Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи (версия бис)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Стич написа
    То верно е за майтапи темата, ама членовете на СЛРБ с ловен билет са около 120 000 и доста от тях нямат по три пушки.За собствениците на законнопритежавано КНО-със сигурност не са повече от ловците.
    Брей, ловците станали повече от армията :sm186:
    Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
    Неизвестен руски адмирал

    Comment


      Odzava написа
      Брей, ловците станали повече от армията :sm186:
      Армия,армия...? Кво беше това ,имаме ли го?
      СМЕЛОГО ПУЛЯ БОИТЬСЯ,А В ПЬЯНОГО - ХРЕН ПОПАДЕШЬ !

      Comment


        Защо Господ никога няма да стане професор?

        1. Има само една публикация по темата
        2. Публикацията е писана на иврит
        3. Няма позовавания на други автори, писали по темата
        4. Публикацията не е отпечатана в научно списание
        5. Съществуват известни съмнения дали той я е писал
        6. Дори да приемем,че Той е създал света, над какво е работил след това?
        7. Не е привличал достатъчно сътрудници
        8. Научните среди срещат определени трудности при опитите да възпроизведат неговите резултати
        9. Никога не е искал от Комисията по етика разрешение да използва хора за своите опити
        10. Когато по време на един от експериментите нещо се объркало, Той се постарал да скрие провала си, като издавил всички
        11. Когато доброволците не се държали както му харесва, Той ги изключвал от контролната група
        12. Рядко посещава занятията, просто кара студентите да четат книгата му
        13. Някои казват, че пращал сина си да води занятия със студентите
        14. Изключил е първите двама студенти, заради жаждата им за знания
        15. Независимо от това, че в теста си е дал само 10 задачи, повечето от студентите му са се провалили на теста
        16. Консултациите си провеждал рядко и то само по върховете на планините!











        Ммммммммм... вкусно!










        Влиза един мъж (М) в банката и пита служителката (С):
        М: мога ли да си вкарам шибаните кинти в скапаната ви банка?
        С: господине, моля дръжте се възпитано...в банка сте...
        М: кво ми дреме, ма...искам един шибан влог в ебаната ви банка.
        С: не може така, господине...ще извикам управителя (У)
        ...след 5 мин...
        У: Какъв е проблемът тук? Колежката ми каза, че не знаете как да се държите в банката? Да повикам ли охраната?
        М: не бе...спечелих некви шибани милиони от скапаната лотария и искам един шибан влог в ебаната ви банка
        У: И какво? Тъпата путка не ще да ви обслужи ли?
        Last edited by Agobot; 13-03-2008, 23:41. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
        Докторите казват - алкохола е враг, Господ казва - обичай врага си!?

        Comment


          Одзава, и аз се сетих за същото :mhehe: Щом има в БГ 500 000 ловци с по 3 пушки всеки, какво въобще му мислим за 30 хил. или 40 хил. армия - че те отнасят всичките съседи, на три фронта и едновременно :mhehe:
          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
          "But I know none, and therefore am no beast."

          (Richard III - William Shakespeare)

          Comment


            Dinain написа
            Одзава, и аз се сетих за същото :mhehe: Щом има в БГ 500 000 ловци с по 3 пушки всеки, какво въобще му мислим за 30 хил. или 40 хил. армия - че те отнасят всичките съседи, на три фронта и едновременно :mhehe:
            Има проблем,тия ловците имат навика каквото убият да го дерат и да го ядат Световната прогресивна общественост ще ни обвини в нарушаване правилата за водене на военни действия :mhehe:
            СМЕЛОГО ПУЛЯ БОИТЬСЯ,А В ПЬЯНОГО - ХРЕН ПОПАДЕШЬ !

            Comment


              Който иска да пуска атомни бомби - http://meyerweb.com/eric/tools/gmap/hydesim.html
              „Аз, Драгомир, писах.
              Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

              Модератор на раздел "Военна Авиация"

              Comment


                Егати смешната държава сме - 500 вълка, 900 лисици, 600 диви прасета и 100 елена срещу 150 хиляди ловджии. Това е като България да обяви война на САЩ и Русия едновременно... иначе в учебниците по родинознание все още пише в коя част от родината ни, какви животни живеят. Това въобще не е смешно, а е покъртително. Не съм гледал репортажи на Animal Planet от България и май скоро не се очертава да гледам.
                Докторите казват - алкохола е враг, Господ казва - обичай врага си!?

                Comment


                  мда, при тноа тия са шарпшутъри - демек всеки от тези е снайперист от класа и умее да се промъква тихо по пресечен терен.

                  Само че поравка - дерът и припарират така че след войната ще може да заздравим икономиката катко продаваме манекени ха ха ха
                  Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                  请您死在地狱般的阵痛
                  [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                  きさまはしんでくださいませんか
                  [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                  Comment


                    Agobot написа
                    Егати смешната държава сме - 500 вълка, 900 лисици, 600 диви прасета и 100 елена срещу 150 хиляди ловджии. Това е като България да обяви война на САЩ и Русия едновременно... иначе в учебниците по родинознание все още пише в коя част от родината ни, какви животни живеят. Това въобще не е смешно, а е покъртително. Не съм гледал репортажи на Animal Planet от България и май скоро не се очертава да гледам.
                    За дивеча си в грешка.През миналата година рязко се увеличи популацията от хищници.Дивата свиня на много места я пускат за отстрел по максималните стойности на таксациите,защото популацията също е увеличена. Запасите от благороден елен също са значителни.
                    Те това е истината.А че ловците станаха много е верно.
                    СМЕЛОГО ПУЛЯ БОИТЬСЯ,А В ПЬЯНОГО - ХРЕН ПОПАДЕШЬ !

                    Comment


                      Кратко фото-есе на Хамас









                      Който иска да пуска атомни бомби - http://meyerweb.com/eric/tools/gmap/hydesim.html
                      Хм, Израел въобще го няма на картата, а координатите на Тел Авив в Уикипедията са фалшиви! Бомбата ми ще падне някъде в морето. :1087: :twisted: :sm186:
                      Last edited by Dinain; 14-03-2008, 01:56. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
                      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                      "But I know none, and therefore am no beast."

                      (Richard III - William Shakespeare)

                      Comment


                        Долара бележи поредни анти-рекорди:



                        Очаквам до края на лятото да се сбъдне отколешната мечта на Бай Тошо - 1 левче= $1 :trink39: :trink39: :trink39: :7_2_103v: :jazzband:

                        Dinain написа
                        Хм, Израел въобще го няма на картата, а координатите на Тел Авив в Уикипедията са фалшиви! Бомбата ми ще падне някъде в морето. :1087: :twisted: :sm186:

                        Вместо бомба, на тези от снимките, не може ли да им пратим 30-40 000 ловджии, то и без това, симпатизантите на Хамас са като дивеч в главите
                        Last edited by Agobot; 14-03-2008, 03:18. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
                        Докторите казват - алкохола е враг, Господ казва - обичай врага си!?

                        Comment


                          Dinain написа
                          Одзава, и аз се сетих за същото :mhehe: Щом има в БГ 500 000 ловци с по 3 пушки всеки, какво въобще му мислим за 30 хил. или 40 хил. армия - че те отнасят всичките съседи, на три фронта и едновременно :mhehe:
                          Обаче има проблем. Макар Стич и Княза да залагат на гастрономичните и препараторски наклонности на нашите авджии, моите познати ловци наблягат на чашката преди (след това забравят за лова), по време (ако се стигне до лов) и след това (задължително!) и какви истории се вихрят. То не останаха мечки, вълци, динозаври и т. н. в България от тях. Така, че съседите да спят спокойни. Оставят по 10-15 бъчви на границата и настъплението спира
                          Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                          Неизвестен руски адмирал

                          Comment


                            Dinain написа
                            Както и да е, ама откъде ги извади тия 500 000 ловци?! Какво ловуват, врабчета ли?
                            До 1989-та бяха 130 000 и беше почити невъзможно без здрави връзки да станеш член на някоя дружинка.След тази година нещата станаха по-лесни.

                            Юлиан Август написа
                            Парабелум, при всичките ми уважения, но това си е точно за темата, "Майтапи". :sm113:
                            Майтап, матайп, ама я се замисли, ако всеки имаше в къщата си някакво желязо + закон който да защитата частната собственост, кой престъпник ще тръгне ей така да ограбва?
                            Last edited by Parabellum; 14-03-2008, 09:44. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
                            То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                            Comment


                              В щатите като всеки има някакво желязо+това има и закон, защо са с най-високата престъпност?
                              Сънят е слаб заместител на кофеина!

                              Comment


                                Абе това с "желязото" не е решение. Решението е да се издават ефективни присъди от съдилищата. Престъпниците са нагли, защото знаят, че наказанията са символични.

                                Comment

                                Working...
                                X