Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Click image for larger version

Name:	89kMQlrNyu4.jpg
Views:	1
Size:	69.7 КБ
ID:	553243
    "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

    Comment


      Truth will save the world

      Comment


        Comment


          Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	1
Size:	70.5 КБ
ID:	553246
          Click image for larger version

Name:	2.jpg
Views:	1
Size:	15.4 КБ
ID:	553247
          Click image for larger version

Name:	3.jpg
Views:	1
Size:	34.8 КБ
ID:	553248
          "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

          Comment


            Кухулин написа Виж мнение


            Да, забавно е да се гледат 35-37 годишни чичаци (като тези двамцата), които да се правят на тийнейджъри. То и тук има много такива- обличат се и се държат като такива, даже се опитват да говорят като такива и по цял ден се шляят пред НДК (да някои се имат за скейтъри) или по кафетата на Витошка.

            Comment


              ----------------
              Last edited by Thorn; 14-05-2016, 20:59.
              На излёте века взял и ниспроверг
              Злого человека - Добрый человек. Из гранатомёта, шлёп его, козла! Стало быть, добро-то посильнее зла!

              Comment


                -------------------
                Last edited by Thorn; 14-05-2016, 20:59.
                Няма как да изгрее слънце,ако преди това не е имало нощ.Голямата депресия ражда най-големия злодей на всички времена-Хитлер.Но ражда и гении като Айнщайн и Чаплин.Примерно без втория нямаше никога да разберем че Живота е също толкова неизбежен,колкото и Смъртта!И все още вярвам че гениите са повече от сатрапите...

                Comment


                  Райнхард написа Виж мнение
                  Да, забавно е да се гледат 35-37 годишни чичаци (като тези двамцата), които да се правят на тийнейджъри. То и тук има много такива- обличат се и се държат като такива, даже се опитват да говорят като такива и по цял ден се шляят пред НДК (да някои се имат за скейтъри) или по кафетата на Витошка.
                  Оф малейй,аз даже по твоите критерии съм я подминал чичашката категория,щот гоня четирстака...Взема ида да търся в мазето на дядо шаечните дрехи освен...
                  Човек е на толкова на колкото се чувства.Викаш човек кат мине 30те и да почне да разрежда къпането,бръсненето и покупката на новите дрехи.Да седи вечер пред телевизора на ракия със салата,де шляпа дебелия задник на жената и да псува политиците под мустак.
                  Имам жена 1 година по-млада от мене и любовница с 18години по-млада.Скоро си добавих още една обица,след няколко дни ще добавя и нова татуировка...И така мисля да си я карам още дълго време.Кат навъртя още 2 пъти по толкоз може и да почна да мисля за остаряване...
                  Няма как да изгрее слънце,ако преди това не е имало нощ.Голямата депресия ражда най-големия злодей на всички времена-Хитлер.Но ражда и гении като Айнщайн и Чаплин.Примерно без втория нямаше никога да разберем че Живота е също толкова неизбежен,колкото и Смъртта!И все още вярвам че гениите са повече от сатрапите...

                  Comment


                    Райнхард написа Виж мнение
                    Да, забавно е да се гледат 35-37 годишни чичаци (като тези двамцата), които да се правят на тийнейджъри. То и тук има много такива- обличат се и се държат като такива, даже се опитват да говорят като такива и по цял ден се шляят пред НДК (да някои се имат за скейтъри) или по кафетата на Витошка.
                    Не че нещо, ама все едно за мене пишеш Само трябва да смениш скейта с байк и ъъъ, да добавиш някоя годинка

                    Comment


                      mechoka написа Виж мнение
                      Оф малейй,аз даже по твоите критерии съм я подминал чичашката категория,щот гоня четирстака...Взема ида да търся в мазето на дядо шаечните дрехи освен...
                      Човек е на толкова на колкото се чувства.Викаш човек кат мине 30те и да почне да разрежда къпането,бръсненето и покупката на новите дрехи.Да седи вечер пред телевизора на ракия със салата,де шляпа дебелия задник на жената и да псува политиците под мустак.
                      Имам жена 1 година по-млада от мене и любовница с 18години по-млада.Скоро си добавих още една обица,след няколко дни ще добавя и нова татуировка...И така мисля да си я карам още дълго време.Кат навъртя още 2 пъти по толкоз може и да почна да мисля за остаряване...
                      Всичко е до химията, баце. От малки ядат боклуци, кесят по цял ден из офисите, пият крайно нередовно и последно са вдигали пулс 180 в казармата. Как да пляскат двайсе годишни, обясни ми

                      Comment


                        Мани че тва ми е голям дерт.Работата ми е такава че често ходя на ремонти,монтажи и т.н. по домовете.А там често има малки деца-при тях не става работата като при възрастните-децата квото мислят го и казват.
                        В началото бяхме "батковци" и "момчета" и беше супер.
                        Кат станахме по на 25-26 ми беше голяма мъка като кажат "тия чичовци са дошли да ремонтират пералнята".
                        Ама айде как да е-пак чичо-значи си възрастен човек,придава тежест.
                        Посвикнах му в крайна сметка и на това обръщение...Да ама имам тук таме някой бял косъм прошарено така и кат минах 35те и тръпна всеки път в ужас кога ли обръщението ще стане "тоя дядо е дошъл да види пералнята"...
                        Абе бай Айнщайн убаво го е казал "Единственото лошо на младото поколение е че вече не съм част от него"...
                        Няма как да изгрее слънце,ако преди това не е имало нощ.Голямата депресия ражда най-големия злодей на всички времена-Хитлер.Но ражда и гении като Айнщайн и Чаплин.Примерно без втория нямаше никога да разберем че Живота е също толкова неизбежен,колкото и Смъртта!И все още вярвам че гениите са повече от сатрапите...

                        Comment


                          Райнхард написа Виж мнение
                          Да, забавно е да се гледат 35-37 годишни чичаци (като тези двамцата), които да се правят на тийнейджъри. То и тук има много такива- обличат се и се държат като такива, даже се опитват да говорят като такива и по цял ден се шляят пред НДК (да някои се имат за скейтъри) или по кафетата на Витошка.
                          На мен ми изглеждат като 25-27 годишни, ама все тая...
                          Truth will save the world

                          Comment


                            Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
                            A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

                            Comment


                              Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
                              A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

                              Comment


                                Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
                                A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

                                Comment

                                Working...
                                X