Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи (версия бис)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Темата наистина е майтапи, което (може и от възпитание) някои пропускат . Градивна критика (впрочем, всякаква критика почти) явно се позволява, достатъчно е да погледнеш колко подобни теми е имало във форума. Ще добавя, че поне по времето когато бях в управата, достатъчно много критика имаше и между управляващите .
    Очевидно е, че тук за вяра не се преследва - всеки има правото да вярва в каквото реши. Друг въпрос е ако аргументите в дадена дискусия се изчерпват с "аз вярвам, че е така". Сигурно няма да бъде подложен на модерация (освен ако не започне да "щампова" мнението по много пъти), но едва ли ще предизвика интерес или отклик - форумът не е за дискусии по въпросите на вярата.

    Comment


      gollum написа
      Темата наистина е майтапи...
      Именно :clown:

      Клиентът Лирой Гриър поръчал на цветаря да достави букет на любовницата му и признателният търговец му изпратил благодарствено писмо, за това че е избрал неговата фирма | Dnes.bg
      Не 7, а 77 пъти по 7...

      http://www.mathematicalanthropology.org/

      Тук неща са такива, каквито са и няма да се променят. - Голъм

      Comment


        Windоws: Сигурни ли сте, че искате да изтриете избраните файлове?
        Потребител: Не.
        Windоws: Късно...

        Здравейте! Вие гледате екстремното предаване "Не правете това у дома!". Днес ще направим експеримента "Инсталиране на Windows"



        ----------------------------------------------------------------------

        Геймърски вицове:
        Двама геймъри гледат "Пришълецът" и когато Рипли е хваната на тясно, в един глас извикват: "Сейвни се, бе, сейвни се!"

        Глеат геймъри "Индиана Джоунс и храма на обречените" И когато един мост пада геймърите окуражаващо се провикват: "Шпацата, пич, шпацата!"

        :1087: :twisted:

        THE LABARUM


        sevot yhtils eht dna ,gillirb sawT`
        ebaw eht ni elbmig dna eryg diD
        ,sevogorob eht erew ysmim llA
        .ebargtuo shtar emom eht dnA

        Бе сгладне и честлинните комбурси
        тарляха се и сврецваха във плите;
        съвсем окласни бяха тук щурпите
        и отма равапсатваха прасурси.

        Comment


          Хах! :tup: Сигорни Уийвър ме подсети нещо.

          Една ситуация от "Нашият човек в Хавана" на Греъм Грийн: Главният герой, обикновен американски съдържател на бар в Хавана е вербуван от ЦРУ в навечерието на революцията. Парите му идват дюшеш, но при поредния транш той е притиснат да прати вече някаква информация. В отчаянието си снима на макро страница от книжката на прахосмукачката си (показваща елемент с три-точкова заварка) и я праща с пояснението, че това са руски планове за кубинска АЕЦ в залива Кочинос. На работната среща в Ленгли:
          - Е, момчета, на какво ви прилича това? - пита шефа специалистите.
          След конфузно дълго мълчание единият тихо казва:
          - На три-точкова заварка, сър.
          - Това са секретни планове...!!! :lol:

          И стигаме до екранизация, напомняща тази книга - Company Man - със Сигорни Уийвър.
          "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

          Comment


            "Нашият човек в Хавана" е англичанин и е вербуван от Ми6, няма бар, а магазин за прахосмукачки...

            Comment


              кало написа
              "Нашият човек в Хавана" е англичанин и е вербуван от Ми6, няма бар, а магазин за прахосмукачки...
              ОК. За щастие това не прави Company man по-малко смешен.
              (Явно ми се оплитат двете - трябва да си преговоря "Нашият човек..." :1087: )
              Last edited by pnp5q; 16-08-2007, 09:14.
              "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

              Comment


                Явно ми се оплитат двете - трябва да си преговоря "Нашият човек..."
                М`да, много приятна книжка (аз въобще имам известна слабост къ мроманите на Грийн). Което ме подсети, че перди време попаднах на един много забавен филм - "Шивачът от Панама", който очевидно дължеше сюжета си на този роман .

                Comment


                  Thorn написа




                  Нова руска стенопис - мъченици разстрелвани от болшевиките

                  Това е опреди седмици, но сега се сетих за него. Макар и някак доста модерно (което у някои може да предизвика и смях), не ми се струва нелогично. В крайна сметка не са само руснаците:


                  THE LABARUM


                  sevot yhtils eht dna ,gillirb sawT`
                  ebaw eht ni elbmig dna eryg diD
                  ,sevogorob eht erew ysmim llA
                  .ebargtuo shtar emom eht dnA

                  Бе сгладне и честлинните комбурси
                  тарляха се и сврецваха във плите;
                  съвсем окласни бяха тук щурпите
                  и отма равапсатваха прасурси.

                  Comment


                    Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                    Comment


                      Във връзка с предния линк :1087: :wo-oh:

                      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                      "But I know none, and therefore am no beast."

                      (Richard III - William Shakespeare)

                      Comment


                        Това се казва рекламна кампания на филм!
                        Създателите на "Монгол" канят всички да гласуват коя руска знаменитост им напомня най-много за Чингисхан. Наградата - ДНК-тест. Понеже учените са установили, че всеки 200-и човек на Земята е негов потомък. Спомням си, че този факт бе използван дори в първа глава на "Пътеводителя на галактическия стопаджия". :mhehe:
                        "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                        Comment


                          не знам чий е оригиналът на песента, но явно е преекспониран за всякакви простотии ))))))))

                          Comment


                            Русские исследователи установили, что Северная Америка является естественным продолжением российского арктического шельфа.

                            Comment


                              кало написа
                              Русские исследователи установили, что Северная Америка является естественным продолжением российского арктического шельфа.
                              Е сега вече, работата стана дебела! :mhehe:
                              This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                              Comment


                                не знам дали е пускано вече, но все пак - кратък курс по история на Русия:





                                minesweeper - The Movie

                                Last edited by кало; 16-08-2007, 15:33. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

                                Comment

                                Working...
                                X