Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Кухулин написа Виж мнение
    Носачи, енергийни диаграми, фундаментални етични оценки... тая тема еволюира
    Що бе, баш си е по темата. Проследи отначало хронологията:

    1. В подкрепа на написалото от ValBo, аз споделям че и моето возило е с вградена система за алтернативно гориво.
    2. Ник се подава и услужливо ми обяснява че съм се чалнал..
    3. Империал предлага на Ник свободно да почеше коня, защото аз нито има откъде да налея такова гориво, нито мога да махна фабрична система, нито колата може да се купи без нея.
    4. Тук вече Ник пали от четвърт оборот и вдига от нула до тих бяс за 3 секунди. Почват да хвърчат некви диаграми дето никой не ги е искал, а ръководството от производителя на колата се реферира като "некфа книжка".

    Мен поне така ми изглежда "разговора". Някой ако има друга трактовка, да си я запази за себе си
    This is my signature. There are many like it but this one is mine.

    Comment


      Страх ме е да попитам какво е това "енергийна диаграма".

      Comment


        Amazon написа Виж мнение
        2. Ник се подава и услужливо ми обяснява че съм се чалнал.
        Нема таква работa (ударението на последната сричка)
        Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
        A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

        Comment


          Zalmoxis написа Виж мнение
          Страх ме е да попитам какво е това "енергийна диаграма".
          Такива неща се публикуват в списание Automobile, но не им е тук мястото. Там много подробно беше разгледана и работата на Е85 в ДВГ - но и това е за друго място.
          Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
          A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

          Comment


            Zalmoxis написа Виж мнение
            Страх ме е да попитам какво е това "енергийна диаграма".
            Така викат на графиките, които показват зависимостта на разни характеристики от оборотите - примерно мощност и въртящ момент. За различните горива тия графики са различни.

            Comment






              Comment


                Първият взрив прогърмя с еквивалент 3 мегатона, след това последва още по-мощен – 21 мегатона.


                Кухулин написа Виж мнение
                Бая яко е шмръкнал Краси Иванджийски

                Това са журналистически изцепки. Хората не са виновни, днес журналист е всеки, който има връзки - преписват, преповтарят, преправят... както дойде и както им звучи по-добре.
                Все пак "мегатон" звучи по-добре от "килотон" нали ?

                Comment


                  Dinain написа Виж мнение
                  САЩ нанесоха ядрен удар по Китай
                  "Апокалипсис сега" в Тянцзин
                  09.2015

                  http://strogosekretno.com/index.php?...e&id=244&aid=1

                  Някъде бяха писали друга глупост - ударили ги с кинетично оръжие от Космоса.

                  В жегата явно е така, само глупости.

                  Comment


                    "Строго секретно" е много стар вестник, сигурно 15 години или повече. За любителите на конспирациите и основно съдържащ "скандални разкрития" на "руски учени". Примерно войната с Иран я почваха поне 4 пъти, още от 2004-2005 г.

                    ...

                    - Ниво на английски?
                    - Пирфектно!
                    - Моля, употребете думата Dignity в изречение.
                    - Ши можи ли да ми Dignity заплатата?

                    ...

                    Секретарка от провинцията пристига на първия си работен ден в нова фирма. Пита колежката си по стая:

                    - Шефът 'дей, бе?
                    - Миии, мене на бюрото, тебе не знам.

                    ...

                    Секретарка от морската провинция пристига на първия си работен ден в нова фирма. Обажда се на ИТ-то по служебния телефон:

                    - Уърдъ как са пускъ?
                    - Добре, виждаш ли иконката му на монитора?
                    - Да.
                    - Посочи я с мишката и кликни.
                    ...
                    - Гутову, клекнах, ама пак ни тръгва.
                    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                    "But I know none, and therefore am no beast."

                    (Richard III - William Shakespeare)

                    Comment


                      Е, аз за сефте го чувам тоя вестник.

                      Comment


                        Още по-стар бил:

                        Годините за други са замръзнали, но за нас вървят със скорост по-голяма от светлината. Кога беше 1994 г. и кога дойде декември 2014 г., за да стигнем до статута на уникално издание, което направи истинска революция в журналистиката, публицистиката и аналитичната мисъл на континента.


                        Изворът е бездънен:

                        Ядрената война вече започна
                        Използва се неутроннно оръжие
                        07.2015

                        С неоспоримите доказателства за използване от Израел на ядрено оръжие в Йемен Третата световна война навлезе в ядрения стадий.

                        Измислените обвинения срещу Ирак и Иран за разработка или притежание на оръжие за масово унищожение доведоха до безкрайни военни интервенции, безумни санкции и тайно използване на ядрено оръжие в Ирак, Афганистан, Сирия, Украйна и Йемен.

                        Всъщност използването на ядрено оръжие, от един или друг тип, започна в НюЙорк на 11 септември 2001 г. с взривяването от американската мафиотска върхушка на кулите на Световния търговски център. След това неутронно оръжие беше използвано във войната в Ирак. Последва ядрено оръжие срещу талибаните в Афганистан. Дойде ред и на терористичната операция на остров Бали, гигантската цунами на Суматра, взривяването на АЕЦ Фукушима, Сирия, Украйна, най-накрая Йемен.
                        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                        "But I know none, and therefore am no beast."

                        (Richard III - William Shakespeare)

                        Comment


                          Dinain написа Виж мнение
                          Още по-стар бил:




                          Изворът е бездънен:



                          Comment


                            Click image for larger version

Name:	computer-age.jpg
Views:	1
Size:	66.8 КБ
ID:	548199
                            "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                            Comment


                              Леко се депресирах, да ви кажа... Всъщност, не чак толкова леко.

                              Човешката глупост е безпределна, защото разумът му е неограничен!

                              Comment




                                Почна учебната година, стига толкова игри на стражари и апаши

                                Comment

                                Working...
                                X