Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Odzava написа
    след като на 10 ноември прегърнало жената и заровило лице в гърдите й.
    Това често го правя със бюста на една приятелка, пък не ме е осъдила....
    Луд свят

    Comment


      Dinain написа
      Одзава, не забелязваш ли дивия пламък в очите на малкия престъпник? Теб да те питам като вещо лице, играта на чичо Доктор подсъдима ли е?
      Е, чак "вещо лице" не съм А и дивия пламък в очите му може да е след като е видял в какво е заровил малката си руса главица. И що за жена е била тази, която се е почувствала "сексуално тормозена" от дете на 4 г.? Макар да имам познат който казва, че САЩ са единствената страна в света, където психичните заболявания се разпространяват като епидемия. Но това да му го впишем като пристрастие на кръвта. Все пак се казва Лев, а братовчед му е Олег
      Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
      Неизвестен руски адмирал

      Comment


        Американският евангелистки деец Пат Робинсън предсказва терористично нападение срещу САЩ, което ще доведе до "масови убийства" в края на 2007 г. В телевизионната си програма "Клуб 700", която се излъчва по християнския канал (Christian Broadcasting Network), Пат Робинсън посочи, че за предстоящата терористична атака му е казал Бог, съобщава religiabg.com.

        Не е задължително нападението да бъде ядрено. Господ не говори за ядрено нападение, но аз смятам, че ще бъде нещо подобно, заяви Робъртсън. Той каза, че Бог му е съобщил за предстоящата трагедия неотдавна по време на молитва.

        При това Робъртсън посочи, че от атаката ще пострадат основните големи градове в САЩ, а последиците ще засегнат милиони души. Самото нападение според Робъртсън може да стане през септември. През януари 2006 г. Робъртсън заяви, че Бог ще накаже Ариел Шарон за това, че е отстъпил контролирани от Израел територии на палестинците.

        При това той уточни, че наказанието ще бъде инсулт. През януари 2004 г. Робъртсън предсказа, че президентът Джордж Буш ще спечели втори президентски мандат. През 2004 г. Буш изпревари своя съперник демократа Джон Кери, печелейки 51% от гласовете.

        През 2005 г. Робъртсън каза, че вторият мандат на президента Буш ще бъде ознаменуван с нови победи: ще бъде одобрена социалната програма и Буш ще назначи консерватори на съдийски постове във федералните съдилища.

        Законодателите одобриха кандидатурите на Джон Робъртс и Самуел Алито за съдии във Върховния съд, но социалната програма забуксува. "Моите предсказания са достатъчно точни, понякога не улучвам", каза Робъртсън.

        Едно от последните "предсказания" на Робъртсън, в които той се позовава на Бог, беше съобщението от месец май за това, че през 2006 г. САЩ ще бъдат връхлетени от щурмове и цунами. Въпреки че цунами така и не достигнаха до американското крайбрежие, през пролетта Нова Англия беше връхлетяна от много силни дъждове, довели до наводнения.
        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
        "But I know none, and therefore am no beast."

        (Richard III - William Shakespeare)

        Comment


          Стига бе, септември месец атентати в Щатите....ако е рекъл Господ, може тогава точно да заминавам за там. Недей така, моля ти се

          THE LABARUM


          sevot yhtils eht dna ,gillirb sawT`
          ebaw eht ni elbmig dna eryg diD
          ,sevogorob eht erew ysmim llA
          .ebargtuo shtar emom eht dnA

          Бе сгладне и честлинните комбурси
          тарляха се и сврецваха във плите;
          съвсем окласни бяха тук щурпите
          и отма равапсатваха прасурси.

          Comment


            Не знам дали това е смешно, но е вярно
            Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

            Comment


              Това е римейк на едни клипчета на същата тема за Италия/ЕС.
              "No beast so fierce but knows some touch of pity."
              "But I know none, and therefore am no beast."

              (Richard III - William Shakespeare)

              Comment



                :rock: :sm113:
                То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                Comment



                  "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                  "But I know none, and therefore am no beast."

                  (Richard III - William Shakespeare)

                  Comment


                    Аз от тая поредица гледах и "Талмуд за тъпаци". Имаше о даже качено в нета, за да опровергава подбраните и извадени от контекст цитати от Талмуда, които ги използват любителите на коспирациите, но това за Джихада мисля, че е някакъв майтап. Не може просто да е истина....или ако е то, в случая авторите са проявили доста чувство за хумор при дизайна на корицата.

                    THE LABARUM


                    sevot yhtils eht dna ,gillirb sawT`
                    ebaw eht ni elbmig dna eryg diD
                    ,sevogorob eht erew ysmim llA
                    .ebargtuo shtar emom eht dnA

                    Бе сгладне и честлинните комбурси
                    тарляха се и сврецваха във плите;
                    съвсем окласни бяха тук щурпите
                    и отма равапсатваха прасурси.

                    Comment


                      Шоуменът Слави Трифонов става шеф в ПФК ЦСКА
                      05 януари 2007 /
                      Шоуменът Слави Трифонов ще влезе в новия Управителен съвет на ЦСКА, съобщава „Меридиан Мач”. Един от най-известните българи неведнъж е демонстрирал пристрастията си към „армейците” от екрана.
                      Според запознати Слави е получил поканата от един от силните хора в “bTV” Красимир Гергов, който също влиза в УС. Шефът на ЦСКА Александър Томов ще разкрие имената на всички членове на УС и на Надзорния съвет при завръщането си от Лондон, където е на среща със собственика Прамод Митал.
                      То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                      Comment


                        Византиецът написа
                        Аз от тая поредица гледах и "Талмуд за тъпаци". Имаше о даже качено в нета, за да опровергава подбраните и извадени от контекст цитати от Талмуда, които ги използват любителите на коспирациите, но това за Джихада мисля, че е някакъв майтап. Не може просто да е истина....или ако е то, в случая авторите са проявили доста чувство за хумор при дизайна на корицата.
                        Това за джихада със сигурност е майтап, а за Талмуда не съм го виждал. Дай линк...
                        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                        "But I know none, and therefore am no beast."

                        (Richard III - William Shakespeare)

                        Comment



                          Ето това е корицата. Иначе страницата, дето беше качена някаква информация относо такива работи, мися беше тази:

                          Refuting the accusations that the Talmud is racist.


                          На началната си страница, както ще видиш имат нещо като банер с препоръчителна книга и от там видях тая за тъпаците, а пък сега е вече променен и препоръчват книгата:

                          The Complete Idiot's Guide to
                          Understanding the Talmud




                          Едните автори смятат потенциалните си читатели за "тъпаци", а другите за "пълни идиоти". :clown: Интересна маркетингова стратегия. Мисля си, че сигурно никое българско издателство не би я приложило. Така де...то не стига, че малко хора изобщо ходят в книжарниците в тая държава, пък да вземеш да ги наречеш и "тъпаци".

                          THE LABARUM


                          sevot yhtils eht dna ,gillirb sawT`
                          ebaw eht ni elbmig dna eryg diD
                          ,sevogorob eht erew ysmim llA
                          .ebargtuo shtar emom eht dnA

                          Бе сгладне и честлинните комбурси
                          тарляха се и сврецваха във плите;
                          съвсем окласни бяха тук щурпите
                          и отма равапсатваха прасурси.

                          Comment




                            Тая котка ме уби.
                            Това отдолу го оставям без коментар. :mhehe:

                            Comment


                              byzantiner написа
                              ........
                              Едните автори смятат потенциалните си читатели за "тъпаци", а другите за "пълни идиоти". :clown: Интересна маркетингова стратегия. Мисля си, че сигурно никое българско издателство не би я приложило. Така де...то не стига, че малко хора изобщо ходят в книжарниците в тая държава, пък да вземеш да ги наречеш и "тъпаци".
                              Всъщност книги от поредицата "... for Dummies" се превеждат и тук - а както изглежда от www.helikon.bg, частта от заглавието "for dummies" не я превеждат въобще.

                              Comment


                                bsb написа
                                Всъщност книги от поредицата "... for Dummies" се превеждат и тук - а както изглежда от www.helikon.bg, частта от заглавието "for dummies" не я превеждат въобще.
                                Хм, защо ли не съм учуден

                                Дам това е наистина доказателство, че понякога очилата са наистина необходимо пособие
                                Last edited by byzantiner; 07-01-2007, 21:15. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

                                THE LABARUM


                                sevot yhtils eht dna ,gillirb sawT`
                                ebaw eht ni elbmig dna eryg diD
                                ,sevogorob eht erew ysmim llA
                                .ebargtuo shtar emom eht dnA

                                Бе сгладне и честлинните комбурси
                                тарляха се и сврецваха във плите;
                                съвсем окласни бяха тук щурпите
                                и отма равапсатваха прасурси.

                                Comment

                                Working...
                                X