

    Comment


      IMPERATOR CÆSAR AVGVSTVS написа
      Ти какво сега, да не искаш да кажеш, че аз и другите които успяхме да чуем звука, улавяме и ултразвуци?
      Честотният диапазон на човешкия слух е от 15-20Hz до 16-20000Hz. Но много малко хора "прехвърлят" над 16000Hz. Аз съм си мерил слуховия диапазон с тонгенератор и над 15000Hz вече почти нищо не чувах.

      Comment


        Комарите общуват в ултразвуковия диапазон
        Жуженето на комарите, което чуваме, не от прехванати трансмисии, а от размахването на крилата им. Чува се когато минат близо до ухото ти.
        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
        "But I know none, and therefore am no beast."

        (Richard III - William Shakespeare)

        Comment


          I don't know what you heard about me...


          There's no business like goat business.Here's another video, this one to the tune of a popular rap song. I hope you enjoy it. If so, feel free to subscribe.
          Докторите казват - алкохола е враг, Господ казва - обичай врага си!?

          Comment


            Хм ... и аз се записах в графата "пенсионери".

            Иначе всички "магийки" си работят при мен.
            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
            Неизвестен руски адмирал

            Comment


              аз съм на 17 и абсолютно нищо не чувам . Незнам вие как го чувате
              IN VINO VERITAS !!!

              Comment


                Хана написа




                Натиснете кръга с комара. Само деца до 15 го чували. Аз го чувам явно е показател за интелектуалното ми ниво на развитие :vb_sad:
                Аз също го чувам, писнаха ми ушите много висока честота :aaa:
                То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                Comment


                  От руския баш: "Два часа през нощта. Седя си на компютъра, играя на "Сталкер". От петнайсетина минути от улицата се чува силна музика в стил `диско от 80те`. Слагам си новите колонки на прозореца и усилвам звука до край. Мислех да пусна Рамщайн . Обаче техническата мисъл отиде по-надалеч и по-надълбоко. Намерих на масата лазерна писалка. Просветнах през прозореца към групичката с диското. Те веднага се развикаха кой се бъзика. И в този момент, на компютъра, дадох 2 изстрела с Гаусовка (СВД)*...Изобщо не очаквах, че ще се разбягат толкова бързо."
                  "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                  Comment


                    Спечелих 1 млн. долара от лотарията на Microsoft :rock: (виж прикачения файл най-долу)




                    Най-веселото е, че една от вложените снимки в писмото, с печеливши от Microsoft през изминали години, я намерих качена на сайта Мичиганската държавна лотария /сравнете!/:rock: :

                    Michigan Lottery's official online homepage with 24 hour instant games online. View current jackpots & winning numbers. Register for exclusive rewards and bonuses.


                    Обърнете внимание, че писмото ми беше изпратено от името на Microsoft, но конкретно от:

                    claimsagentt@gmail.com

                    Явно в Microsoft доста са я окъсали, щом нямат пари за фирмен емайл

                    Писмото пристигна от името на Microsoft, затова в началото на писмото е написано presentation centER, а не presentation centRE. Но по-късно в писмото, подателите от Microsoft внезапно и без предупреждение прописват на British English - думата "programME". :mhehe:


                    От опита си досега знам, че в световен мащаб този род измами(от известно време и в ebay) се дирижират от колонията нигерийци живеещи/пребиваващи в Англия. Аз винаги им се отблагодарявам за печалбите по един и същи начин, този път не беше изключение:

                    "Dear Sir,

                    I hereby would like to inform you that his majesty Mohammed ate pork, kissed and f**ked pigs on a daily basis and Jews raped Mohammed many times over and over and over again.

                    Yours Faithfully,
                    The lottery winner"
                    Докторите казват - алкохола е враг, Господ казва - обичай врага си!?

                    Comment


                      kiosev написа
                      аз съм на 17 и абсолютно нищо не чувам . Незнам вие как го чувате
                      Абе "пенсионерите" да вземат да включат звука на комповете си
                      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                      请您死在地狱般的阵痛
                      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                      きさまはしんでくださいませんか
                      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                      Comment


                        А я това:

                        Тук вече аз също почти се "пенсионирах", едвам го чувам, и то ако се напрегна и увелича максимално звука. Но глабовобие би могло да ми докара.

                        Ето как чуват високите честоти различните възрасти:

                        Взето от тук:

                        Comment


                          Хана написа
                          Чувам го дори по-добре от комара. Направо ми писна дясното ухо. А в лявата слушалка се чува едва - едва.
                          Абе сигурни ли сте, че проблемът ви не е хардуерен?

                          P. S. И двете ми слушалки са в пълна изправност.

                          P. P. S. И двете ми уши също са изправни. А скоро им правих промивка. При обръщане на слушалките пищенето се чува съответно от ляво, а от дясно почти нищо не се чува.

                          P. P. P. S. Е, аз още нямам навършени 14, ама не може пък вие да сте чак толкова зле.

                          "oderint, dvm metvant" (Caivs Cæsar Avgvstvs Germanicvs)
                          It's so easy to be wise. Just think of something stupid to say - and then don't say it.

                          Comment


                            Аз пък го чувам по-зле от комара. Но пък съм без слушалки, които определено биха "свалили" някоя друга годинка от възрастта ми.

                            Comment


                              Пуснах си го и на лаптопа. На неговите високоговорителчета при същото ниво на звука се чува по-слабо, но като надуя волумето на мах пищи достатъчно отчетливо.
                              Нещо повече. Изключих звука на компа, а ушите ми продължават да пищят.:sm186:

                              "oderint, dvm metvant" (Caivs Cæsar Avgvstvs Germanicvs)
                              It's so easy to be wise. Just think of something stupid to say - and then don't say it.

                              Comment


                                Ох, чувам го добре, даже прекалено добре :argh: :wo-oh:
                                "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                                "But I know none, and therefore am no beast."

                                (Richard III - William Shakespeare)

                                Comment

                                Working...
                                X