Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    много забавен сайт

    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      Dinain написа
      За парада на 1-ви май ли става дума?
      Хаха - Динаин, България вече не е Народна република
      Явно се бъркаш с 6-и май.

      Просто се счупих от смях
      Че какво му е толкова смешното?

      Comment


        Hans Delbruck написа
        Мислех си, че ще има отворена тема, посветена на парада, но явно не е така. Тъй като бях "заведен" там имам известни впечатления. Просто се счупих от смях, нашата несъкрушима и легендарна значително повече напомня циркова трупа отколкото нещо друго.
        Да, отделно оглушителния шум от самолетите, прелитащи кажи-речи над къщата, още в осем сутринта ... но да, цирк си е, една вечер попаднах май на нещо като репетиция, като по случай събитието беше станала опашка от автомобили дълга около километър.
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          Хаха - Динаин, България вече не е Народна република
          Явно се бъркаш с 6-и май.
          Абе 1-ви май е празник на труда по цял свят, ама айде Объркал съм се. А 6-ти какво е, ден на БА ли?

          ПП Поне програмата по съкращаване на армията върви отлично. Вижте за 16 години колко много от машините са били успешно съкратени
          Last edited by Dinain; 06-05-2006, 19:19. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
          "But I know none, and therefore am no beast."

          (Richard III - William Shakespeare)

          Comment


            Че какво му е толкова смешното?
            Ами изпадаме в ситуацията когато след края на вица към разказвача е зададен въпроса къде точно трябва да се смея?
            Ами трудно е да се обясни, аз също не разбирам кое е смешното в цирковите превстъпления, но парадите определено ми помагат да разбера. Например смешно е да гледаш лицата на хората и на шапкарите. Още по смешно е да лгедаш как крачката на двама не съвпада. Смешно е да гледаш как се опитват да ме впечатлят с техника, предимно тирове(да живее ТИР карнет). Смешно е да слушаш разговорите на полицаите(особено когато обсъждат дали тролея движещ се по Раковски трябва да завие по Московска). Още по смешно е да си размениш реплики с тях. Много смешни неща има, само трябва да си там.
            Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

            Comment


              Imperial написа
              много забавен сайт

              http://improveverywhere.com/missions.php
              Фриц, т'ва е гениално. Тия са убийствено готини. Досега съм се хилил до безобразие на мисията в Best Buy.
              Супер ме е яд че докато бях там не съм знаел за тия пичове

              P.S. тия хора са причина номер 102378 да обичам NY :tup:
              и както е написано в коментарите

              "You're instigating our shirts?"

              Priceless.
              Recalibrating my lack of faith in humanity...

              https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

              Comment


                ми ела пак де.
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment




                  ако някой още има съмнения относно свободата на словото в США, да гледа това филмче как шефа на Comedy Central прави Буш смешен в негово присъствие в продължение на почти половин час. Ама наистина е смел
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      Добре де, няма ли начин да се свалят тия филмчета? Мразя да гледам клипове по тоя тъп начин интегрирано в браузъра...

                      Comment


                        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                        "But I know none, and therefore am no beast."

                        (Richard III - William Shakespeare)

                        Comment


                          Longanlon написа
                          Добре де, няма ли начин да се свалят тия филмчета? Мразя да гледам клипове по тоя тъп начин интегрирано в браузъра...
                          И мене ме интересува, щото такива филмчета зареждат хипербавно при мен, пък като гледам това за Буш заслужава човек да го има

                          THE LABARUM


                          sevot yhtils eht dna ,gillirb sawT`
                          ebaw eht ni elbmig dna eryg diD
                          ,sevogorob eht erew ysmim llA
                          .ebargtuo shtar emom eht dnA

                          Бе сгладне и честлинните комбурси
                          тарляха се и сврецваха във плите;
                          съвсем окласни бяха тук щурпите
                          и отма равапсатваха прасурси.

                          Comment


                            Imperial написа
                            http://video.freevideoblog.com/video...6CBD83E27F.htm

                            ако някой още има съмнения относно свободата на словото в США, да гледа това филмче как шефа на Comedy Central прави Буш смешен в негово присъствие в продължение на почти половин час. Ама наистина е смел
                            Страхотно е.
                            Ужасно силно.

                            Comment


                              мда... забелязвам обаче, че всички разбират за какво говори, смеят се и ... това е. просто се забавляват, включително и Буш, сякаш това няма никакво отношение към него. то всъщност и наистина няма.

                              мислех че само унас става така - журналистите говорят, хората се възмущават... а керванът си върви по старо му и на следващите избори пак същите муцуни, само по-дебели.

                              и някой все пак не знае ли как се теглят филмчетата от тоя сайт, щото има едно-две, които наистина искам да имам (едното е с ония явно надрусани тийнейджърки, в случай, че проявявате нездраво любопитство)?

                              Comment


                                Хм, интерпретираш погрешно реакциите на публиката. Има не един момент в който просто си ахкат шокирани.

                                А филмчетата не могат да се свалят.
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X