Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи (версия бис)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    gollum написа
    ...приключил с изтриване на две теми и объркване на постовете в други пет...
    Моля, моля, това е моя запазена марка, да си имаме уважението! За щастие все още никой не може да разбере дали действията ми се подчиняват на някакъв дълбоко скрит принцип или са плод на чист хаос
    XV mile the sea brode is
    From Turkey to the Ile of Rodez...

    Comment


      А след опита за оправяне на нещата всички потребители гледат горе-долу така:

      е, някои пък може би така:

      Абе то знаеш ли, всякакви ги има ...
      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
      Проект 22.06.1941 г.
      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

      Comment


        gollum написа
        Може би вишневите цветове, покрили дърветата навън, опа, това е сняг всъщност)).
        Днес, София. Има и цвят, и сняг. Като приказката за песимиста и оптимиста.

        Comment


          Тъй е, обаче аз от моето работно офисно прозорче (за съжаление, първоетажно, при това в блок)виждам някакви умрели храсти, които да не описвам при липсата на сняг с какво са покрити (никога не съм разбирал тая работа с изхвърлянето на боклука през прозорците), но цветове по тях не съм виждал, уви. А сега е сняг, което е положителна промяна. Нямаше как да се вишневи цветове така или иначе. Това са оптични измами, причинени от душевни състояния, в моя случай .

          Comment


            По въпроса за Произхода на гащите!

            На въпроса се исказа ...

            "...АКСАКЛ:...Штаны - это точно тюркское изобретение. Они были совершенно необходимы для езды на конях. А те народы, до которых тюрки не дошли - до сих пор без штанов ходят (шотландцы, ирланцы, бирманцы, африканцы, австралийцы и пр.)

            В Превод: Гащите - това е тюркско изобретение. Те са били безусловно необходими при яздене на кон. А тези народи, до които тюрките не са се докопали и до сега си ходят без гащи (шотландци, ирландци, бирманци, африканци, австралийци и пр.)

            :mhehe: :mhehe: :mhehe:
            "...7. Пациентите във форумите трябва да се съобразяват с условието, че тук не е място за интелектуални изяви от типа на философски монолози, това е лечебно заведение." - Правила за форуми

            Comment


              НВС написа
              Штаны...
              :sm113::lol::lol:
              Из руския баш:
              "-Днес ме изгониха от часа по история.
              -Защо?
              Учител:-Към кого се обръщал за помощ Сенатът?"
              Аз: - Към Джедаите."
              "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

              Comment


                Agobot написа
                Правосъдие по американски...
                Доколкото си спомням всички тия истории бяха фалшификации.
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  Те вече станаха пословични, всякакви градски легенди се носят. Новата американска мечта - да се изгориш с кафе и да спечелиш милиони
                  "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                  "But I know none, and therefore am no beast."

                  (Richard III - William Shakespeare)

                  Comment


                    Но пък случаите, в които заклети пушачи осъждат цигарени компании за причинен рак на белите дробове са самата истина.

                    "oderint, dvm metvant" (Caivs Cæsar Avgvstvs Germanicvs)
                    It's so easy to be wise. Just think of something stupid to say - and then don't say it.

                    Comment


                      Ченгета ужилиха жена вместо измамниците:




                      Полицаите обраха крадците! Сега се видя кой е по-най в бранша.
                      Докторите казват - алкохола е враг, Господ казва - обичай врага си!?

                      Comment


                        Уловени моменти
                        "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                        Comment


                          Да не го слагам в темата за роботите:
                          The Onion: Are We Giving Robots Too Much Power?
                          Panelists discuss whether controversial decisions by the Robot Congress and President Executron indicate robots have too much control over our lives.More cov...

                          Честно казано, краят не ме изненада особено, все пак съм чел Лем. Но лафовете, които пускат, са яки.

                          Comment


                            Аз нищо не разбрах... :sm186:

                            Comment


                              Много добро!!!
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                Някой да може да познае какво се отиграва тук :twisted:
                                „Аз, Драгомир, писах.
                                Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                                Модератор на раздел "Военна Авиация"

                                Comment

                                Working...
                                X