Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи (версия бис)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Торн, тя темата е за майтапи, аз така си обяснявам и тези грешки и въобще нещата, които се пишат в нея. Защото иначе...

    Comment


      Как Медведев отиде на избори - според КВН - вижте видеото (на руски)
      "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

      Comment


        По повод на слоновете (поредният забавен анализ на пишещите в интернет ).

        Comment


          gollum написа
          По повод на слоновете (поредният забавен анализ на пишещите в интернет ).
          Това ми напомня на нещо :sm186: или на някои :sm186: (като изключим нецензурните изрази). Сигурно имам дежа ву.
          П.П. Макар че има още какво да се допише, ако ме досърбят пръстите, може да спретнем с колегата една слонислава

          Comment


            .............................
            Homo informaticus

            Last edited by Odzava; 19-03-2008, 14:25. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
            Неизвестен руски адмирал

            Comment


              Аз може да съм банална, но ти си и нефотогеничен, както се вижда от снимката в подписа ти.

              По темата:
              1. Трябва да се даде определението на понятието "слон", защото иначе е безсмислено да го обсъждаме.
              2. За слоновете е писано поне още в 2-3 теми, макар и в други раздели на форума, така че моля модератора да прехвърли мнението на Голъм и следващите към тях.
              3. Наложен е мораториум върху темите за праслоновете иначе бих могла да се аргументирам и на персийски за произхода им.
              4. Пак мерене на хоботи, пак общи приказки за това чий хобот бил най-големия. Дайте цифри, числа дайте! И без Уикипедия и ютюб моля!

              А иначе - j'aime, j'aime

              Comment


                Хана написа
                Аз може да съм банална, но ти си и нефотогеничен, както се вижда от снимката в подписа ти.
                Хана, не съм искал да те обиждам Моля да бъда извинен.
                А иначе съм си красавец. Аз си се харесвам :o
                Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                Неизвестен руски адмирал

                Comment


                  М`да, аз се разпознах на много места в текста (оригиналния, не тези ваши пародийни опити ). Може би трябва да започна да използвам нецензурни изрази. Но текстчето може да се преведе и въздигне в ранг на наръчник за участие във форума. Макар че следва да се запитаме - има ли смисъл? Потребителите без всякакво напътствие се справят повече от добре в тази насока.

                  Comment


                    gollum написа
                    М`да, аз се разпознах на много места в текста (оригиналния, не тези ваши пародийни опити ). Може би трябва да започна да използвам нецензурни изрази. Но текстчето може да се преведе и въздигне в ранг на наръчник за участие във форума. Макар че следва да се запитаме - има ли смисъл? Потребителите без всякакво напътствие се справят повече от добре в тази насока.
                    То наръчници за ползване на форума - много. Но никой не ги чете :mhehe:
                    Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                    Неизвестен руски адмирал

                    Comment


                      Хана написа
                      Аз може да съм банална, но ти си и нефотогеничен, както се вижда от снимката в подписа ти.
                      Народният гений е казал: "У дебел човек лошо няма."

                      Хана, дай снимка и тебе да те скиваме.

                      Comment


                        Odzava написа
                        Хана, не съм искал да те обиждам Моля да бъда извинен.
                        А иначе съм си красавец. Аз си се харесвам :o
                        Върни си текста, моля ти се, въобще не съм се обиждала, напротив, много беше готин. Винаги съм за майтапите и надявам се, нося на тях. Тюх, веднъж нещо наистина оригинално и забавно да се появи ...
                        А иначе и аз си те харесвам. Не че сме се виждали някога.

                        Comment


                          Хана написа
                          Върни си текста, моля ти се, въобще не съм се обиждала, напротив, много беше готин. Винаги съм за майтапите и надявам се, нося на тях. Тюх, веднъж нещо наистина оригинално и забавно да се появи ...
                          А иначе и аз си те харесвам. Не че сме се виждали някога.
                          Ами затрих го окончателно :vb_sad: :vb_sad:
                          А иначе какво като не си ме виждала на живо - гледай снимката. Ам Гъл ще потвърди че е автентична :nod:
                          Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                          Неизвестен руски адмирал

                          Comment


                            Ам Гъл (имал удоволствието да лицезрее Одзава лично), потвърждава, че субекта на приложената снимка по-скоро силно напомня за самия Ам Гъл (вярно, хванат на една по-раншна спирка от жизнения си път, когато все още е употребявал тютюневи изделия, малко преди да ъпгрейдне илектронните дивайси, които използва, за да мърси с думи Интернет-пространството, вероятно в момент, когато си почива след тежък модераторски запой, приключил с изтриване на две теми и объркване на постовете в други пет (а може би след като е написал поредния си дълго-безсмислен пост - кой знае? Може би вишневите цветове, покрили дърветата навън, опа, това е сняг всъщност)). Та, Одзава, не кради лика на ближния .

                            Comment


                              Тихо, тихо ... плагиат.
                              По-добре виж какво ни е приготвило държавното, профсъюзното и партийно ръководство:
                              Last edited by Odzava; 19-03-2008, 15:17. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
                              Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                              Неизвестен руски адмирал

                              Comment


                                Правосъдие по американски...

                                Кой за какво се съди?

                                Стелa Лиебек е 81 годишнaтa aмерикaнкa, която рaзля кaфето нa скутa си и осъди Мaкдонaлдс. Този случaй вдъхнови създaвaнето нa "Stella Awards" -зa нaй-невероятните съдебни делa в САЩ. Ето и някои от тaзгодишните
                                кaндидaти:
                                1. К. Робертсон, Остин, Тексaс спечели $780 000 след кaто си счупилa глезенa препъвaйки се в тичaщо в мебелен мaгaзин дете. Сoбственикът нa мaгaзинa бил много учуден от присъдaтa, кaто се имa предвид, че мaлкия хулигaн бил синa нa ищцaтa.
                                2. 19 годишният Ц. Трумaн от Л. А. спечелил $74000+медицински рaзходи след кaто съседът му прегaзил ръкaтa със своятa Хондa. Очевидно Трумaн не е зaбелязaл, че имa някой в колaтa, когaто се опитвaл дa открaдне джaнтите.
                                3. Т. Диксон, Бристол, Пенсилвaния се опитвaл дa излезе от къщaтa, която току що обрaл. Но не могъл дa отвори гaрaжнaтa врaтa, тъй кaто мехaнизмът зaял. Не можел дa се върне обрaтно в къщaтa, понеже врaтaтa, която свързвaлa гaрaжa и къщaтa се зaключилa, след кaто я зaтворил нa идвaне. Собствениците били нa почивкa и Диксън стоял зaключен в гaрaжa цели 8 дни. Преживял с няколко бутилки Пепси и кучешкa хрaнa. Осъдил зaстрaховaтелнaтa компaния нa собствениците, зaявявaйки, че ситуaциятa му причинилa морaлни щети. Спечелил половин милион.
                                4. Ресторaнт във Филaделфия трябвaло дa плaти $113 000 нa А. Кaрсън от Лaнкaстър след кaто се подхлъзнaлa нa рaзлятa кокa колa и си счупилa крaкa.
                                Колaтa билa рaзлятa, зaщото Кaрсън зaмерилa гaджето си с пълнaтa чaшa по време нa рaзгорешения спор, който водели.
                                5. К. Уaлтън, Клеймонт, Делaуер успешно осъдилa нощен клуб след кaто пaднaлa през прозорецa нa тоaлетнaтa и си счупилa двaтa предни зъбa.
                                Опитвaлa се дa се измъкне, зa дa не плaщa $3,50 куверт. Спечелилa $12 000+рaзходи зa зъболекaр.

                                A тaзгодишнaтa нaгрaдa е спечеленa от Мърв Грaзински от Оклaхомa Сити. През 2000 той зaкупил Уинибего (кaмионче зa къмпинг)По време нa първото си пътувaне след кaто се кaчил нa мaгистрaлaтa нaглaсил круз-контролa нa 70 мили в чaс, стaнaл от шофьорскaтa седaлкa и отишъл отзaд дa си нaпрaви кaфе. Естествено уинибегото не взело зaвоя, излязло от мaгистрaлaтa, блъснaло се и се претърколило. Г-н Грaзински осъдил производителя, зaщото нямaло укaзaния, че не трябвa дa стaвa от седaлкaтa докaто е нa круз-контрол. Спечелил $1 750 000+ново кaмионче. А производителите веднaгa променили книжкaтa с укaзaниятa.
                                Докторите казват - алкохола е враг, Господ казва - обичай врага си!?

                                Comment

                                Working...
                                X