Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Честит 8 март

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Честит 8 март

    :trink39: Честит празник на всички форумчанки. :f_cheers:

    #2
    Честит 8-ми март на всички участнички в Бойна Слава и от мен Желая ви щастие, много усмивки, успехи в работа, любов.... и да бъдете все така сладката "сол" в живота на мъжете до вас

    THE LABARUM


    sevot yhtils eht dna ,gillirb sawT`
    ebaw eht ni elbmig dna eryg diD
    ,sevogorob eht erew ysmim llA
    .ebargtuo shtar emom eht dnA

    Бе сгладне и честлинните комбурси
    тарляха се и сврецваха във плите;
    съвсем окласни бяха тук щурпите
    и отма равапсатваха прасурси.

    Comment


      #3
      Още едно мнение тук, за да могат дамите да видят темата най-горе от пръв поглед....(нека после модераторите го изтрият)

      THE LABARUM


      sevot yhtils eht dna ,gillirb sawT`
      ebaw eht ni elbmig dna eryg diD
      ,sevogorob eht erew ysmim llA
      .ebargtuo shtar emom eht dnA

      Бе сгладне и честлинните комбурси
      тарляха се и сврецваха във плите;
      съвсем окласни бяха тук щурпите
      и отма равапсатваха прасурси.

      Comment


        #4
        От името на другарките ми Клара Цеткин, Роза Люксембург, Надежда Крупская и Цола драгойчева - съдечно благодарим!!!
        :nworthy:

        Comment


          #5
          Дами, честит празник. И да ви слушат мъжете..

          Хана написа
          От името на другарките ми Клара Цеткин, Роза Люксембург, Надежда Крупская и Цола драгойчева - съдечно благодарим!!!
          :nworthy:
          Лични поздрави и за Дража Вълчева. :mhehe:

          Comment


            #6
            Благодарности на всички мили господа, форумчани
            "Нима, Създателю,
            съм искал от пръстта човек да ме изваеш,
            мигар аз самият съм те молил
            от мрака да ме извлечеш?"

            Comment


              #7
              Айде честито и от мене. :love63:
              (\_/)
              (°_°)
              (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

              Comment


                #8
                Какви са тия суфражетки, я няколко фрайкоровци да ги изритат. :twak:
                Форумен Правилник

                Comment


                  #9
                  Скъпи дами, нали не съм закъснял да ви честитя празника?{Мазно}
                  Моля нелюбезният натрапник преди мен да се разкара от темата, бива ли такова нещо!
                  Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

                  Comment


                    #10
                    модератор написа
                    Какви са тия суфражетки, я няколко фрайкоровци да ги изритат. :twak:
                    Ние с ВладДракул (както личи по ника й) сме от радикалното крило на суфражистките - милитанки, тези, които палели и чупели, така че лесно няма да се дадем, да му мислят фрайкоровците. :fire:
                    А и както съм казала: миналата година канцлер, догодина - президент на САЩ, така че мислете му

                    Comment


                      #11
                      Хана написа
                      Ние с ВладДракул (както личи по ника й) сме от радикалното крило на суфражистките - милитанки, тези, които палели и чупели, така че лесно няма да се дадем, да му мислят фрайкоровците. :fire:
                      А и както съм казала: миналата година канцлер, догодина - президент на САЩ, така че мислете му
                      Препоръчвам да се обмисли внимателно последното изречение.


                      Абе, Ханс, то и мене и тебе да ни сложат до шимпанзето, и на нас ще прилича, бре човек. Зер човекоподобно е.
                      За един от нас съм сигурен, за другият само предполагам, ще оставя на страничните наблюдатели окончателното решение.
                      Last edited by Ханс; 09-03-2006, 00:17.
                      Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

                      Comment


                        #12
                        Дами,
                        бъдете все по-красиви и все по-лъчезарни!!!

                        Макар, че, като гледам една тук наблизо, няма накъде повече :p :tup:

                        Hans Delbruck написа
                        Препоръчвам да се обмисли внимателно последното изречение.
                        Абе, Ханс, то и мене и тебе да ни сложат до шимпанзето, и на нас ще прилича, бре човек. Зер човекоподобно е. :sm100:
                        Last edited by ; 09-03-2006, 00:13. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

                        Comment


                          #13
                          Денят приключи, а с него и смисъла от тази тема. Нови мнения ще се допускат само от потребители доказали сериозното си отношение.
                          Last edited by модератор; 09-03-2006, 00:27.
                          Форумен Правилник

                          Comment


                            #14
                            модератор написа
                            Денят приключи, а с него и смисъла от тази тема. Нови мнения ще се допускат само от потребители доказали сериозното си отношение.
                            Скромното ми мнение е, че съм от тези много сериозни потребители.

                            Честит празник и един малък подарък (т.е. два малки подаръка) и от мен!




                            ...

                            Comment


                              #15
                              фон Ханщайн написа
                              Скромното ми мнение е, че съм от тези много сериозни потребители.
                              Не е съвсем така, ти си най-сериозният потребител.
                              Форумен Правилник

                              Comment

                              Working...
                              X