Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи (версия бис)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ето още подобни, ако на някой му харесва:

    Открий имената на филмите

    99 групи

    Comment


      Печенег, мойто момче , ти на колко годинки си? щото някакви детинщини ми говориш - то прочети българските бисери и ще трябва въобще да не говориш за история на която и да е държава по твоята логика А Руснаците естествено че са преки паследници на макемадуркурийската раса - те са наследници на астронавтите от втората вълна

      А авторитетите като Б.Д. мен слабо ме касаят когато говорят глупости За мен авторитет е човек който не говори умно защото е авторитет , а който е авторитет защото говори умно. Ти явно предпочиташ обратната формулировка. Б.Д. като историк има много добри неща и трудове, но на места има ясно изразени мании които очернят всичките му останали постижения.

      А иначе на света няма страна която да е открила защита срещу идиоти - има ги и в Русия Ама аз не съм Русия, аз съм независим мислещ човек роден в Русия Мога да говоря когато и каквото си искам и за когото си искам - стига това да не нарушава законите на държавата в която живея. Не съм отговорен за деянията на други руснаци
      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

      请您死在地狱般的阵痛
      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
      きさまはしんでくださいませんか
      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

      Comment


        "We don't want grown-ups to join our game and ruin it."
        Това дали е майтап, дали е сериозно, дали е метафора... :kill_myse
        Линк
        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
        "But I know none, and therefore am no beast."

        (Richard III - William Shakespeare)

        Comment


          Queen -в центъра
          Rolling Stones -на заден фон по улицата
          Whitesnake - катери се
          Gorillaz-горе
          Sex Pistols-в ръцете
          Iron Maiden-на пешеходната пътека
          U2-на стената долу вдясно под горилите
          50 цента-зад кралицата
          Guns n Roses-и те
          bush-и той там
          scorpions-малко по назад зад нея
          The dead kennedys-на стената 2та плаката до входа в ляво
          Мадона и тя е до тях
          Ред хот чили пепърс и лемонхедс-вдясно на сергията
          Сайпърс Хил-под горилите
          Кис-под змията
          Ийгълс-вдясно летят
          Black Flag -на сградата зад тях
          Talking Heads -на телевизорите в магазина до флага
          Рейдиохед-пресича пешеходната пътека
          Пет шоп бойс-най-вляво
          Cake-на земята пред него
          White Zombie -и то там до вратата
          Лед зепелин-лети
          B52s -и те летят на фона на
          Pink ))
          бийчбойс-пресичат вдясно улицата(
          Blur-наай-най вдясно заедно с
          Alice in chains
          Принс-пред кралицата
          Ratt-пресича улицана зад него
          Смешинг пъмпкинс вдясно от плъха
          Matchbox 20-пред него на земята
          грийндей-на календара на сергията
          spoon-под орлите
          Blondie-на балкона с дъвката
          Найн инч найлс-на земята до тиквите
          Dinosaur Jr -зад кралицата
          Korn-на сергията
          The streets -улиците
          Garbage- на пешеходната пътека където е разсипан
          Туистед систър-до него вляво
          The pixies-летят около знака на Virgin
          Manic Street Preachers -под змията
          White stripe-пешеходните пътеки
          The Cars -по насрещната улица
          Cowboy Junkies -зад сергията
          Crowded House -на втория етаж на сградата над тех
          Дорс-вратите
          Yellowman-на входа на магазина
          Кменбърис-на сергията и те
          Би джиис-BGG на стената
          The eels-на земята до кралицата
          Еминем-изтърсени на земята до тиквите
          Фиш-пак там
          Scissor Sisters -пак там

          омръзна миии-виждам и още ама ме мързи да пиша,че отивам да обядвам. :sm113:

          Comment


            На небето е Pink Floyd, самолетите се казват U2, оттам е името.
            Наистина Печенег се задълба много и не на място, Самуил е по майка арменец, антропологията е сериозно нещо, тя, генетиката, археологията и книгите трябва да са като въздух и вода за историците, даже и за Б.Д.

            Comment


              Мда , логиката на печенега също иска да се желае повече. Това че съм казал че като арменец Самуил сигурно има голям нос, не е същото като да кажа че всеки с голям нос е арменец
              Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

              请您死在地狱般的阵痛
              [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
              きさまはしんでくださいませんか
              [kisamawa shinde kudasaimasenka]

              Comment


                Сигурен съм, че всъщност Печенег е написал този забавен и леко нелеп текст само за да се опита да ни забавлява
                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                Проект 22.06.1941 г.
                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                Comment


                  Игра по ТВ Европа: На тази торта има 21 свещи. Някой духнал 5 от свещите. Колко свещи са останали?

                  Зрител: - 21 свещи.
                  Водеща: - Ама не колко са били, а колко са останали?
                  Зрител: - Ами 21 са останали.
                  Водеща: - Грешен отговор!

                  Зритепка: - Отговорът е 16 свещи.
                  Водеща: - Грешен отговор!

                  Колко са според вас останалите свещи?

                  Comment


                    николко - не е казано, че този който ги е духнал ги е загасил а щом не са останали 21 (тоест не се има пред вид колко са непосредствено след духването), значи всички след времето са изгорели - но принципно никой не оставя свещтите да изгорят върху тортата

                    messire Woland написа
                    Сигурен съм, че всъщност Печенег е написал този забавен и леко нелеп текст само за да се опита да ни забавлява
                    Искрено се надявам да е така. В противен случай се надявам да е на 14 години (или някъде там), защото иначе ще трябва да изкажа своите съболезнования на човек който е запазил детското у себе си прекалено дълго и в прекалено големи количества ...
                    Last edited by княз Крылов; 26-03-2008, 17:45. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
                    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                    请您死在地狱般的阵痛
                    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                    きさまはしんでくださいませんか
                    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                    Comment


                      Въпросът е "Колко свещи са останали?" (а не колко са останали запалени), което означава, че първият отовор е верен. Освен ако не приемем, че духането е било такова, че е отнесло самите свещи (пет в случая), но едва ли, след като и отговорът 16 не е приет за верен. Може би се има предвид колко свещи са останали след като тортата е изядена, но пък едва ли са изгорени всичките (а и за какво е тогава споменаването на духнатите 5). Зле съставен въпрос, както често се случва.

                      Comment


                        случайно прелитащ написа
                        самолетите се казват U2, оттам е името.
                        Само че, самолетите на картинката не са U2, а са B-52
                        То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                        Comment


                          княз Крылов написа
                          Мда , логиката на печенега също иска да се желае повече. Това че съм казал че като арменец Самуил сигурно има голям нос, не е същото като да кажа че всеки с голям нос е арменец
                          Написах го за да се заяда.че като почне някой да се подиграва с недостатъците на другите в случая с македонистите а не вижда своите как да не се заяда а крилов така ли е.
                          А това че по големия нос се познават арменците ти си го написал драги:
                          Това за арменския произхо е много яко - сигурно е имал голям нос (да ме прощават арменците на форума - аз много си уважвам всичкси арменци достойни за уважние, дори с големи носое )
                          аз не казвам че всеки арменец има голям нос а защо считаш че е арменска черта да имаш голям нос?иначе как да разбирам думите ти цитирам това за арменския произход е много яко сигурно е имал голям нос.нима грузинците нямат големи носове. :tup:
                          само те репликирах че това е характерна и за други кавказки народи черта.

                          Comment


                            Печенег, защото всичките арменци които познавам имат голям нос може би

                            И не виждам никаква логика защо трябва да се "заядеш с крилов" когато "някой се подиграва с недостатъците на другите в случай с македонистите"

                            Освен това с Крилов не е умно да се заяждаш, защото той може и да отвърне хи хи хи - докато македонистите няма

                            И не виждам какво пречи арменците да имат големи носове само защото и други кавказни народи имат голям нос. Важното е че арменците имат големи носове - тоест ако Самуил е имал арменски произход има голяма вероятност да има голям нос ето това е логика хи хи хи макар и в шеговита форма - а твоето е "белеберда"
                            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                            请您死在地狱般的阵痛
                            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                            きさまはしんでくださいませんか
                            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                            Comment


                              няма да отвърнат македонистите ли?че аз от два техни сайтове съм баниран до живот.не е хубаво да се подхвърлят расистки обиди от рода на тези че арменците имали голям нос.само си спомни че нацистите говориха същото за евреите, че имали големи носове.като говоря за "свои" недостатъци имам предвид не тези на крилов тоест лично теб а на руски автори тоест твои сънародници които също защитават тезата че са македонци.защо тях не осмееш а се смееш на фиромците.ти налагаш негативни стереотипи в случая с арменците че имат голям нос ами това е като приказката в българия че власите са космати българи.

                              казваш че не виждаш логика да се заям с крилов заради подигравки с недостатъците на другите в случая с македонистите.
                              провокираха ме тези твои думи

                              Логиката на Б.Д. както винаги приканва да се желае повече ....

                              Ако пъвият човек на земята който е македонец е имал майка, тоне пречи тя да е закедонка защото той е първият македонец -никъде не е споменато че първият човек на Земята е Първият Македонец

                              Така че мисля че напълно заслужено аз трябва да получа книжката на Б.Д., тъй като ако първият човек на Земята е македонец, то вероятно и родителите му са македонци тъй като тоа е едно от основните определящи фактои за една етническа принадлежност. Следователномайката и бащата на първият чоек на земята са македонци. По-интересна е загадката как така първият човек на земята има баща и майка. Но тази тема вече се е разглеждала на нашия форум който е ощ по-напредничав то Макетата Първият човек на земята е бил македонски астронавт Маке Македович, роден през 35 години преди сътворението на света на планетата Макемадуркурий (всички непристойни асоциации са плод на вашето мръсно подсъзнание), която неспособните да говорят въсш макемадуркурийски деградирали жители на Земята по-късно са нарекли Меркурий - от там и слънцето на емблемата на Македония. Голяма заблуда е че символа им е Слънце. На флага е изобразен Меркурий в естествения си образ, както се вижда на фона на Слънцето от Земята (тоест никак).

                              Раждането на Христос било предсказано от Макемадуркурийските астролози още в дена в който била изобретена макемадуркурийската писменост (ок. 5000 г.пр.н.е.), но те решили че света още не е дорасъл до тази нова философия и решили да я почитат само от дена на раждането на Христос. Естствено необразованите Земляни объкали всичко със своите постоянни смени и преизчисления на календарите и Христс се родил 12 години по-рано. Като пунктуални учини това не смутило макемадуркурийците и те почнали да го почитат точно по план (тоест преди 2000 години), независимо от личното безотговорно отношение на Исус към възвишената макемадуркурийска анстрология.
                              македонците са незаконното творение на ссср на коминтерна вие руснаците сте бащите на това чудо македонизма и сега най малкото на вас ви отива да се гаврите с тях.те са ваши жертви. жертви на великата страна :където така волно диша човекът:
                              Last edited by ; 26-03-2008, 18:25. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

                              Comment


                                първо никакви расистки подмятания не съм правил към арменците (като начало те не са раса) а просто отбелязах характерна външна черта на арменците При това не съм го употребил в обиден контекст.

                                второ, аз лично не съм ничий баща, дори не съм женен камо ли да ми приписваш всичките македонци като деца. ссср също доколкото знам не е участвал в детероден процес така че мога да се гавря с каквото си искам - както вече ти обясних. аз не нося никаква отговорност за политическите процеси на балканите и не виждам защо трябва да отговарям за делата на ЦК на КПСС ... освен ако не смяташ че заедно с осъдените в Нюренберг е трябвало да разстрелят и всички германци, а за възродителния процес в България да отговарят всичките българи И не виждам също така защо трябва да се чувствам отговорен или засрамен за някои руски идиоти-националисти. Само че ти пропуснаш малката разлика, че подобни хора в Русия не стават разпоредители на националния исторически музей ... Но това е съвдем друг въпрос , който не е за тема Майтапи. Но поне съм вече определено убеден че си тинейджър (и поне още няколко години ще си останеш такъв)

                                Бтв със своето твърдение че "голям нос" е негативен стериотип ти обиждаш не само целия кавказки народ но и хората от други националности които са се родили с голям нос Аз никъде не съм казвал че "голям нос" е негативен стереотип. даже според мен придава една особеснно очарователна визия към профила

                                А ако сериозно, на мен никак не ми пречи те да са македонци - но никой СССР не може да оправдае стремежа на македонците към измисляне на история

                                Осмиването на руските автори ще оставя на вас, защото може да сметне някой че съм пристрастен
                                Last edited by княз Крылов; 26-03-2008, 19:00. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
                                Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                                请您死在地狱般的阵痛
                                [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                                きさまはしんでくださいませんか
                                [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                                Comment

                                Working...
                                X