Съобщение

Collapse
No announcement yet.

олимпиада по история 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    олимпиада по история 2012

    Някои от вас явявал ли се аз се явих имам 89 точки на първия кръг .От НГДЕК съм , 12 клас .

    #2
    Дай линк да се пробваме! Аз съм от НГДЕК 8-ми випуск. Тогава се учеше по-качествено.
    Истинската тирания е само тази, която господства несъзнателно над душите, защото е единствената, която не може да се победи. Тиберий, Чингис хан, Наполеон без съмнение са били страховити тирани, но от гроба Мойсей, Буда, Иисус, Мохамед, Лутер са упражнили върху душите деспотизъм с доста по-различна дълбочина.

    Гюстав Льо Бон

    Comment


      #3
      аз изкарах 81 точки и се класирах също тука някъде трябва да ги има олимпиадите http://mon.bg/left_menu/olympiad/ Монке, ако на националното се класираш с 5.50 става ли да се освободиш от изпит за юридически факултет СУ ? или ти ще кандидатстваш само с история

      Comment


        #4
        Само ,за историята .На мен това ми е целта - да уча в историческия ми е мечта .

        Comment


          #5
          и аз си мислех за там ама после ... най-мн да бачкам в някой музей за 300 кинта.. Най-голямата далавера оттам, според мен е да даваш частни уроци по история..

          Comment


            #6
            Вилхелм Монке написа Виж мнение
            Само ,за историята .На мен това ми е целта - да уча в историческия ми е мечта .
            Може да си спокоен, че мечтата ти ще се сбъдне. Там реално вече се влиза само с подаване на документи, а изпитът си е чиста формалност.

            Comment


              #7
              Я дайте линк, да!
              A strong toun Rodez hit is,
              The Castell is strong and fair I wis...


              блог за средновековна балканска история

              Comment


                #8
                И аз като се явявах преди 3 години на първи кръг имах 89 точки и майка ми се скара защо не съм имал повече....
                Политикът трябва да може да предскаже какво ще стане утре, след седмица, след месец и след година. А после да обясни защо това не е станало

                Comment


                  #9
                  Ами ,нз дали са го качили ,но не беше труден .Аз се притеснявам за втория кръг ,дано мина на трети .

                  Comment


                    #10
                    Преди 30 години завърших МГ, демек точни науки,
                    но примерно сега ако се хвана, няма да се дам на младежите.

                    Comment


                      #11
                      Преди няколко години, по-злопаметните ))) от форума ще си спомнят, взех първото място на национално ниво, което ме освободи от изпита за ЮФ.
                      няма никаква причина да не е възможно същото да се случи по история.

                      Comment


                        #12
                        http://www.regalia6.com/olimpiads/ol...story_MOMN.pdf ,Моля за помощ , не мога да позная личност Б на 28 задача ,моля за помощ

                        Comment


                          #13
                          Станислав Доспевски. Понякога новите технологии са по-важни от общата историческа култура

                          Comment


                            #14
                            Благодаря !

                            Comment


                              #15
                              Утре е големият ден . Стискайте палци.

                              Comment

                              Working...
                              X