Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи (версия бис)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Какви са тия родители, които си кръщават, с такива смехотворни имена децата?! :sm186: Е за това нещо винаги съм се чудил

    Comment


      byzantiner написа
      не е ли леко незаконно това, че са дадени ЕГН-тата им.
      На мен ми попадна от друг форум. Като гледам ЕГН-тата, предполагам, че към момента на съставяне на списъка не е било незаконно. В другия форум пишеше, че са посочени за доказателство, че имената не са измислени.
      "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

      Comment


        (\_/)
        (°_°)
        (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

        Comment


          Тактика, стратегия и оперативно майсторство

          Battle at Kruger ->> http://www.youtube.com/watch?v=LU8DDYz68kM

          :beatdeadh

          Comment


            Учителят:
            - Можеш ли да ми дадеш исторически пример за пълен неуспех?
            - Да! Христофор Колумб.
            - Защо?
            - Защото не знаел къде отива, като пристигнал, не знаел къде е попаднал, а когато се върнал, не знаел къде е бил!
            "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

            Comment


              Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
              Truth will save the world

              Comment


                Лимузината на Буш се счупи в Рим

                9 юни 2007 17:38 www.darik.net


                Лимузината, с която президентът Буш се движи из Рим по време на посещението си в Италия, се счупи, предаде агенция "Новости".


                Заради повреда в двигателя машината спряла насред Рим, недалеч от знаменития фонтан Треви. Буш трябвало да се прехвърли в друг автомобил. С това сюрпризите не се изчерпали. Новата кола се оказала прекалено голяма и не могла да влезе през вратата на американското посолство. Президентът трябвало да слезе и пеша да отиде до сградата на дипломатическата мисия.

                Своя принос към серията гафове по време на президентската визита в Италия даде и първата дама на САЩ Лора Буш. Възхищавайки се на панорамата на Вечния град от хълма Квиринале, тя запитала: "Но къде са тези седем милиона римски хълмове?"


                Тц тц тц . Както е казал народа "С какъвто се събереш, такъв ставаш!"

                Comment


                  Кухулин написа
                  Тактика, стратегия и оперативно майсторство
                  Battle at Kruger ->> http://www.youtube.com/watch?v=LU8DDYz68kM
                  Не разбрах какво му е смешното на това. Но битката беше страхотна.:tup: A glorious victory за биволите!:rock: Вечна "Бойна слава" на героите!


                  Како луƒето прдат
                  Дволичен - Прди и прашува „Ко¼ прдна ? “
                  ...
                  Кавалер - Пушта дамата прва да прдне
                  ...
                  Спортиста - Ако неко¼ прдне еднаш, он ?е прдне двапати за да го собори рекордот
                  Това на нищо не прилича. И аз допускам правописни грешки, но грешка във всяка написана дума - това вече е прекалено!:x

                  "oderint, dvm metvant" (Caivs Cæsar Avgvstvs Germanicvs)
                  It's so easy to be wise. Just think of something stupid to say - and then don't say it.

                  Comment


                    Подсказка - къде на твоята клавиатура са символите "ƒ", "Ÿ", "œ"?

                    Comment


                      По дяволите! Продали са ми фалшива клавиатура! На нея няма такива символи. А сред кирилските букви не виждам и символ "j". Ах, къде дреме комисията за защита на потребителите!

                      "oderint, dvm metvant" (Caivs Cæsar Avgvstvs Germanicvs)
                      It's so easy to be wise. Just think of something stupid to say - and then don't say it.

                      Comment


                        Нашите клавиатури са монголо-татарски

                        Comment


                          Въпрос - Какво е македонец след къпане ?
                          Отговор - чист българин !

                          ПП - съседите от югозапад смятат ли се за славяни след като твърдят , че произлизат от Ал.Македонски /много ми е интересно как са заченати след като той е бил педал /

                          Comment


                            от dnes.bg:
                            Днес Бил Гейтс завърши бакалавърската си степен и получи диплома от Харвард | Dnes.bg

                            Бил Гейтс най-после се дипломира
                            Днес Бил Гейтс завърши бакалавърската си степен и получи диплома от Харвард. Преди 32 години най-богатият човек на планетата прекъсна образованието си в престижното учебно заведение и основа Microsoft.
                            В речта си Бил Гейтс, който от години е виден филантроп, подтикна класа на завършилите бакалаври от випуск 2007 г. на Харвард да направят опит да премахнат неравенството в света.
                            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                            Проект 22.06.1941 г.
                            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                            Comment


                              Нека си спомним със смях за Елцин:

                              Just remember -- this man had SEVERAL THOUSAND NUCLEAR WEAPONS at his disposal




                              Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.






                              А сега да видим и Путин:


                              THE LABARUM


                              sevot yhtils eht dna ,gillirb sawT`
                              ebaw eht ni elbmig dna eryg diD
                              ,sevogorob eht erew ysmim llA
                              .ebargtuo shtar emom eht dnA

                              Бе сгладне и честлинните комбурси
                              тарляха се и сврецваха във плите;
                              съвсем окласни бяха тук щурпите
                              и отма равапсатваха прасурси.

                              Comment


                                Велико нещо е славянската душа. От г-н Елцин до братска Украiна:

                                Hilarious video of a Ukrainian/Russian crossdresser is a mixture of great image of traditions and modern showbiz. http://www.myspace.com/verkaserduchkaofficial


                                Само Верчето Сердючка и Раша гудбай, така де Таша тумбай )))

                                Comment

                                Working...
                                X