Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Frujin Assen написа
    Там за потребителите на тоя форум си е направо забранено.
    Че защо, аз съм неприкрит ксенофоб, не мисля, че не отговарям на условията? IYI

    Бъркам ли, или подобна техника не е особено ефективна срещу модерно екипирана армия.
    Предполагам нямаш предвид армията на САЩ?
    Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

    Comment


      Frujin Assen написа
      За всички които се интересуват аз не съм богомил и не съм в форума на атака.
      Това е така щото и там има цензура,аз съм в един друг националистически /да не кажа нацсистки/ форум където човек свободно може да пише каквото мисли за евреите,циганите и където вярата в теорията за расовото превъзходство на белия човек е критерий за получаване на достъп.
      Там за потребителите на тоя форум си е направо забранено.
      Последното определено ме радва
      А кой е тоя форум, че искам да се поразсея с нещо забавно днес
      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
      Проект 22.06.1941 г.
      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

      Comment


        Frujin Assen написа
        За всички които се интересуват аз не съм богомил и не съм в форума на атака.
        Това е така щото и там има цензура,аз съм в един друг националистически /да не кажа нацсистки/ форум където човек свободно може да пише каквото мисли за евреите,циганите и където вярата в теорията за расовото превъзходство на белия човек е критерий за получаване на достъп.
        Там за потребителите на тоя форум си е направо забранено.
        Т.е. ти не би участвал във фоурма на "Атака" защото там има цензура (тук също има, между другото), но именно затова участваш в този друг "нацитски" форум, защото "там няма цензура"? Обаче последното изречение от поста ти ясно показва, че всъщност и там има цензура. Ако мислиш логично то следва или да изхвърлиш критерият за наличие/отсъствие на цензура като определящ за това в кой форум пишеш или да го модифицираш в смисъл на "пиша там, където цензурата се извършва според моите възгледи и разбирания за света".
        Разбира се, логиката не е задължителна.

        Comment


          Разбира се няма да ви кажа кой е тоя форум щото потребителите там ще ме плюят що съм ви довлякъл.
          Иначе там свободата е пълна,може да слагаш всякакви нацсистки аватари,а призивите за пълно изтребление на евреи,негри,цигани,мюсюлмани и други са ежедневие.Пращаме си съобщения и есмеси на 20 април с текст ,,Хайл Хитлер,,.
          Може да се псува на майка и да се употребяват всякакви нецензорни изрази които никой не трие.
          Твърдо се вярва в световната конспирация,това че евреите са наследствени хомосексуалисти и тъй нататък.
          Иначе има и другомислещи които обаче никой не слуша/всички си признаваме че не четем тяхните постове/ и само отвреме на време върху тях си упражняваме красноречието зоа псуване.
          www.bgnauka.com/forum ТУК Е ИСТИНАТА!!!

          "...защото езикът на селянина му е даден, не за да плещи, а за да лиже ботуша на господаря...и ако той не лиже този ботуш, който трябва, този език следва да бъде изтръгнат....

          Comment


            Frujin Assen написа
            Разбира се няма да ви кажа кой е тоя форум щото потребителите там ще ме плюят що съм ви довлякъл.
            Иначе там свободата е пълна,може да слагаш всякакви нацсистки аватари,а призивите за пълно изтребление на евреи,негри,цигани,мюсюлмани и други са ежедневие.Пращаме си съобщения и есмеси на 20 април с текст ,,Хайл Хитлер,,.
            Може да се псува на майка и да се употребяват всякакви нецензорни изрази които никой не трие.
            Твърдо се вярва в световната конспирация,това че евреите са наследствени хомосексуалисти и тъй нататък.
            Иначе има и другомислещи които обаче никой не слуша/всички си признаваме че не четем тяхните постове/ и само отвреме на време върху тях си упражняваме красноречието зоа псуване.
            Това да не е някакъв майтап? Щото темата е подходяща
            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
            Проект 22.06.1941 г.
            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

            Comment


              Звучи като прекрасен форум
              Само едно въпросче - щом евреите са наследствени хомосексуалисти, как се размножават?
              "No beast so fierce but knows some touch of pity."
              "But I know none, and therefore am no beast."

              (Richard III - William Shakespeare)

              Comment


                Най-вероятно извънземните са им предоставили технология за клетъчно делене (Нали знаеш - световна конспирация е това, не е шега работа). Ще взем да го намеря тоя форум и да им пратя един поздрав от братската зулуско-масайска нацистка партия вярна на теорията за расовото превъзходство на черната раса над бялата и на телешките дюнери над пилешките.

                Но хайде моля ви се! Не може така! Не бива така да се подиграваме на Фружин - вижте само в какъв интимно-изповедален тон е навлязъл.
                Фружине, а ти знаеш ли че в този форум всички освне теб сме на заплата към Световния Таен Империум за Господство над Арийците - България за Еврейте или накратко казано СТИГА БЕ !
                Recalibrating my lack of faith in humanity...

                https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

                Comment


                  Dinain написа
                  Звучи като прекрасен форум
                  Само едно въпросче - щом евреите са наследствени хомосексуалисти, как се размножават?
                  То е ясно - посредством пъпкуване.
                  Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

                  Comment


                    Frujin Assen написа
                    Иначе там свободата е пълна
                    Frujin Assen написа
                    Там за потребителите на тоя форум си е направо забранено.
                    Между тези две твърдения има явно противоречие. Може да е вярно или едното, или другото, но не и двете едновременно. Но пък поне стана ясно за какъв тип свобода пишеш, което си е нещо.

                    Comment


                      Голъм, ти упорито търсиш логика в тези писания, а то е все едно да търсиш под вола теле
                      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                      "But I know none, and therefore am no beast."

                      (Richard III - William Shakespeare)

                      Comment


                        Ето ви и доказателства,повече от това няма нужда.
                        Държа да подчертая че линка го пускам по ваше настояване после да не обвините.http://tayna.hit.bg/
                        ето и мнения за дпс/от най умерените/
                        Не знам защо (кого заблуждавам?) Доган събужда садиста в мен.

                        А в мен събужда хулиганството И ми идва да взема два коктейла молотов и да хвърлям ,където им са офисите на поганците от ДПС
                        дееба изродите дееба
                        Last edited by Frujin Assen; 16-05-2006, 15:06.
                        www.bgnauka.com/forum ТУК Е ИСТИНАТА!!!

                        "...защото езикът на селянина му е даден, не за да плещи, а за да лиже ботуша на господаря...и ако той не лиже този ботуш, който трябва, този език следва да бъде изтръгнат....

                        Comment


                          Митовете за СПИН се зараждат през 1981г., когато американският доктор Готлиб установява занижен имунитет у петима хомосексуалисти. За да прикрият вродените си дефекти, нечестивците измислиха мистериозния вирус на СПИН – HIV. Изглежда този вирус избира жертвите си по пол. Деветдесет процента е делът на болните от СПИН мъже. Лекари като Питър Дуисбърг, са установили, че хиляди жени, макар и да продължават половия живот със заразените си мъжете без презерватив, не се заразяват. Диагнозата за много от смъртните случаи е някаква обикновена болест, а после се оказва СПИН. Тестовете за мистериозния HIV вирус регистрирали наличието на антитела, предизвикани от него в тялото. Много сериозни учени дават убедителни доказателства, че HIV не е причинителят на СПИН и симптомите на болестта се проявяват и без наличието на този “вирус” в тялото. Заразата въобще не се разпространява епидемично. За “статистиците” остана да избутат прогнозите и констатациите си в Меката за статистиката - Африка. Обвинените български медици в Либия усещат сами за себе си как се прави част от лъжата СПИН. В действителност слабият имунитет спохожда най-много наркоманите и хомосексуалистите. Последните са пословични отдавна със своята боязън от зарази. Какво би станало, ако някой носител на HIV реши да го разнесе на другите хора. Сигурно някоя изкусителна красавица се е заела щом толкова много “мъже” боледуват. Явно тя си пада по хомосексуалисти
                          Ето ви доказателство че СПИН е мит, измислен от нечестивите хомосексуалисти...
                          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                          "But I know none, and therefore am no beast."

                          (Richard III - William Shakespeare)

                          Comment


                            Още нещичко по някой въпроси
                            Турците в Кипър рязко се увеличават-навсякаде са плазнали гадовете!!! /заглавие на тема/
                            Висша турска конспирация у нас /заглавие на тема/

                            Мястото на такива с имена като "Хасан Азис" в България не е като кмет, а на края на щик
                            Ако имаше някои по-находчив от тях досега да беше издаден "Наръчник по българското унищожение или как се създава Цигания в България" което не би ме учудило визирайки университетската специалност-"Начална училищна педагогика и ромски език".Какъв ти ромски език,те нямат дори и писменост
                            www.bgnauka.com/forum ТУК Е ИСТИНАТА!!!

                            "...защото езикът на селянина му е даден, не за да плещи, а за да лиже ботуша на господаря...и ако той не лиже този ботуш, който трябва, този език следва да бъде изтръгнат....

                            Comment


                              Е, не - това просто НЕ МОЖЕ да е истина!!!! :aaa:

                              http://www.vestnikataka.com/forum/viewtopic.php?t=1301
                              Last edited by Longanlon; 16-05-2006, 16:01.

                              Comment


                                Frujin Assen написа
                                свободно може да пише каквото мисли за евреите,циганите и където вярата в теорията за расовото превъзходство на белия човек
                                Опасявам се, че в този контекст думата "мисли" е не на място.
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X