Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    В имиграционна служба в Щатите:
    - Name?
    - Abu Dalah Sarafi.
    - Sex?
    - Four times a week.
    - No, no, no... male or female?
    - Male, female... sometimes camel...

    Забавно е, ама съм чувал за истински случай, при който един военен от Велико Търново, когато попълвал някаква бланка на английски срещу Sex писал: From time to time.....не знам как го е побрал в правоъгълничето, ама....





    http://ivgin.cult.bg/journal/022.html :mhehe:

    Редактирано от модератор.
    Last edited by модератор; 10-05-2006, 19:09.

    THE LABARUM


    sevot yhtils eht dna ,gillirb sawT`
    ebaw eht ni elbmig dna eryg diD
    ,sevogorob eht erew ysmim llA
    .ebargtuo shtar emom eht dnA

    Бе сгладне и честлинните комбурси
    тарляха се и сврецваха във плите;
    съвсем окласни бяха тук щурпите
    и отма равапсатваха прасурси.

    Comment


      A housewife takes a lover during the day, while her husband is at work. Unknown to her, her 9 year old son was hiding in the closet. Her husband came home unexpectedly, so she hid her lover in the closet. The boy now has company.

      Boy: "Dark in here."
      Man: "Yes it is."
      Boy: "I have a baseball."
      Man: "That's nice."
      Boy: "Want to buy it?"
      Man: "No, thanks."
      Boy: "My dad's outside."
      Man: "OK, how much?"
      Boy: "$250."

      In the next few weeks, it happens again that the boy and the mom's lover are in the closet together.

      Boy: "Dark in here."
      Man: "Yes, it is."
      Boy: "I have a baseball glove."
      Man: "How much?"
      Boy: "$750."
      Man: "Fine."

      A few days later, the father says to the boy, "Grab your glove. Let's go outside and toss the baseball." The boy says, "I can't. I sold them."

      The father asks, "How much did you sell them for?" The son says,"$1,000." The father says, "That's terrible to overcharge your friends like that. That is way more than those two things cost. I'm going to take you to church and make you confess."

      They go to church and the father alerts the priest, and makes the little boy sit in the confession booth and closes the door.

      The boy says, "Dark in here."

      The priest says, "Don't start that shit again."
      Recalibrating my lack of faith in humanity...

      https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

      Comment


        http://golemkon.data.bg/Clips/Funny%...ing%20Wife.mpg - правилното средство
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          http://www.vestnikataka.com/forum/viewtopic.php?t=1079 - мисля си, дали някой тукашен няма да се разпознае в тази дискусия? Мисля си, че определено да
          Впрочем, ще пусна тоя линк и в 'Майтапи', заслужава си ...


          БОГОМИЛ: По време на разпятието на Христос е имало слънчево затъмнение.
          По време на подписването на решението за американските бази е имало земетресение.

          БОГ Е С НАС!

          ...

          БОГОМИЛ: Знак е, dogi, защото БОГ не е един дядка, яхнал облаците, а система от природни закони, и който не ги спазва си пати. И КОЛКОТО ПО - НЕ ГИ СПАЗВА, ПО - СИ ПАТИ. А който пък е дръзвал да върви срещу знаците, НАЙ - СИ Е ПАТИЛ.

          ...

          МАРТО: Винаги съм вярвал в тайните послания на Бог Много често са се случвали странни неща с природата, които играят ролята на предзнаменувание. Днес трусът ни удари в 15:37 Самолетът на Кондолиза е кацнал точно тогава, на минутата Изводът е ясен - политиката на САЩ спрямо България ще ни "разтърси" много силно в най-скоро време

          ...

          БОЛГАР: Естествено, че Бог е с нас! А щом Той е с нас, ония са обречени! Това го отричат само скотовете, но проблема си е техен! Днеска свещениците прочетоха молитва и пяха за Христовото Възкресиние и дадоха благословия на делото! А Бог Иисус Христос е казал: Дето са двама в мое име посред тях съм и Аз

          ...

          БОГОМИЛ: А знаменията са наистина говорът на живата земя, на живият космос. Витлеемската звезда възвестява раждането на Младенеца Исус, пълното слънчево затъмнение по време на разпятието изразява гневът Божи, огненото унищожение на Содом и Гомор обаче вече са гневът в действие....

          Един сеизмолог обясняваше по канал 1, че вече имало разлом на земните пластове край Витоша.

          Ако кацането на Кондо...предизвика това земетресение, какви ли последици ще има кацането на самолетите с американските войници?

          ...

          ОГИДОГИ: Ми сигур земята ще се разтвори и ще погълне митинга на атака и това ще е гнусен заговор на ционистите които са предизвикали разлома под Витоша.

          ...

          МИШОК: Те вече 16г. ни налагат режим на геноцид и нищо не им се е случило.
          Защо си мислиш че ще си получат заслуженото свише ако например се унищожават Българи сатанисти или ислямисти ? По-голяма безмислица от давна не бях прочитал.
          Бог е един, но истински му се покланят само Православните Християни. Будистите например се покланят на Буда, който е живял на истина на земята и не е никакъв Бог. Ами шива с многото ръце и той ли е Бог, ами формите на които се покланят някои индийци са с вид на полови органи , и това ли е Бог ? Егати и тъпанарщините.
          Тая работа се нарича икуменизъм и от САЩ харчат сумати пари годишно за разпространението и. Ти от тях ли си, икуменист ли си ?
          На Израил и САЩ ли се покланяш, иначе защо ще разпространяваш отровата им ?
          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
          Проект 22.06.1941 г.
          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

          Comment


            Камерер написа
            http://www.vestnikataka.com/forum/viewtopic.php?t=1079 - мисля си, дали някой тукашен няма да се разпознае в тази дискусия? Мисля си, че определено да
            Да не мислиш, че е Фружин?? Аз лично не вярвам да е той! Едва ли би писал с такъв никнейм... :aaa:

            THE LABARUM


            sevot yhtils eht dna ,gillirb sawT`
            ebaw eht ni elbmig dna eryg diD
            ,sevogorob eht erew ysmim llA
            .ebargtuo shtar emom eht dnA

            Бе сгладне и честлинните комбурси
            тарляха се и сврецваха във плите;
            съвсем окласни бяха тук щурпите
            и отма равапсатваха прасурси.

            Comment


              Няма значение кой е
              XV mile the sea brode is
              From Turkey to the Ile of Rodez...

              Comment


                Я да видим на колко от точките ще отговорите с "да"

                1. Без да искаш въвеждаш пин кода си на микровълновата.
                2. Не си играл на пасианс с истински карти от години.
                3. Не можеш да си намериш колата на паркинга, освен ако не я повикаш с алармата.
                4. Баба ти говори повече за Есмералда и Рич, отколкото за собствените си деца.
                5. Знаеш повече за проблемите на Брад Пит, отколкото за тези на собствения си брат.
                6. Чуваш по новините, че 50 човека са били взривени и сменяш канала, защото не е нищо ново.
                7. Сваляш си обувките, преди да влезеш... в самолета.
                8. Имаш списък с 15 телефонни номера, за да се обадиш на 3 членното си семейство.
                10. Най-добрият приятел на човека вече не е кучето, а мобилният телефон.
                11. Звъниш си всяка сутрин... за да си намериш мобилния телефон.
                12. Тъпо ти е, че не можеш да звъннеш и на дистанционното на телевизора, като изчезне.
                13. Чудиш се на къде да насочиш мебелите си в стаите, където нямаш телевизор.
                14. Не знаеш ничий телефон наизуст, дори собственият си, защото всички са ти в GSM-a.
                15. Да си забравиш GSM-a в къщи е драма. Единственото по-страшно е да го загубиш!
                16. Децата ти играят футбол всеки ден... пред компютъра.
                17. 10 годишния ти племенник не може да говори много, но може да чати перфектно.
                18. 10 годишния ти племенник пише по-бързо на клавиатурата, отколкото говори.
                19. Не си модерен, ако вече си на повече от 20 и още не си спал с някой от твоя пол.
                20. Ако си на тинейджърски купон, можеш да пикаеш навсякъде, но не и в тоалетната. Тя е само за секс.
                21. Повечето хора родени около 1990 вече са правили повече секс от теб.
                22. Ако слушаш песни, чиито текст има смисъл, значи или си прекалено стар или прекалено гей.
                23. Цената на квадратен метър в центъра на столицата ти е по-ниска от цената на квадратен сантиметър в любимия ти уебсайт.
                24. Сложил си парола на файла с паролите си.
                25. Пращаш е-мейли на колегата в съседния офис.
                26. Като причина да не поддържаш връзка с роднини и приятели изтъкваш, че нямат е-мейли.
                27. Проверяваш си е-мейла по 5 пъти на ден, но нямаш време да поговориш с майка си повече от веднъж седмично.
                28. Ако не получаваш поща вкъщи повече от седмица, се чувстваш пренебрегнат, макар да получаваш редовно само глупави реклами. Ако обаче не получиш никакъв е-мейл за повече от ден-два, даже спам-ът започва да ти липсва .
                29. Мразиш да пишеш с химикал, защото няма спелинг чек (проверка на правописа).
                30. Използваш си телефона повече за писане, отколкото за говорене.
                31. Оплакваш се, че на GSM-ът ти нямаш "copy" - "paste".
                32. Купил си си дигитална камера, за да правиш колкото си искаш снимки и сега имаш толкова много, че нямаш време да ги гледаш.
                33. Спираш пред къщи с колата и използваш GSM-a, за да провериш дали няма някой вкъщи, за да ти помогне с покупките.
                34. Ядосваш се на приятелите ти, че закъсняват с 5 минути и още не са ти звъннали на GSM-a.
                35. Децата ти не искат да ядат храна, която не е танцувала по телевизията.
                36. Ставаш сутрин и влизаш в Интернет, преди да влезеш в кухнята да си направиш кафе.
                37. Колкото повече си разпределяш времето, толкова по-малко ти остава.
                38. Слагаш наклонени усмивки, дори когато пишеш с химикал
                39. Накланяш си главата на една страна, когато се усмихваш
                40. Четеш това и клатиш глава, и се усмихваш.
                41. Дори още по-лошо, знаеш на кого точно ще препратиш тази статия.
                42. Прекалено си зает, за да забележиш, че на този списък му липсва номер 9.
                43. Даже се връщаш назад, за да видиш, наистина ли няма номер 9.
                44. А сега се усмихваш.

                Comment


                  То целия този форум е един голям майтап.Изглежда че българинът наистина е много прост, щом се връзва на някъв белокос позьор. :tdown

                  Comment






                    Comment


                      Longanlon написа
                      [/img]
                      Я така не е ли по-добре?


                      Съжалявам за касапското изпълнение, но толкова са ми способностите.

                      Comment


                        http://drajeto.data.bg/Clipove/fun/funny%20clips/Goal!.mpeg

                        Или как се играе футбол
                        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                        Проект 22.06.1941 г.
                        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                        Comment


                          Hans Delbruck написа
                          Ами изпадаме в ситуацията когато след края на вица към разказвача е зададен въпроса къде точно трябва да се смея?
                          Ами трудно е да се обясни, аз също не разбирам кое е смешното в цирковите превстъпления, но парадите определено ми помагат да разбера. Например смешно е да гледаш лицата на хората и на шапкарите. Още по смешно е да лгедаш как крачката на двама не съвпада. Смешно е да гледаш как се опитват да ме впечатлят с техника, предимно тирове(да живее ТИР карнет). Смешно е да слушаш разговорите на полицаите(особено когато обсъждат дали тролея движещ се по Раковски трябва да завие по Московска). Още по смешно е да си размениш реплики с тях. Много смешни неща има, само трябва да си там.
                          Кой показва на парад самолети с перки?! Поне да правеха номера!!
                          Мен лично най-неприятно впечатление ми направиха джиповете с картечници. Някак си ми напомниха за Африка. Бъркам ли, или подобна техника не е особено ефективна срещу модерно екипирана армия.

                          Comment


                            Бъркам ли, или подобна техника не е особено ефективна срещу модерно екипирана армия.
                            Това е тема за майтапи, така че почти всичко е простено в нея . Все пак, в рамките на шегите, но и извън тях - къде на БА ще й се наложи да се изправи срещу "модерно екипирана аримя" (а и въобще кое е "ефективно" срещу подобен портивник?). Лекозащитените джипове с картечници явно са предназначени аз изпълнение на полицейски задачи и вероятно са донякъде адекватни на тях (така или иначе машина от този клас със защита срещу РПГ няма, от друга страна, те поне защита от леко стрелково оръжие имат, разбира се, би било добре ако картечарят е някак защитен, но не може да се иска кой знае какво от един джип).

                            Comment


                              По-скоро за разузнаване, транспорт, и (най-вече) комуникации и логистични задачи. Джипът не е нападелна машина все пак
                              "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                              "But I know none, and therefore am no beast."

                              (Richard III - William Shakespeare)

                              Comment


                                За всички които се интересуват аз не съм богомил и не съм в форума на атака.
                                Това е така щото и там има цензура,аз съм в един друг националистически /да не кажа нацсистки/ форум където човек свободно може да пише каквото мисли за евреите,циганите и където вярата в теорията за расовото превъзходство на белия човек е критерий за получаване на достъп.
                                Там за потребителите на тоя форум си е направо забранено.
                                www.bgnauka.com/forum ТУК Е ИСТИНАТА!!!

                                "...защото езикът на селянина му е даден, не за да плещи, а за да лиже ботуша на господаря...и ако той не лиже този ботуш, който трябва, този език следва да бъде изтръгнат....

                                Comment

                                Working...
                                X