Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Спики ингилиш? Но спики?

    Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
    A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

    Comment




      Това 100% е в някой от трък-стоповете из централна Европа.
      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
      "But I know none, and therefore am no beast."

      (Richard III - William Shakespeare)

      Comment


        Dinain написа Виж мнение
        [IMG]
        Това 100% е в някой от трък-стоповете из централна Европа.
        Защо?
        This is my signature. There are many like it but this one is mine.

        Comment


          Защото пише на немски и в тези трък-стопове има душове за тираджиите.
          Но тогава трябваше да сложат и превод на турски.

          Другият вариант е да е от някое общежитие/лагер за бежанци.
          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
          "But I know none, and therefore am no beast."

          (Richard III - William Shakespeare)

          Comment


            War, war never changes..

            Comment


              Юлиан Август написа Виж мнение
              Вие в саксия ли сте расли или имате акунти в Бг-мама ?
              За нормален човек с работеща имунна система хигиенните условия в кой да е български офис не са заплаха. Не е необходимо да си миете ръцете с дезинфекцонен гел по 10 пъти на ден. Е, ако някой работи в Индия, е друга работа, макар и там да живеят хора :

              [ATTACH=CONFIG]29718[/ATTACH]
              Не е проблема в имунната система, а в случаите когато подобни инфекции попаднат в подходящи условия, които да заразят много хора. Съгласен съм, крайните чистници имат по-скоро личен психологически проблем. Обаче я има и другата страна на медала. Понякога ако се получи локална епидемия, в редки случаи инфекцията не минава с няколко дни разстройство или повръщане. За най-голямо мое съжаление аз съм примера за това, благодарение на хранителна инфекция, която изкарах преди 15-тина години на морето, развих реактивен артрит, което означава че до края на живота ми ще съм на противовъзпалителни лекарства, освен ако медицината не напредне до там, че да лекува автоимунни заболявания. Така че е хубаво да не прекаляваме и в двете посоки.

              Comment


                Dinain написа Виж мнение
                Този виц съм го чувал във версия за камион ЗИЛ (високопроходим, демек) - по-логично е.
                Който е карал москвич знае колко високопроходими са тези машини. Да вица е напълно валиден и за москвич. Стария дванайсетак може да се опъне на много от съвременните 4*4 в кал и дупки.

                Comment


                  За нормален човек българското море е хиперагресивна среда, особено местата между Созопол и Царево. Там имунната система трудно може да се справи сама. Изхода е яко пиене - консумация на концентрати над половин кило дневно, а желателно и кило. Тогава се преживява. Иначе с вероятност поне 30 % си у болницата. А пък там те очакват много интересни приключения

                  Comment


                    Angelmr написа Виж мнение
                    развих реактивен артрит, което означава че до края на живота ми ще съм на противовъзпалителни лекарства, освен ако медицината не напредне до там, че да лекува автоимунни заболявания.
                    Ми освен да ходиш при професора Рашков да те види, води се изключително добър. ЛС ако искаш да те насоча.
                    Иначе оправданията на мърлячите край нямат.

                    Comment


                      Angelmr написа Виж мнение
                      Който е карал москвич знае колко високопроходими са тези машини.
                      Но не колкото ЗАЗ-а. Висок просвет, моторът върху двигателните колелета, гумите тесни - пердаши без проблем през преспи и кал.

                      Angelmr написа Виж мнение
                      развих реактивен артрит
                      Майка ми страда от такъв и нейното спасение беше балнеолечението. В това отношение малко са страните, които могат да се сравнят с България, така че възползвай се. Емпирично беше установила, че са и нужни не по малко от два курса - тя ходи в Поморие и Павел баня, но сигурно и други са подходящи - за да се чувства добре през цялата година. Сега е на 80 години и като за възрастта състоянието и е повече от задоволително. Не е животозастрашаващо заболяване, но трябва да се сдържа развитието заради съпътстващите усложнения, при което се засягат и други органи, освен ставите.
                      Last edited by Обикновен лаик; 18-01-2016, 14:18.
                      Човешката глупост е безпределна, защото разумът му е неограничен!

                      Comment




                        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                        "But I know none, and therefore am no beast."

                        (Richard III - William Shakespeare)

                        Comment


                          Angelmr написа Виж мнение
                          Който е карал москвич знае колко високопроходими са тези машини. Да вица е напълно валиден и за москвич. Стария дванайсетак може да се опъне на много от съвременните 4*4 в кал и дупки.
                          Вицът се отнася за далечния изток (т.е. някъде по-близо до Япония), където няма пътища и се придвижват само с високопроходима техника, а японецът им се звери. Нещо като това:



                          Успех тук с Москвича!
                          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                          "But I know none, and therefore am no beast."

                          (Richard III - William Shakespeare)

                          Comment


                            Dinain написа Виж мнение

                            Успех тук с Москвича!
                            Не си казал ....

                            Quae fuerant vitia, mores sunt.

                            Comment


                              Ми...
                              Не ги разбирам много, но ми изглежда модифициран тоя, с някакво повдигнато окачване, и пак затъна.
                              "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                              "But I know none, and therefore am no beast."

                              (Richard III - William Shakespeare)

                              Comment




                                Comment

                                Working...
                                X