Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Великолепно световно първенстви и като футбол и ,като организация.Мнозина,очакваха с трепет Мондиалът очаквайки титанични битки,на руските хулигани с английски и какви ли не западни империалисти.Спомените от 2016 и 2012 още не бяха избледнели(впрочем,проблемите са на организаторите на тези европейски форуми,в първият случай,Полша и Украйна съвмерстно,във вторият Франция.Когато,самата Русия организира събитието проблеми нямаше.Впрочем,това ,не бива ,да ни и учудва.Да си спомним игрите в Берлин 1936,овоковечени във великите ленти на Лени Рифенщал.Тогава спомените на всички участници са за перфектно организирани игри,и с невероятно дружелюбно отношение от местните.Това споделя и големият герой на игрите в Берлин Джеси Оуенс,който сподели,че докато е бил в Берлин,нито за момент не се е чувствал дискриминиран.Неприятните ,чувства,за него са свързани със заявръщането,когато не е поканен от президента Рузвелт.Сегрегацията,тогава дотолкова е вклинена,че никой,не си е и правил труда ,да я разисква.Та искам,да кажа,тоталитарните държави са добри организатори на подобни събития.Примери Берлин 1936,Аржентина 1978(едно от най красивите първенства),Москва 1980 перфектна организация (помрачена само от бойкота,на,някои западни общества,абсолютно необоснован за мен поне,довел,после и до контрабойкот в Лос Анжелос 1984),Пекин 2008.

    Comment


      Спизили,е логическата дума от твоят пост.Виж спиздили е друго нещо,но логически,не ми се връзва.

      Comment


        Nick написа Виж мнение
        Собрался международный конгресс филологов. Обсуждают происхождение слова «стибрили». Выступает итальянец:
        - Слово «стибрили» итальянского происхождения. В давние времена на реке Тибр произошел следующии случай: у одного венецианского купца украли корабль с грузом. Так родилось это слово.
        - Коллега, — обращается русский филолог, — у меня аналогичная теория про город Пиза....
        Спизили,е логическата дума от твоят пост.Виж спиздили е друго нещо,но логически,не ми се връзва.

        Comment


          Лятна униформа
          Discover 5.11 Tactical®'s wide range of high-quality men's pants, designed for performance and durability in various mission-specific requirements.
          "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

          Comment




            Comment


              И защо тогава е с купола на Хеншел? Мързелива работа, не е толкова трудно да се намери снимка на танк на Порше.

              Comment


                Простено им е заради стреса на френското топче

                Comment


                  Кухулин написа Виж мнение
                  Простено им е заради стреса на френското топче
                  Да беше английкото иди дойди, но така не се връзва хронологично

                  Comment


                    Срещат се двама познати и единият споделя:
                    - Тъщата я блъсна кола в София - едвам оцеля.
                    - И моята е блъсна кола във Виена - и на място.
                    - Еее, Виена си е Виена.

                    Comment


                      Click image for larger version

Name:	1533191959-ee9bbb331f43fab0fccfecc304875160.jpeg
Views:	1
Size:	18.0 КБ
ID:	554395
                      "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                      Comment


                        Click image for larger version

Name:	38749792_10155817899908553_2121482843702951936_n.jpg
Views:	1
Size:	50.2 КБ
ID:	554396
                        "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                        Comment


                          Click image for larger version

Name:	FB_IMG_1534479588339.jpg
Views:	1
Size:	24.9 КБ
ID:	554397

                          Comment


                            Comment


                              Двоен полковник от Полковника! Новото видео на KFC - Полковника изтегля 300 и кусур кила (корито с двойни бургери) на 50 метра! В ролята - Планината! (Актьора действително е и силов спортсмен - през 2015та изтегля 650кг дърво на 10 метра - с което подобрява хилядогодишния рекорд на викинга Орм Силния, който пренесъл корабна мачта на три крачки, преди да му се счупи гръбнака!)
                              "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                              Comment


                                From Half Thor to Double Colonel

                                ПП



                                Comment

                                Working...
                                X