Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предстоящи филми, трейлъри, коментари

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Дано да са хубави като филми, като кино. Специално за "Фондацията" - дано не я прецакат, опитвайки се да вървят по книгата и да не вкарат в нея всички сегашни клишета

    На какво попаднах днес, филм с Джони Деп, не съм го гледал, не е и излизал тук, може би няма и да излезе:

    WAITING FOR THE BARBARIANS

    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
    Проект 22.06.1941 г.
    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

    Comment


      Максимално бързо след представянето на Тимъти Шаламе в ролята на Пол Атреидски идват и първите официални снимки, които запознават публиката с доста действащи лица в дългоочаквания и натоварен с много…


      Премиерата на новият "Дюн" е предвидена за края на тази година, ако нещо не се обърка покрай епидемията.
      Liberte, egalite, fraternite
      Viva la revolution
      Zalmoxis написа
      Имайте предвид, че влизането в Бойна Слава за средния българин е значителен културен шок.
      http://hristoen4ev.blogspot.com/
      dibo написа
      Преценил съм като модератор, че езикът Ви е неподходящ и толкова.
      - това се случва, когато се докладват богопомазани като Тора.

      Comment


        за стражата-лошия е черен, предвид вихрещата се идиотия може и да се наложи да го променят

        Comment


          Gaden Gogi написа Виж мнение
          Ветинари жена и Ангуа някакво недорасляче?
          Косвено по темата - още 2 дни е достъпен в ютюб запис на "Сън в лятна нощ" с лейди Бриенна в главната женска роля.



          Има субтитри на английски и на руски.

          Източник на анонсите
          "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

          Comment


            Още един филм за Виетнам - излязъл на Netflix на 12 юни:
            "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

            Comment


              Тоя филм - Sisu - не е чак толкова филмово добър, затова няма да го слагам в другата тема - обаче след Баба Яга (Джон Уик), редно беше да се появи и Кашчей Безсмъртни - тоя е в сетинг 1944 година - с нацисти и с китна лапландска тундра. 18++.
              "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

              Comment


                Sisu е гавра... Супер зле.

                Това ми хареса малко повече:

                Comment


                  Интересен проект, ако Абъркромби надвие на Милър, иначе ни чака дарк фейт във фентъзиен сетинг. https://operationkino.net/2023/06/%d...KTLB-5ZXseb2S4
                  Liberte, egalite, fraternite
                  Viva la revolution
                  Zalmoxis написа
                  Имайте предвид, че влизането в Бойна Слава за средния българин е значителен културен шок.
                  http://hristoen4ev.blogspot.com/
                  dibo написа
                  Преценил съм като модератор, че езикът Ви е неподходящ и толкова.
                  - това се случва, когато се докладват богопомазани като Тора.

                  Comment

                  Working...
                  X